Friends: The Stuff You've Never Seen (TV pořad)

Komedie

USA, 2001, 20 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (52)

To je všechno za ty roky? Vždyť Jackie Chan toho stihne za jeden film dvakrát tolik a musím říct, občas mnohem vtipněji(a bolestivěji!).(14.1.2005)

Tenhle seriál prostě miluju a budu už navždy milovat ! Dokáže mě rozesmát i v té nejsračkovitější náladě ,)(7.11.2009)

Jediný seriál, který ani po 10 letech neztrací nic ze své originality a vždycky se na něj v nudě můžu spolehnout.(24.6.2008)

Přátelé jsou prostě kouzelní a na jejich přebrepty jsem se obzvlášť těšil, ovšem myslím, že se jich mohlo nasbírat mnohem víc, než jen na necelých 20 minut, a to ještě byly jednotlivé scénky prokládany jakýmsi uvaděčem, či komentátorem :) Buď ho měli vypustit, nebo tento speciál prodloužit. 7/10(20.12.2007)

Bavil jsem se úplně stejně jako u normálních dílů. Pohoda a skvělá nálada sála úplně ze všech zúčastněných. Je vidět, že natáčení si všichni užívali a výsledek jejich práce je všeobecně znám a uznáván. Skvělý bonus ke skělému seriálu.(30.5.2010)

Škoda že je toho tak málo,za 10 rokov muselo vzniknúť viacej kvalitného materiálu.No aj tak je to dobrá zábava zo zákulisia.Samozrejme nečakané v pády na scénu Matthewa Perryho boli naj.(20.6.2012)

Perfektní. Ty zkažené scény jsou snad ještě vtipnější než jejich finální podoba v seriálu.(20.6.2007)

http://www.youtube.com/watch?v=x84VRw9I_js , http://www.youtube.com/watch?v=eGDQGU_65pQ&feature=related 90% - 5*(10.6.2011)

TV-pořad. To co jste v deseti řadách legendárního hraného sitcomu Přátelé neviděli. Nepovedené scény jsou pokaždé zárukou prvotřídní zábavy. | Průměr: 85% (5*) |(24.10.2013)

17 minut pokažených scén, přebreptů a jiných vtipných situací při natáčení. Není to špatné, ale spíše slabší odvar skutečného seriálu. Pokud však máte Přátelé rádi, určitě se při vzpomínce na některé scény pousmějete. Šestka herců si očividně při natáčení užila hodně legrace. Jen škoda, že už je to všechno pryč a nové díly neuvidíme. ~(3,2)~(27.11.2010)

Miluju "Přátelé" a pobavím se jak u jednotlivých epizod, tak i při sledování zkažených scén. Jen těch 20 minut je na nějakých 240 dílů přeci jen málo.(27.11.2010)

// Po všech těch letech, ten seriál stále neztratil své kouzlo. A pravděpodobně už nikdy neztratí.(30.6.2011)

Veľmi vtipné a vidieť, že sú "friends" aj mimo kamier. 89% - 4*(11.6.2013)

pro všechny milovníky Přátel povinnost.. akorát toho mělo být mnohem, mnohem víc.. proto "jen" silné 4*(8.12.2012)

Áách! Škoda, že to není delší! :)(14.8.2010)

FRIENDS ON THE BLOCK!(21.2.2010)

Vynikajúci dokument o pozadí seriálu, ktorý je dokonca lepší ako seriálové epizódy..no to sú mi divy...(25.9.2008)

Představitelé "Přátel" si povídají s Conanem o oblíbených přestřelcích a vtipných scénkách. Příjemná zábava, opět nejvíce s hlásí Joey s Chandlerem :)(26.4.2013)

Nechápu vůbec jak mohli něco natočit ... vždyť se museli válet celou dobu smíchy na zemi. Improvizace především Perryho s Le Blankem jsou úžasné. Inu jedna velká kapitola PŘÁTELÉ(21.6.2011)

Ano, je pravda, že to mohlo být lepší. Jestliže je deset sérií a v každé 24 dílů (kromě desáté, samozřejmě), tak kam se to všechno podělo? Vždyť v každém díle musel být minimálně jednou přebrept nebo alespoň zakopnutí.... Kam to zmizelo??(15.7.2011)

<< předchozí 1 2 3