Nejhledanější v Malibu

Najhľadanejší v Malibu

Komedie / Krimi

USA, 2003, 86 min

• silent cut

Občas se mi stává, že je mi za filmového hrdinu stydno. Znáte to... Takové ty zahanbovací scény, kdy to jde ne ke dnu, ale pod něj... Tak tohle jsem při sledování téhle sračky fakt neměl. Onen pocit studu totiž vychází z předpokladu, že se divák s hrdinou alespoň trochu sžije. NE! Nejsem zaujatý. Ještě týden po Ali G in Da House jsem na všechny kolem sebe halekal RESTECPA a svojí čubku plácal po zadku všude, kam sme přišli... Ale tohle ne...(24.10.2006)

• lennyd

Bill Gluckman je nejžhavějším kandidátem na post Kalifornského guvernéra, ale celou snahu mu může velmi jednoduše zkazit jeho syn Brad. Ten - ač vyrůstá v jedné z nejbohatších rodin v luxusní části Malibu - si sám sebe představuje jako černošského rapera (ač má do černocha i do rapera hodně daleko), a jeho vylomeniny překračují i nejhorší představy otce i celého volebního týmu. A tak vedoucí kampaně přijde s řešením celé situace - najme dva herce, kteří Brada unesou, a naoko jej vystaví životu v černošském ghetu. Nikdo netuší, že ani toto Brada od jeho způsobu života nemůže odradit ... I když musím uznat, že co se týče kvality, tak má tento film hodně velké mezery - ale já se docela bavil. Ani ne tak filmem samotným, ale spíš zajímavým nápadem, jak řešit problémy s dospívajícími teenagery. Některé scény se mi ale vyloženě líbily (Brad získává pod kontrolu situaci v přestřelce mezi gangy, protože vůbec netuší, že to je na "ostro"), některé už méně (závěrečná ukecaná scéna, kdy se ti nejdrsnější představitelé gangů v područí budoucího guvernéra obejmou), ale celkově se na film dá podívat (jednou)..(26.9.2011)

• Kaja

Mírně podprůměrná komedie o hochovi z bohaté rodinky z Malibu, který si hraje na velkého černocha-rapera, kterým ale asi v duši je. Hlavní bílý hrdina není nic moc, ale alespoň to zachraňuje dvojice herců, kteří jsou jimi i ve filmu a to Taye Diggs a Anthony Anderson, jinak se nejedná o nějaký super kousek, jen taková oddychovka.(10.9.2004)

• EnneX

Těžko říci co vedlo Whitesella natočit něco takového. Hip Hop je pro mě nejoblíbenějším žánrem už od 93 roku. Celou tu dobu sleduji jak se mění a jak se natáčí šílenosti typu Breakout atd. Je škoda, že díky takovým filmům se na tenhle žánr spousta lidí dívají skrz prsty. Ještě, že existují skvosty jako Hustle and Flow, 8 Mile, Nevyhrožuj a další, který stojí za to vidět.(19.8.2009)

• Crucifere

Škoda se vůbec nějakým způsobem vyjadřovat, ale tato takzvaná komedie mě tak "dojala", že ji bez plivnutí také nemohu nechat, jako mnoho dalších. Není na tom nic vtipného, ani originálního, ani nic zajímavého. Je to snímek, který vykrádá spousty jiných průměrných komedií, na kterých se ale lze s jistou dávkou nadlhedu trochu zasmát. Jenže tato blbost nepochopitelně vykrádá to nejhorší a to ji dělá vysloveně tupou. Pro lidi s IQ nad 45 úplná ztráta času.(24.9.2010)