poster

Nejhledanější v Malibu

 • USA

  Malibu's Most Wanted

 • Slovensko

  Najhľadanejší v Malibu

Komedie / Krimi

USA, 2003, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaja
  **

  Mírně podprůměrná komedie o hochovi z bohaté rodinky z Malibu, který si hraje na velkého černocha-rapera, kterým ale asi v duši je. Hlavní bílý hrdina není nic moc, ale alespoň to zachraňuje dvojice herců, kteří jsou jimi i ve filmu a to Taye Diggs a Anthony Anderson, jinak se nejedná o nějaký super kousek, jen taková oddychovka.(10.9.2004)

 • Divočák
  ***

  Tenhle film by měli povinně pouštět všem těm "white pseudo hip hop gheto nigga" debilům, které každý den hojně potkáváte po městě a kteří se ve drahých značkových hadrech za peníze od maminky potulujou po ulících, hulí po parcích, na každém druhém kroku hodí nějaký tan "freestyle" a myslí si, jak strašně nejsou "Khůůůl". Konečně by jim snad aspoň trochu docvaklo, jak moc je všichni kolem nich mají za blbce.(4.5.2007)

 • Santek
  ***

  Ta se dívám, že jedině divočák pochopil proč byl tenhle film natočený: Divočák píše >> "Tenhle film by měli povinně pouštět všem těm "white pseudo hip hop gheto nigga" debilům, které každý den hojně potkáváte po městě a kteří se ve drahých značkových hadrech za peníze od maminky potulujou po ulících, hulí po parcích, na každém druhém kroku hodí nějaký tan "freestyle" a myslí si, jak strašně nejsou "Khůůůl". Konečně by jim snad aspoň trochu docvaklo, jak moc je všichni kolem nich mají za blbce." --- Přesně tak to vidím já .-)(6.8.2009)

 • Dever
  **

  Soundtrack John Van Tongeren: 1. Girls, Girls - Snoop Dogg ,2. I Told Ya - Grandaddy souf ,3. Most Wanted In Malibu - Jamie Kennedy AKA B-Rad ,4. Chug-A-Lug - Pastor Troy ,5. Really Don't Wanna Go - David Banner ,6. Crush On You - Mr. Cheeks ,7. Blah, Blah, Blah, Blah - 702 ,8. In Here Ta Nite - Rated R ,9. That's Dirty - Dirty ,10. Play That Funky Music (White Boy) - Young Dre ,11. I Want You Girl - Butch Cassidy ,12. California - Akia ,13. Choppa Style - Choppa ,14. Get Back - 504 Boyz ,(16.5.2011)

 • P1tr
  *

  Film, který drží rekord v počtu blbců v jednom filmu. Ohrané a trapné téma o bělochovi hrajícího si na černého rappera působí blbě už podle popisu a ani obsazení nedává šanci na nějaký zázrak. Ten také nepřijde. Film nelze označit ani jako zklamání, neboť mám značné pochybnosti, že od něj někdo něco čekal. Je to prostě s....a.(6.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace