Krokodýl

Krokodíl

Thriller / Horor

USA, 2000, 93 min

• SOLOM.

Tak společnost Nu Image je vždycky ''zárukou kvality''. Děj filmu bych možná ještě překousl, ale ten zbytek mi přišel celý jako nějaká parodie. Herci otřesní, speciální efekty k smíchu -viz. gumová hlava. Digitální krokodýl, který shodí auto ze srázu, je rychlý jako prase atd....Prostě jsem se u toho zasmál, ale jako horor se tohle nedá brát moc vážně.(5.7.2010)

• Stanislaus

Tento počin (neopovažuji se to nazývat filmem) je ukázkou toho, jak se Američani nudí a z té nudy natočí naprostý bulšit gigantických rozměrů. Krokodýl alias plovoucí kláda či digitální paskvil ... to by jste holt museli vidět. Nesmím opomenout trapnou partu uřvaných a nesnesitelných rádoby herců, kteří mají IQ pokojové teploty, protože si jinak nedokážu vysvětlit jejich chování. Ubohost a trapnost prvního stupně!(26.9.2009)

• Djkoma

První půlka ve znamení Krokodýl Hills 902 10 a v druhé půlce zase hrozně levná snaha o horor, která opravdu nevyšla. Když pominu super nápady jako "zavázání čelistí obrovského žraloka tričkem a následné odhození člověka daleko od sebe, který však končí nepochopitelně v čelistech, od kterých byl vyhozen", tak je určitě nejlepší Lassey verze malého psíka. Těžko se to popisuje, ale Flash by měl s tímhle psíkem opravdu velké problémy... Další ukázka, že filmy maj někdy tak dokonale zvolený název, že si ho stačí přečíst a dívat se na film opravdu nemusíte.(5.1.2010)

• ledzepfan

Když jsem v pozdních večerních hodinách zapnul novu abych se koukl na krokodýla,věděl jsem že to bude blbost ale ani zdaleka jsem nebyl připravený na to že uvidím jeden ze snad nejhorších filmů jaké jsem kdy viděl-děs a hrůza -v tom filmu není snad nic co by bylo zajímavé ,zapamatovatelné ,průmněrné ,legrační či snad aspon sebeparodizující--absolutní dno filmového průmyslu--Věřím tomu že všichni tvůrci do jednoho jsou naprostí kreténi a po dokončení filmu se navzájem poplácávali po ramenou a chválili se za dobrou práci--Děj filu je evidentně výmysl těžce mentálně postiženého scénarysty-Herci(dájí li se tyhle individua tak nazvat)předvádí výkony vskutku ultrachabé- nejlepší výkon předvádí pes(ale i ten je pod hranicí průměrnosti)--No prostě BRRRRRRRRRRRRRR-!! rozhodně NEBRAT !!!!! díky krokodýlovi jsem přišel o 90minut života....(2.6.2007)

• Inner

Zprvu celkem neškodný film, který se změní v peklo jak pro protagonisty, kteří hrát neumí, nejsou herci a nevypadne z nich nic než tupý výraz a idiotské hlášky tak pro diváky, kteří se na tohle všechno musí dívat. Nemluvě o krokodýlovi, který je sympaťák od začátku do konce a přál jsem di aby všechny zabil, což se nakonec nestalo takže! Jako sladkou pomstu uděluji 0%(4.11.2009)