Polda

TV spot 2
Česko, (2016–2024), 59 h 7 min (Minutáž: 54–59 min)

Režie:

Jaroslav Fuit

Kamera:

Aleš Hart

Série(6) / Epizody(64)

Recenze uživatele Tryskomyš k tomuto seriálu (23)

Polda (2016)

V tomto seriálu se snoubí dobrá s detektivka s komedií. Je to vážně pěkně natočené.. ()

Probuzení (2016) (S01E01)

Kurz přežití (2016) (S01E02)

Noční služba (2016) (S01E03)

,,Tak těmahle rukama šahá večer na mou ženu.´´ ()

Ve stínu feng-šuej (2016) (S01E04)

Ztracený syn (2016) (S01E05)

V tomto seriálu se snoubí dobrá s detektivka s komedií. Je to vážně pěkně natočené. ()

Fotbal nemá logiku (2016) (S01E06)

,, Jakej jsem byl? Charmer.´´ ,,Jsem říkal: Ženský a fotbal je nejlepší kombinace.´´ ()

Hvězda nad Prahou (2016) (S01E08)

,,Sakra ženská, vy krájíte vražednou zbraň.´´ ()

Školka života (2017) (S02E06)

Nejdojemnější díl. Ukápla mi i slza. ()

Čeština pro začátečníky (2018) (S03E04)

,,Paně dělnik, jesť u vas značok?´´ Absolutně nejlepší a nejdojemnější díl. I slza mi ukápla. ()

Šikana (2018) (S03E07)

,,Pozor. Předevčírem jsem ho leštil.´´ Naprosto nejdojemnější díl. Dokonce mě rozplakal. 5⭐️ ()

Odpuštění (2018) (S03E08)

Tak se nám to pěkně zamotalo stylem každý s každým. Ale tak nakonec proč ne. A ve finále konec se mi nelíbil, byl depresivní. ()

Hon začíná (2020) (S04E01)

Tak tímto dílem jsme se vrátili opět ke kvalitě dílů prvních. Nejlepší samozřejmě opět Matásek. ()

Slušná čtvrť (2020) (S04E05)

,,Ty jsi vážně řekl slepý ženský, jestli někoho neviděla?´´ Ale prosím tě, je slepá, ale není blbá.´´ Typický Michal. ()

Dům radosti (2020) (S04E07)

,,Mrázi, ty bys potřeboval naplácat. Na holou.´´ ()

Detektivka (2021) (S04E12)

Jeden z nejlepších dílů. Královsky jsem se bavila. ()

Dnes zavřeno (2021) (S04E13)

Případ vcelku nezajímavý. Jinak dějová linka s Vandou a hospodou super. ()

Výhodná investice (2021) (S04E14)

,,Vando, ty to kafe pražíš, nebo co? Ne, sklízím.´´ ()