Cena za život (S04E03) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2020, 56 min

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

Tenhle díl mi přišel zatím nejkompaktnější, jede na bránu jen s občasnými výchylkami na chatě, které vlastně k ničemu moc nejsou... vlastně jsou. Ten střih z té pohody lesa na betonovou džungli byl výmluvný. Jinak si tento díl dovolil být politicky nekorektní - kde jinde by se někdo mohl jen otřít o současnou modlu výchovy dětí lesbickými nebo homosexuálními páry? A tady si tvůrci servítky moc nebrali a v podstatě jsou dokonce všichni "jinací" tady na straně zla. Potěšilo mne po letech vidět herce pana Čapku, dědečka vystřihl dobře. Stále lepší hlášky (Dáte si kafe? - Ne. - Stejně tam není voda.) Jen tu zamilovanost Juniora k doktorce moc nežeru a netuším, jestli z toho tvůrci nějak elegantně vybruslí. Narážky na to, jestli junior není gay, sice v tomto dílu mají určité místo, ale celkově by se mi toto směřování moc nelíbilo. Jo, a dobrý herecký výkon toho kluka - v dnešní době přirozeně hrajících dětí moc není.(19.10.2020)

...(24.10.2020)

Dnes ani slovo o případu Bříza. Celý díl byl o vztazích muž - žena, žena - žena, muž - muž, a o dětech. Nový parťák chvilkami vypadal, že se inspiruje u kesbického páru. Sice jde po doktorce, ale skončil v posteli s Břízou. Humor zachraňuje spíše Mráz. Případ samotný měl ale zajímavé rozuzlení, byť občas děj přeskočil jinam, než měl být. Závěr byl ale lidský a i dojemný.(18.10.2020)

Zatím nejlepší díl(18.10.2020)

Přece jen novota pro Břízu, i když je zde se stavem věci srovnaný, ač se mu nelíbí.(29.10.2020)

Bříza vs. Lesbičky 3:0 ... asi jeden z nejzábavnějších dílů vůbec.(19.10.2020)

Tak k té doktorce bych si také rád lehnul na gauč ;) Je zatraceně sexy a hezká <3 Jinak ten konec byl dobrej jak mladej simuloval a jak se bavila... No a nakonec skončil u piva, což není tak zlé, ba naopak....(27.10.2020)

• Peddro

Nízké hodnocení dávám za propagandu Nové levice. Scénář snad psali Piráti nebo Radka Maxová z europarlamentu. Propagace výchovy dětí stejnopohlavními páry a Matásek jako ,,zpátečník", který to nechápe. Příklad, jak mu motorkářka říká ,, V jaké době žijete"? Dialogy jsou vtipné a za to jedna hvězdička. Jinak bych dal odpad.(18.10.2020)

• GoodStenly

Pořád čekám, jestli to bude mít podobnou chemii, jako verze fízl "pračlověk" a "metrosexuál"..., momentálně se dva týpci chovají stejně, jen s rozdílem věku, není podle mne ono, ale stále doufám v lepší zítřky...(19.10.2020)