Atletiko Cvernofka (TV seriál)

Komedie

Slovensko, 2016

Komentáře uživatelů k TV seriálu (23)

• mikinko51

Chapem, ze moje hodnotenie asi nebude uplne objaktivne - vyrastal som totiz na kvalitnom humore velikánov filmu ako Burian, Lasica/Satinsky, Mensik, Bohdalova/dvorak, vyrastal som na kvalitnych ceskych komediach .... A preto tento pokus o vtipnost mi pripada maximalne trapny - trapny asi ako ked sa nejaky 15 rocny suchar a introvert snazi zosmolit scenku a imatrikulacie na strednej skole .... Takze je to len dalsi v rade odpadov z produkcie slovenskych televizii. K samotnemu Malachovskemu - ak je toto komik, potom Mertelova je miss Nemecka ....(15.9.2016)

• MMR

Rozhodca ja náš! Tak za to dávám dvě, jinak bída.(9.10.2016)

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 5.9.2016, "pôvodný" televízny seriál (8.9.2016)(8.9.2016)

• JohnMiller

Totálne deja vú... A to som to nevidel ani do konca. Nemám nič proti Slovenským hercom, dookola hrajú v tých rovnakých seriáloch a mne sa to už pletie... Nechápem však scenáristov čo to dávajú do kopy? Byť tvorcom, hanbil by som sa.(10.9.2016)

• ChrisBa

Hanbím sa za TV markíza. Tento akože "humor", ktorý produkujú je totálny odpad postavený na primitivizme. Markíza zrejme nemá poňatia ako sa zábavný seriál má natočiť. Tvorcovia by sa mali nad sebou zamyslieť a možno aj zmeniť zamestnanie. Ak to mám porovnať so super Okresním přeborem, tak nič iné ako odpad Cvernofke nemôžem dať. Zatiaľ čo tvorcovia Okresního přeboru si dali záležať, aby seriál vyzeral čo najreálnejšie, tak markíza nám predkladá primitívne poňatie futbalu odtrhnuté z reality, ktoré snáď nemôže nikoho baviť. A herci? Tie trápne grimasy, tanečky a pod.. no aj oni by mali uvažovať nad tým, že lepšie im pôjde asi prehadzovanie sena niekde na farme.. Hanba!!!(8.10.2016)

• Cement73

Nevtipná a nepozerateľná katastrofa z produkcie podradnej kvázi tv marquiza. Palec dolu!(7.3.2017)

Do českého Okresního přeboru má tenhle kousek daleko ale i tak jsem si v něm našel své a rozhodně mě nenudil. Super úvodní písnička byla hodně chytlavá a slovenské nářečí kopaček bylo super. Nejvíc opět exceloval M. Ondrík. To je pánko jako sviňa. To jeho ,,No ňi a si kompletný je famózní. Ovšem dámské osazení v podobě hostinské a sekretářky bylo trefou do černého. Boha jeho ty Sloveny :-)))(19.5.2018)

• Jiu

Smutný obraz našej slovenskej reality. Tieto "grcy" sú to len reklamy na reklamu, nejde im o pobavenie divákov. Ich "scenáristi" nám hadžú odpad ako prascom a tvária sa pri tom ako seriózni umelci a bezostyšne to o pár týždňov nahradia novou medzi-reklamnou vatou s ešte viac reklamami - lebo na to sa máme v skutočnosti pozerať. Okej, beriem, reklamu pretrpím, očakávam ale primeranú zábavu, ktorú mi TV vytrvalo neponúka a je im to jedno. Najviac ma na tom štve, že bežný divák z ľudu to nevníma a ako poslušná ovečka to pretrpí, lebo však nič iné nejde. U mňa to funguje len na budovanie už tak vysokej averzie voči domácej tvorbe a nanešťastie aj hercom, ktorí chudáci len musia z niečoho žiť.(11.10.2016)

Prvá časť dosť slabota a tým neustálym striedaním pesničiek mi to príde ako nejaký ešte menej vtipný spin-off Hornej Dolnej. Hilmerovej a Švidraňovej postavy otras. Jediné veci na ktorých som sa fakt zasmial boli Jakabova stáž v Reale Madrid a skoro každé zjavenie Reného Štúra. No treba uznať že to aspoň nieje tak trápne ako trištvrtina posledných Kredencov.(6.9.2016)

• stone

Klasický slovenský lidový humor IQ tykve....(11.9.2016)

• zerk0

Slovenská fekalprodukcia to opäť raz dokázala!!!(7.9.2016)

• frankiiee

Chcelo to byť asi slovenským Okresním přeborem , ake bohužiaľ, nejak sa to nepodarilo.(8.9.2016)

Dávam tri hviezdičky a to za: futbalové prostredie, dobrú hudbu a smiech Barbory Švidraňovej.(6.11.2016)

Slovenská odpověď na Okresní přebor jde možná s humorem trochu až moc na sílu, ale rozhodně je zábavná. S hodnocením počkám, ale ty zdejší odpady chápu jako rozšiřující se epidemii intelektuality.(8.9.2016)

• Insomniac

Tak som si včera doprial prvú časť. Reku kuknem, čo nové na slovenskej scéne. Nuž... Nič. Skopírované, preafektované, tlačiace na pílu, no čo je horšie - tento humor mne ako humor fakt nepripadá. Hrozne z toho cítiť, že sa chcú zviesť na vlne toho, čo teraz letí, prízemnom humore (keby aspoň fungoval), zapáčiť sa väčšinovému divákovi. Ešte možno dám jednu dve šance, nech nehodnotím jednu časť, ale pochybujem, že sa nepogrciam...(6.9.2016)

Nie fanúšik slovenských seriálov, ale toto je taká fajn oddychovka.(18.9.2016)

• tosastava

Okresní přebor na skurvený, fekálny, narkózacky spôsob(11.9.2016)

Super serial, treba pochopit jeho humor. Vobec neni az taky blby, ale silne stylizovany, taky sialeny:) ale tie hudby obcas fakt rusujuce, ale charaktery su mily a vtipny(12.9.2016)

ovela lepsi nez rumunsky original!(12.9.2016)

Nie je to Okresni prebor, ale podla mna ani nikdy nechcel byt, ma to svoj vlastny stil, blaznivy serial o futbale.(14.9.2016)

• Angus250

Tato chujovina, Kolabs a ani uz neviem nazvy tychto pseudovtipnych serialov, ktore zanikaju po cca 4-5 castiach a je ich aspon 10 do roka...Herecka zostava: alkoholik Ondrik, Bystriansky - ten, co bije zeny, Luknar - vobec nepije no a Malachovsky, ktory ma momentalne oci rozkrokom milenky zatemnene - skoda reci komentovat...(19.9.2016)

<< předchozí 1 2