Na mě to funguje dokonale. Suchánek si nehraje na kreténa, ale hraje, co má. Humor je přesně takový, jako v pondělí večer v telce čekám. Příběh originální a s přesahem. No a prostě, celkově to funguje lépe, než kterákoliv jiná řachanda z posledních let. Je to mírně očekávatelné, ale ničemu to nepřekáží.(9.1.2017)

Tak z obtloustlé maminy se nám stane „superkost“ tedy jen pro druhé, páč pořád vypadá jako vyvržený vorvaň, nicméně postavy se nám pěkně vybarvují. Černoušek je tak trochu odsunut na druhou kolej, Suchánek jakbysmet, ale za to dostává víc prostoru malá dcera – která je chytrá jak rádio a pak učitelka tělocviku s chlupatým podpažím a lesba v jednom, no a pomocníček strejdy právníka, kterého málem nakope stařena Šulcová do řiti, aby pak smolař posral i oběšení…Inu jedem dále – pořád se to drží průměru…60%(5.2.2019)

Nejvíc je, jak matce všichni podlejzaj. Akce "kafe" pobavila. Ředitel byl vostrej. „Ani náhodou!“ „Bravo.“ Luďkova rasa má něco do sebe. „Bejt černej je takový rebelský.“ Urvaný zrcátko bylo dobrý. „Padej!" „A máš to, debile!" „Já se chci zabít a nevím jak to mám udělat, víte?" „Pán půjde do hrobu v kuse?" „Všude kde příjdu, tak přinesu smůlu." Myšička je totál skvělej knihovník. Dobrej byl příběh o trpaslících. „Kurva přiznej barvu!" Slovena hodila NAPROSTO LUXUSNÍ tlamu.(16.1.2017)

• Olík

Uběhl týden (v životě trpaslíkově den) a jsme zase tam, kde jsem byli na startu. Ze mne pořád žádná hitparáda a začínám nabývat pocitu, že už lépe bude jenom stěží. Nové přání - staré koleje....žádný posun nikam. Stejně jako postava Katky Staňkové bude sobecký a mé přání je: "středa, hutného vtipu je třeba".(10.1.2017)

Po trochu rozpačitém prvním díle už se to Prušinovského Kolečko pěkně rozjelo. Takhle jsem se naposledy bavil u Okrasního přeboru, od kterého se ale pořád ještě Trpaslík liší hlavně hereckými výkony, které tady přece jen nejsou tím koncertem Vetchých a Sobotků. Doufám ale, že Trpaslík bude pokračovat minimálně takhle!(9.1.2017)