Krokodýl

Krokodíl

Thriller / Horor

USA, 2000, 93 min

• Bonavita

Videl jsem uz hodne beckovych filmu, ale na vsechny se dalo koukat kdyz jste necekali nic obdivuhodneho. Tady jsem to taky necekal, ale vysledek me velice prekvapil. Vetsi sracku jsem proste jeste nikdy nevidel. Uz jsem jenom cekal kdy krokodyl zacne zonglovat, vezme si na hlavu radiovku a zacne hrat na benjo. Do kabaretu idealni partie. No a k tomu jeste strucny vycet nejlepsich triku ve filmu: Koreny omotavajici se kolem nohy, pes pobihajici krokodylovi mezi zubama, dva experti na krokodyli s koprivkou...(2.6.2007)

• showxman

:D:D:D tak tohle je hardcore jak se patří! Must-see zaležitost. Je na pováženou jestli nehodnotit za 5*, protože jako komedie je tenhle film excelentní. To sem jednou došel z piva a pustil si televizi... krokodýla,ktreý prochází zdí, běhá rychle jako auto, kdesi hluboko v lesi a skáče jako kosatka sem opravdu ještě neviděl! A ty charaktery! Dialogy na úrovni přednášky filozofie:D BOMBA. Můj smích neutuchl ani po skončení filmu, to sem totiž přepl a k mé radosti sem uviděl věštkyni Martinu v pořadu Volejte věštce. Z mojeho pohledu stejně dobré a stejně zábavné.(23.11.2008)

• 1860

Tohle možná mělo být zajímavé, mělo se to odehrávat v nádherné přírodě/divočině, mělo to být napínavé, plné ohromujících efektů, velkého boje na konci a neuvěřitelného závěru.. Nakonec to vypadalo, jako by se na lodi sešli největší blbci v celé Austrálii a krokodýl nám všem prokázal velkou službu.. Škoda, že za to nebyl nakonec odměněn..(26.12.2009)

• martin3nec

Možná ten nejhorší film co jsem viděl. Nevěřím že to tvůrci mysleli vážně, taková sračka se jen tak nevidí. Tolik nesympatických postav, kterým přejete smrt hned na začátku se jen tak někomu do filmu nepodaří dostat. Odpad je ještě velice dobré hodnocení. Za stupidního krokodýla, helikoptéru na vysílačku a vlastně za všechny scény by všichni co se na tom podíleli měli dostat doživotní trest cokoliv točit!! 0%!! PS: Upravte si u této sračky ten obsah, je trošku mimo!!(5.8.2011)

• Stanislaus

Tento počin (neopovažuji se to nazývat filmem) je ukázkou toho, jak se Američani nudí a z té nudy natočí naprostý bulšit gigantických rozměrů. Krokodýl alias plovoucí kláda či digitální paskvil ... to by jste hold museli vidět. Nesmím opomenout tu trapnou partu uřvaných a nesnesitelných rádoby herců, kteří mají nejspíš IQ pokojové teploty, protože jinak si nedokážu vysvětlit jejich chování. Ubohost a trapnost prvního stupně!(26.9.2009)