poster

Nejhledanější v Malibu

 • USA

  Malibu's Most Wanted

 • Slovensko

  Najhľadanejší v Malibu

Komedie / Krimi

USA, 2003, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morrigen
  ***

  Opravdu musíme brát všechny filmy vážně a hledat v nich velkou uměleckou hodnotu a originální pointu? NE! Některé filmy jsou tu prostě jen pro to, abychom k nim zasedli s flaškou vodky a tunou chipsů, a vychutnali si stupidní jízdu plnou vtipně zvládnutých klišé. A buďme upřímní - ten, kdo si smysl pro humor vyhradil jen na něco extra a nedává šanci parodii, ten zkrátka tenhle film neocení.(16.9.2014)

 • P1tr
  *

  Film, který drží rekord v počtu blbců v jednom filmu. Ohrané a trapné téma o bělochovi hrajícího si na černého rappera působí blbě už podle popisu a ani obsazení nedává šanci na nějaký zázrak. Ten také nepřijde. Film nelze označit ani jako zklamání, neboť mám značné pochybnosti, že od něj někdo něco čekal. Je to prostě s....a.(6.12.2006)

 • demented
  *

  Veľmi slabý snímok. Pár slušných vtipov zabíja neskutočná nuda, trapnosť či scenaristická impotencia (a to ešte nepočítam záverečné moralizovanie, ktoré ma neskutočne vytočilo a bolo tak povediac poslednou kvapkou). To čo predvádza Jamie Kennedy je neskutočná mizéria a nadobro ma presvedčil, že sám nedokáže utiahnuť film, ani keby sa rozkrájal na malé kúsky a tieto následne spálil autogénom. Jednoducho strašné.(24.10.2006)

 • Zajija
  odpad!

  No tedy. Tohle? Nevím kde jsem. Kdyby režiséři natáčeli více takových komedií tak chci ihned jinam! Todle opravdu ne! Nevím jestli se někomu zdá vtipné, když si nasadí tepláky pod kolena, trenky vystrčí až ke krku a na to plácne tílko do postavy která je schlíplá jako schnilý banán. A vidává se za nástupce Eminema. Bohužel znám někoho komu se tato ne-komedie líbí. Podle mého je tohle reklama na hloupost a kdybych mohl tak dám ještě horší ohodnocení než-li odpad!! už nikdy víc prosím.!!(29.4.2009)

 • mustafa
  odpad!

  Jo, běloch si hraje na černocha, jo je fakt drsnej. Hustší a nabitější už to nemůže být. Doprdele - tohle jako neni film pro v bílý, aby bylo jasný. a pro černý jako taky nee. Tak pro koho sakra je? Pro úplný zoufalce. Tenhle film je naprosto zoufalý, nevtipný a nemá dobré herecké obsazení. Děj je plytký a nemožný. Do toho všeho vám rapuje hodně moc černochů a jeden zoufalý běloch (kterého by u nás dozajista zavřeli do psychiatrické léčebny). Tenhle film je tak špatný, že nedovedu najít jediný kladný okamžik či alespoň jeho náznak. Je to jednoduše zoufalost nad zoufalost! Fuj....(17.7.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace