Našrot (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2016, 6x25 min

Tom Marshall

James Lamont, Jon Foster

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

Šíleně ulítlý britský komediální seriál, který sice čerpá kvality britského humoru, ale zároveň je dost vulgární, nechutný a ujetý. Vidím totiž v těch hlavních postavách dnešní husto-mlaďáky a jímá mě vztek. Tři hvězdy jsem nakonec dal proto, že jsem šest dílů seriálu dokoukal. Vydržet se to dalo, sem tam jsem se zasmál, ale znova už to vidět vážně nechci.(9.3.2018)

Skvělý britský úlet, jemuž vévodí epizoda o prošlé extázi. A Sean Bean hrající sám sebe? Nemá chybu :D(28.10.2018)

Příběhy čtyř kamarádů z fiktivního britského maloměsta, jejichž náplní života je především bezcílné utápění žalu a nudy v alkoholu. Hrubozrnný, nicméně velice vynalézavý humor je okořeněn přítomností Seana Beana, který hraje sám sebe, resp. ztělesnění svých dvou nejznámějších rolí Boromira a Neda Starka. V této podobě se totiž zjevuje jedné z postav jakožto jeho duchovní vůdce. Neuvěřitelně nedoceněná záležitost!(22.11.2017)

Přesně, jak říká Snared, hrozná hovězina. Ale v každém díle se našla scéna, která mě totálně rozesmála a vidět Seana Beana, s tím jeho mužným hlasem, jak si dělá ze sebe tak trošku prdel, to jsou faktory, kvůli kterým nepůjdu níž ani náhodou.(14.6.2018)

• Peticipa

Kdo má rád alkofeťácký, nadrženecký a fekální humor, přijde si tu na své. Já ne.(7.1.2018)

• orgia

1 hvezda je za Seana Beana, jinak by to bylo jen na 1*(5.2.2018)

"One does not simply kill Sean Bean." Sebeuvědomělá britská zhovadilost ve stylu Misfits... kdyby Misfits neměli superschopnosti a prostě jenom chlastali, pařili a souložili. A jeden z nich měl za duchovního průvodce halucinaci Seana Beana v ohozu z Game of Thrones, hláškami z Pána prstenů a přístupem Seana Beana. Strašná volovina. Ale skvělá.(15.5.2019)

Vynikající britský sitkom. Sean Bean perlí.(28.12.2017)

Miluju britský humor, zejména ten tradičnější, je ovšem s podivem, že pokud se vydá i cestou totálního zdrogovaného šílenství, je stále přítomný. Něco jako v The end of the f***ing world, ovšem ještě drzejší, ulítlejší a troufalejší. Jako jednohubka perfektní, znovu to vidět nepotřebuju. Gwyneth Keyworth je ovšem krásná velšanka, která si se svou vizáží kombinující Audrey Hepburn a Libuši Šafránkovou určitě kromě epizodních rolí v Black Mirror a GOT zaslouží něco víc.(20.8.2019)