Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Luděk má narozeniny. Dostane dva nečekané dárky. Luďkovi je dneska patnáct. Od rána mu ale nic nevychází tak, jak by si přál. Hádka se školní láskou Jolanou, posměch věčného rivala Zounara i zrada kamaráda Hudry ho pěkně otráví. Nespravedlivý trest od učitelky pěstitelských prací je pak vrcholem nepovedeného dne. Doma ho navíc čeká rodinná oslava s dědou Václavem... (Česká televize)

(více)

Recenze (57)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak první díl má zatím poněkud slabší rozjezd, než bych si přál, ale jeho druhá polovina už byla lepší. Zvláště pasáž se starou babkou v parku a následně příjezd „černého“ synka domů. Když začne vytahovat kde má máti schovaného robertka a fotřík hulí travku v garáži, poslouchá Citróny a vzpomíná na mladí. Suchánek zatím jasně nejlepší, má dobré hlášky a toho dementa manžela hraje fakt dobře. Inu uvidíme, kam se posuneme v dalších dílech. Zatím takový průměr…60% ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Moc si honíš péro, až z toho zčernáš." Až mi někdo bude chtít splnit jedno přání, tak rozhodně nechci být černoch z ghetta, kterého všichni respektují, protože já jsem černoch z ghetta, kterého všichni respektují. Vlastně nejsem. Já jsem ten, co paří v garáži na Citrony. To je jedno. V pondělí jsem se zkrátka bavil a hlavní zásluhu na tom měl právník Vláďa, protože pro tyhle arogantní hovada mám na obrazovce velké pochopení a v životě jim provětrávám koule kolenem. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi jsem moc prudérní, ale já si dveře na záchod zavírám, aby mne tam nechodily očumovat děti (Barnevert na vás!), když někdo nechce vstávat, tak nepoužívám trapně konvičku s vodou, a i když poslouchám Tupaca, nepoužívám za každým slovem nějaký jadrný sprostý výraz. Humor jak z besídky žáků zvláštní školy. Chování všech postav mimózní - asi žiju v jiném světě. A to mám puberťáka (14letého) doma. Kolečko opět nezklamal a předkládá nám svou vizi světa, v němž já a myslím že 80 % dalších lidí nežije. ()

GeusX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže: 1,5 hvězdy za lokace, které mi jsou důvěrně známé ... a za film...?!? Čučel jsem na to jako puk na fotbalový hřiště a doufal, že na mne vybafne zpoza rohu nějakej údernej černej vtip nebo se mi alespoň zkřivý úsměv při nějakém náznaku humoru. Nestalo se ani omylem... Co?! 64% (při 234 hodnoceních)?! Na co to ti ostatní koukali? Že by to byli nymburáci a za lokace dávali hvězdy tři??? PS: By mne zajímalo, jak se bavili tvůrci při testovacích projekcí. A u kterých scének jste smáli Vy? ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Nevyrovnanost (v hereckých výkonech, v úrovni vtipů, v nepoměru mezi fantastickou nadsazeností a satirickou kousavostí), neujasněná cílovka (příliš široko rozkročený humor, teenageři jako ze stránek Brava z 90. let, co dospělá postava, to karikatura), neschopnost dobře prodat špatné vtipy (první setkání rodičů s proměněným synem, poslední záběr), haprující tempo... druhý díl bohužel potvrdil, že nejde o seriál podvratný, ale pouze nevkusný a trapný (především v momentech, kde se o trapnost nesnaží). ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Filmovalo se v Nymburce. Natáčelo se také v Lysé nad Labem v domově důchodců (zámek). (M.B)

Reklama

Reklama