Friends: The Stuff You've Never Seen

(pořad)
všechny plakáty

Co se stane, když herci zapomenou, co mají říct? Co může způsobit neplánovaná změna dialogu? A jak to vypadá, když malé dítě opraví Jennifer Aniston? Aneb sestřih nepovedených záběrů ze seriálu PŘÁTELÉ. (IXOXI)

kapsomut

Proč jen 20 minut? Jsou to snad blázni? Však z tohodle by šla udělat celá série o 20 epizodách! Ale jsem vděčný alespoň za toto. Přátelé jsou nejlepší a můj nejoblíbenejší seriál vůbec. MILUJU JE! ()

pufina

Miluju Přátelé a podívat se na pár vystřižených a pokažených scén bylo super. Lisyn nakažlivý smích, Jennifer s opicí, Mattovo zakopnutí, stěhování gauče, Monica a její tanec. Věřím, že to nejsou všechny vystřižené scény, ale i za to málo jsem ráda a s chutí jsem se zasmála. Friedns gang si musel užít spoustu zábavy, stejně jako já s nimi při sledování seriálu. ()

filmmovier

Nehorázně, strašně, strašně moc, ostudně krátký sestřih možná toho nejlepšího, ale během čtvrthodiny se toho z deseti let moc nestihne. Chtělo by to tak o půl hodiny delší, z tohoto směru je to dost odfláklé, ale jinak je to paráda. Potěšilo mě, že to udělali jako rozhovor hlavní šestice s Conanem O'Brienem, ale i na to bylo ostudně málo času. Nejlepší ale stejně je, že David Schwimmer řiká Mattu LeBlancovi LeBlanc. Nebýt té odfláknuté stopáže, dám 5*, ale takhle to bohužel nepůjde. ()

Ichabod

Pomerne prijemny dil Conana O´Briena. Tentokrat se vsemi "Prateli" a bez zasadnich Conanovych vstupu, kupodivu dokazal sedet a jen pokladat otazky :-) Pratele jsou klasika, prestoze jsou i chytrejsi a vtipnejsi serialy, tak dycky budu sedet napnuty a doufat ze to Ross s Rachel daji zase dohromady ackoliv jsem to videl uz cely dvakrat :-) ()

IvcaSammet

Možná toho mohli ukázat víc, ale i tak jsem se královsky bavila. Seriál je sám o sobě neuvěřitelně vtipný, ale když se ke vtipům přidá i výbuch 'Přátel', tak se prostě nejde nesmát ještě víc ... Nevím, co bych dala za to, abych se na natáčení podívala ... Smůla, bohužel jsem se narodila ve špatnou dobu na špatném místě ... ()

Elbarto08

Já teda nevim, jestli jsem viděl zrovna tohle. na YT to mělo dohromady asi 70 minut? Ale co, jak můži dát jiné hodnocení nežli pětku? :-)))) Edit: aha, našel jsem jakože zkrácenou verzi ()