Našrot (TV seriál)

Wasted

Komedie

Velká Británie, 2016, 2 h 17 min (Minutáž: 22–24 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (14)

Šíleně ulítlý britský komediální seriál, který sice čerpá kvality britského humoru, ale zároveň je dost vulgární, nechutný a ujetý. Vidím totiž v těch hlavních postavách dnešní husto-mlaďáky a jímá mě vztek. Tři hvězdy jsem nakonec dal proto, že jsem šest dílů seriálu dokoukal. Vydržet se to dalo, sem tam jsem se zasmál, ale znova už to vidět vážně nechci.(9.3.2018)

Skvělý britský úlet, jemuž vévodí epizoda o prošlé extázi. A Sean Bean hrající sám sebe? Nemá chybu :D(28.10.2018)

Příběhy čtyř kamarádů z fiktivního britského maloměsta, jejichž náplní života je především bezcílné utápění žalu a nudy v alkoholu. Hrubozrnný, nicméně velice vynalézavý humor je okořeněn přítomností Seana Beana, který hraje sám sebe, resp. ztělesnění svých dvou nejznámějších rolí Boromira a Neda Starka. V této podobě se totiž zjevuje jedné z postav jakožto jeho duchovní vůdce. Neuvěřitelně nedoceněná záležitost!(22.11.2017)

Přesně, jak říká Snared, hrozná hovězina. Ale v každém díle se našla scéna, která mě totálně rozesmála a vidět Seana Beana, s tím jeho mužným hlasem, jak si dělá ze sebe tak trošku prdel, to jsou faktory, kvůli kterým nepůjdu níž ani náhodou.(14.6.2018)

• Peticipa

Kdo má rád alkofeťácký, nadrženecký a fekální humor, přijde si tu na své. Já ne.(7.1.2018)

• orgia

1 hvezda je za Seana Beana, jinak by to bylo jen na 1*(5.2.2018)

Ulitla fetacka magorina ! Skvelost.(4.1.2020)

Mrzí mě, že seriál není příliš konzistentní. Nachází se tu totiž mnoho momentů, které mohou atakovat na 5 hvězd. Například kvíz v úvodní epizodě, celý druhý díl s questem, dále také veškeré události týkající se slavnosti atd. Naprosto fenomenální jsou všechny momenty se Seanem Beanem, který si dělá ze sebe těžkotonážní prdel. Dalšími přednostmi seriálu jsou nezapomenutelné postavy, všudypřítomné šílenství a poměrně fekální humor. Pokud máte rádi temné britské komedie, Wasted nesmíte minout.(5.4.2020)

"One does not simply kill Sean Bean." Sebeuvědomělá britská zhovadilost ve stylu Misfits... kdyby Misfits neměli superschopnosti a prostě jenom chlastali, pařili a souložili. A jeden z nich měl za duchovního průvodce halucinaci Seana Beana v ohozu z Game of Thrones, hláškami z Pána prstenů a přístupem Seana Beana. Strašná volovina. Ale skvělá.(15.5.2019)

Vynikající britský sitkom. Sean Bean perlí.(28.12.2017)

láska na první shlédnutí(19.8.2020)

Miluju britský humor, zejména ten tradičnější, je ovšem s podivem, že pokud se vydá i cestou totálního zdrogovaného šílenství, je stále přítomný. Něco jako v The end of the f***ing world, ovšem ještě drzejší, ulítlejší a troufalejší. Jako jednohubka perfektní, znovu to vidět nepotřebuju. Gwyneth Keyworth je ovšem krásná velšanka, která si se svou vizáží kombinující Audrey Hepburn a Libuši Šafránkovou určitě kromě epizodních rolí v Black Mirror a GOT zaslouží něco víc.(20.8.2019)

Jako nevadí mi ujetý, šílený nebo fekální humor, vždy se rád zasměju všemu. Ale v tomto seriálu tomu tvůrci dávají fakt nový rozměr. Občas je to opravdu ujetý a nechutný. Ale i tak se dá občas zasmát, což je u komedie podstatné.(23.12.2019)

Fookin' great show, lads!(20.7.2020)