Krokodýl

Crocodile

Krokodíl

Thriller / Horor

USA, 2000, 93 min

Jeden z nejzábavnějších filmů, které jsem kdy viděl. Vážně - s rodinou jsme se takhle u filmu snad nezasmáli. Vrcholy filmu - krokodýl ničící důkazy. Křupan se zlomenou nohou (nebo tak něčím), kterého ostatní vozí na kolečku. Pudl, kličkující v tlamě krokodýla. Krokodýl přeskakující loď. // Nejsympatičtější postava a podle mě i hlavní hrdina filmu je psík.(22.10.2011)

• SOLOM.

Tak společnost Nu Image je vždycky ''zárukou kvality''. Děj filmu bych možná ještě překousl, ale ten zbytek mi přišel celý jako nějaká parodie. Herci otřesní, speciální efekty k smíchu -viz. gumová hlava. Digitální krokodýl, který shodí auto ze srázu, je rychlý jako prase atd....Prostě jsem se u toho zasmál, ale jako horor se tohle nedá brát moc vážně.(5.7.2010)

• weetya

Postavy byly tak nesympatické, že se krokodýlovi vůbec nedivím že je chtěl sežrat. Udělal bych to taky. Jinak to celkem šlo, až na ten konec, kde toho simulanta vozili v kolečku, krokodýl skákal jako delfín přes člun a vyvrhával zpátky sežrané postavy. Nejvtipnější scéna byla jak přeživší skupinka tří hrdinů číhala nenápadně za keři se špičatýma klackama na desetimetrového krokodýla. Aligátoří série je proti této krokodýlí zárukou kvality.(10.6.2009)

• xmozek

Film z roku 2000 a filmaři nebyli schopni krokodýla ukázat ve vodě jinak než kus plovoucí klády???Fakt ubohé...Pardon ale tohle sem nemohl ani dokoukat.Při scénách kdy by se mi měl tajit dech sem se smál tomu jak je ten film ne předvídatelný ale stupidní.Nechápu že někdo dal peníze na takovoudle kravinu.Film byl už příšerný když napsali scénář(to musel být fakt inteligent), když začali točit bylo to ještě horší a když skončili připili si tak ten film kupodivu je stále příšerný.BRRRRR nikdy více...(2.6.2007)

• vlKousek

Bože to myslel režisér vážně???Fakt mě zajímá, jestli najdu někdy úplný filmový dno, kdy už nebudu moct najít horší film!!! ....ale asi ne, tohle mě o tom opět přesvědčilo...A ten konec???...Nefungovala brokna z půlmetrový vzdálenosti, tak vyzkoušíme klacky, třeba ho vyřídíme....bože a to probuzení borce, kterýho vyblil ten krokodýl, a on ještě drží repelent v ruce a řekne, že bez něj ani ránu ....no to snad fakt ne, největší sra*ka pod sluncem :DDD(5.1.2010)