Komentáře uživatelů k epizodě (34)

Z první trojice rozhodně nejlepší díl, nicméně stále to není ono. Některý scény jsou dobrý (třeba jako závěrečná, kde se pořádně ukazují charaktery jednotlivých postav). Pak jsou ale ty horší, spíš vlastně uplně blbý jako třeba vyměšování s pérem na ksichtu anebo zbytečná scéna se svlíkající se zlatokopkou. Ty nemaj naprosto žádnej smysl než nevybočit z řady moderních podlejzavejch a bejt "podbízivě moderní".(27.1.2017)

"Péro na ksichtě, to není úplně snový, ale na světě jsou i důležitější věci." Budu se opakovat, ale zparchantělý právník Vláďa je naprosto úžasný zmetek a dědeček se začíná vybarvovat v tom, po kom ty geny Vláďa vlastně má. Jenže tentokrát se k jejich řádění přidává svými rasistickými hláškami i taťka, kapitán Šoural s diskem taky zaválel a jestli by za mnou do sprchy chodily šéfky roztleskávaček, tak asi taky začnu přemýšlet o tom, že chci být černý. Ale spíš ne, já bych chtěl radši něco vznešeného, smysluplného a nesobeckého - třeba výlet na Kokořín s Varelem Frinštenským.(26.1.2017)

// Make Eminem great again.(19.2.2017)

"Hele, dej mu ještě šanci !! Třeba se ještě chytí.." Že by ?? V půlce špílce ?? ;)(23.1.2017)

Některé hlášky už překračují hodně nekorektní rasově orientovaný humor, nicméně zběsile cedící hláškující Hofman je absolutně TOP!!! Česká televize se na začátku roku 2017 tedy velmi vytáhla.(23.1.2017)

"Volá nám ten černoch, co ho máme za syna, že dneska hraje basket..." Trpaslík zpátky ve formě. Bylo to vtipné a úderné, přičemž se jednotlivé hlášky povedly. Skvělé a uvidíme, co přinesou další díly.(23.1.2017)

Hodně strmý vzestup. Kadence vtipných scén je vysoká a Vladimír zase perlí. Tohle by šlo!(1.2.2017)

"džarda staněk".......................moje hodnocení = 6,5 z 10.(19.2.2017)

Vladimír si drží svým pohledem na svět standard a jeho hlášky nepozbývají vtipu, ostatní postavy jsou už trochu nastavovaná kaše bez správné šťávy.(23.1.2017)

Po slabší středě přišel událostmi nabušený čtvrtek a jak tak sleduji následky některých přání, možná se i u nás ujmou burky. Baví mě neodolatelná Kateřina Staňková, která i přes svou fyziognomii připadá mužům stejně úžasná jako Nettie z Vesmírné lodi Titanic. Tady už schází jen barbot.(28.3.2017)

Ubývá sice humoru (ten zajišťuje hlavně vynikající Suchánek), zato přibývá trochu "temnější" zápletka a děj začíná mít i výraznější záporný náboj. Jo a ta hezká dupka ve sprše taky není k zahození, i když ta postava je tak šíleně nesympatická, že by to snad ani ten zadeček nespravil.(24.1.2017)

• IvcaSammet

Stejně jako předchozí epizody mě ani "Čtvrteční" epizoda nijak nechytla, humor stále spíš trapný, jen občas jsem se pobavila. Každopádně se příběh konečně začal vyvíjet k lepšímu.(19.2.2017)

Čekání se vyplatilo, tohle byla nezastavitelná smršť!(23.1.2017)

60% — Seriál jede v takových sinusovkách, tentokrát jsme se ocitli poměrně vysoko v kladné části. Už asi tuším, co je jeho hlavním problémem — formát seriálu. 6x40=240 minut, to jsou dva celovečerní filmy. Kdyby se námět zhustil do jednoho 90-100 minutového filmu, věřím, že by to mělo docela grády, neboť nápad to není špatný.(24.1.2017)

Tak zašpuntovat psovi prdel jsem už hodněkrát chtěla - asi pokaždý když do výkalu šlápnu, a péro na ksichtě je dobrá pomsta :)(6.2.2017)

Právník Vladimír drží tenhle seriál i s pérem na ksichtě... Ale tentokrát se přidalo i dost jiného nekorektního humoru a narážek, a proto dneska za 4*. 70%(27.1.2017)

Mnoho let jsem se nesmál až k slzám - a tenhle díl to dokázal. Potřebuju na záchod, to ne! To dám! Tak za to má u mě plný počet. 100%(10.3.2017)

Díl od dílu lepší, hláškující Hofmann nemá chybu.(25.1.2017)

Tak tenhle díl mne dostal. Hoffman je v téhle sérii celkově boží, ale tady se z něj stal Dickhead a já šel do kolen. Navíc scéna pro mne: Tati, vždyť ty ani nevíš kdo teď vede extraligu. Cože, Litvínov? No to kurva ne, to ne!(24.1.2017)

''Já si na svýho bimba na nose zvyknu'' - ''Těplaja?'' - ''Ten černoch, co říká, že je náš syn, má mistrák.'' Neustávající tempo, originální situace a perfektní herci (především role Martina Hofmanna, to je hláškovací mašina). Jojojo, Kolečko a Prušinovský válej. Nechávám si ještě rezervu na závěrečné dvoudílí. 80%(25.1.2017)

• BarkaS

Hranice mezi trapností a humorem je hodně široká u společnosti jako celku, ale tenká co se osobního vkusu týká. Párkrát se tomu zasmát dalo, ale celek byl takovej ochotnicky nekorektní.(23.1.2017)

<< předchozí 1 2