Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona

Scooby-Doo! And WWE: Curse of the Speed Demon

Animovaný

USA, 2016, 72 min

• Carol Pifková

Prosím, už žiadne Scooby-Doo filmy s WWE postavami. Pre mňa najhoršia kombinácia aká môže byť- nudné preteky na autách a nudné postavy z WWE v Scooby-Doo filme. Vidím, že to tu má celkom dobré hodnotenia ale mňa nezaujali ani hlášky, ani prostredie a dokonca i záporák bol oničom. Sama som prekvapená, že to píšem ale bolo to dokonca horšie ako film Záhada kolem Wrestlemánie. Nerada to píšem, ale som veľmi sklamaná, a čakala som, že oproti minulému WWE filmu sa polepšili. Páni, tento komentár začína byť ako prvý wrestlingový Scooby film, kde takmer v každej druhej vete bolo povedané WWE.(15.8.2018)

Speed fiend bejvám o víkendech, a prokletí to teda občas je(9.9.2016)

• ARI50

Závody super a příběh taky takže chválim opět.(22.9.2018)

Velice vtipně zpracovaný díl, kterému by určitě slušelo vyšší hodnocení. Skvělé závody, mraky skvělých hlášek.(9.10.2016)

• kaylin

Tohle je stejně blbé jako obvykle. Scooby prostě není postava, která by mě dovedla nadchnout. Celý gang mě nikdy nebavil, a to možná i proto, že se mi nelíbí, jak musí být v každém díle všechno vysvětleno. Asi mi přijde, že je to vždy celkem křečovité. Jediné, co je tu fajn, je přítomnost wrestlerů, ale to je vše.(22.8.2016)