Nejhledanější v Malibu

Najhľadanejší v Malibu

Komedie / Krimi

USA, 2003, 86 min

• Vercetti

V dřívějších dobách, kdy jsem ještě místo kalhot nosil pytel od brambor, v dobách, kdy jsem si začal kurvit uši a vkus skřeky majetných amerických opičáků a s kamarády jsme si povídali o tom jak bychom conejlíp tuningově dokurvili starý Škodovky, Golfy, Kadety, Vectry a jiný vraky, na který dneska nemám ani v sériový výrobě, jsem tuhle věc měl velmi rád a smál jsem se u toho tak, že jsem prskal kusy granulí na tátovu televizi. Ale časy se mění a lidé též. Dneska je to už jenom nostalgické guilty pleasure.(15.12.2013)

• Martinibaby

Peklo! To by měli používat jako mučící nástroj! Ne vážně, film jsem viděla úplnou náhodou v autobuse nejmenované žluté společnosti a během sledování se objevilo jisté nutkání proskočit oknem a utéct. Zápletka veškerá žádná, herecké výkony veskrze marné a co se humoru týče - trapnost nad trapnost. Nikdy se na to nedívejte, je-li vám život milý a čas pro vás má aspoň nějakou cenu.(26.11.2009)

• demented

Veľmi slabý snímok. Pár slušných vtipov zabíja neskutočná nuda, trapnosť či scenaristická impotencia (a to ešte nepočítam záverečné moralizovanie, ktoré ma neskutočne vytočilo a bolo tak povediac poslednou kvapkou). To čo predvádza Jamie Kennedy je neskutočná mizéria a nadobro ma presvedčil, že sám nedokáže utiahnuť film, ani keby sa rozkrájal na malé kúsky a tieto následne spálil autogénom. Jednoducho strašné.(24.10.2006)

• Zajija

No tedy. Tohle? Nevím kde jsem. Kdyby režiséři natáčeli více takových komedií tak chci ihned jinam! Todle opravdu ne! Nevím jestli se někomu zdá vtipné, když si nasadí tepláky pod kolena, trenky vystrčí až ke krku a na to plácne tílko do postavy která je schlíplá jako schnilý banán. A vidává se za nástupce Eminema. Bohužel znám někoho komu se tato ne-komedie líbí. Podle mého je tohle reklama na hloupost a kdybych mohl tak dám ještě horší ohodnocení než-li odpad!! už nikdy víc prosím.!!(29.4.2009)

• sinp

Hrozně trapná komedie v hlavní roli s vymaštěným bělochem, co si zoufale hraje na černocha a snaží se rapovat. K tomu mu dopomáhají dva únosci, kteří však únos jen předstírají. Tak hlavně ve filmu nenajdete jedinou postavu jejíž IQ by se snad jen přibližovalo blekotajícímu chovanci zvláštního ústavu a být občanem Malibu, tak se za tuhle degradaci opravdu stydím. Nezasmál jsem se snad ani jednou, ale v trapnosti tenhle paskvil fakt vyniká.(18.9.2005)