Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zemeguľu zachváti vlna nevysvetliteľných podzemných aktivít a následných zemetrasení, ktoré zasiahnu predovšetkým veľkomestá a spôsobia mnoho škôd a strát na ľudských životoch. Prezident Spojených štátov povolá najlepších vedcov, dr. Kasiu Czabanovú (STEPHANIE NIZNIKOVÁ) a Masona Randa (DAVID KEITH), aby preskúmali príčiny cyklických katastrof. Pátranie zavedie oboch vedcov do nedostupných Himalájí, kde objavia tajomný objekt mimozemského pôvodu, ktorý vysiela do vesmíru mohutné signály. Pre svoj život na Zemi je monolit schopný vytvoriť si dokonca aj vlastné ovzdušie špeciálneho chemického zloženia. A práve tento nález môže byť kľúčom k záchrane celého sveta... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (17)

Pitryx 

všechny recenze uživatele

Zpočátku zajímavé, svižný děj, ale pak různá vyjednávání, děj se zdržuje až zažíná být chvílemi statický. Obsahově budiž, ne že by šlo o úplnou koninu, ale v závěru mi to tak připadlo. Pokus armády něco zničit, pokus o záchranu, prostě něco pořád dokola. Efekty jsou jakž takž slušné, ale že by jich bylo hodně… V závěru si divák jistě opět povšimne trapně bílých triček. Hlavní hrdinové skáčou z výšek, válí se v prachu, ale přitom v časové tísni asi stihnou vyprat trika v nejmenovaném pracím prášku a tato jsou bílá než bělejší. Ó Lanza mia. Průměrný snímek, na který se však kouknout dá. Nova 070107 8759/8958 -------------------------------------------- Vcelku souhlas s komentem před sedmi lety. Tento snímek si zasloužil větší rozpočet a to jednoznačně, protože nápady se jen hemží. 20141226 8800/8800/// ** a půl/5 ()

JARDAHONDA 

všechny recenze uživatele

Znuděný céčkový snímek vhodný po kocovině se představil opravdu v celé parádě.. Amatérská kamera střídá nevýrazné herce, kteří svádějí boj s trapnými dialogy a zastřešeným dějem.. Omlouvám se tvůrcům tohoto sci-fi snímku, ale nic mě neoslovilo. Dávám pouze jednu hvězdu ze soucitu za ne příliš špatný námět, který ovšem zhořel na všem ostatním * ()

Reklama

Arccos 

všechny recenze uživatele

Konečně film, který je sci-fi nejenom podle zařazení do škatulky. Bohužel ale i s nánosem nelogičností a zkratkovitého (na nervy lezoucího) chování téměř všch postav. Konec filmu mi udělal radost tím, že ze sci-fi žánru neuhnul někam jinam a dokonce dával smysl. Jenom jsem měl celkově dojem, jako by bylo vše natočené podle nějaké mhohem hlubší literární předlohy se silnou pointou a tento převod na plátno se úplně nepovedl. Taky atmosféra mohla být hustší. CGI záběry letadel byly jako z PC her. Ale jinak docela líbilo. Ještě poznámka pro překladatele a dabing: Area 51 se nepřekládá a, probůh, NSA není totéž co NASA... (BTW, soudě podle oficiálního textu viděli géniové v distribuci asi jiný film) ()

Colonist 

všechny recenze uživatele

To je zase jednou skvost, akorát na nedělní odpoledne na Nově. Možná by to byl dobrý film, kdyby nebyly efekty tak pitomé, scénář nic moc, dialogy naprosto stupidní, herci toporní a český dabing příšerný (v životě jsem tyto hlasy nikdy neslyšel a je to jen dobře). Jedna hvězdička za to minimum kladných věcí, které se v tomto filmu najdou. I když vlastně nevím, co to bylo. Možná to, že jsem se u těch pitomostí tak skvěle pobavil. ()

ripo 

všechny recenze uživatele

Tento film mal ašpirácie dostať sa niekam vyššie ako sa dostal. Námet by ani tak nebol zlý, ale ..... Nedajú sa mu nespomenúť také triviálne chyby, ako som v tomto diele zhlaidol. Kamera bola totálne odfláknutá, nakoľko sa vyskytlo niekoľko úplne neostrých záberov na tváre hercov ( alebo nakrúcali film v zhone na jednu klapku, alebo bol strihač pod vplyvom návykový látok). Pri viacerých záberoch bol monolit (výšky 1 míľu) jasne viditeľný , pri niektorých sa zázrakom skryl .... Čínske stíhačky boli strašne pomalé, lebo vzdialenosť necelého kilometra leteli asi minútu .... No katastrofa ! ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama