Trpaslík

• angličtina Gnome (festivalový název)

Epizody(6)

Obyčejná rodina z Nymburka. Jarda a Katka Staňkovi. Vedou spolu provaznictví v uličce u náměstí. V obchodních i rodinných strategiích se ale, slušně řečeno, dost často neshodují. Jejich patnáctiletý syn Luděk chodí do kvarty místního gymnázia, chtěl by se stát hip-hoperem, ale zatím se cítí spíš nepochopen. Dcera Janička by se zase navzdory všem ráda stala právničkou, jako její strýc Vladimír Novotný, nejobávanější nymburský právník. Vladimírova krásná žena Pavlína by něco moc ráda, ale vůbec neví, co by to mělo být. To děda Václav ví moc dobře. Má nejradši kaši, ovšem ne tu, co dělají v domově důchodců. Staňkovi, jejich příbuzní, známí a sousedé, nejsou, jak už to bývá, se svými životy docela spokojeni. Že by ale nakonec mohlo být i hůř, na to v rozhodující chvíli nikdo z nich samozřejmě nemyslí. (Česká televize)

Recenze uživatele troufalka k tomuto seriálu (3)

Trpaslík (2017)

Trochu jiný styl než Okresní přebor, ne tak docela moje gusto, ale dalo se to. Vtipné momenty i nějaká ta pointa ... Jsem zvědavá na další počiny obou pánů. ()

Pondělí (2017) (E01)

Nestává se mi to až tak často, že byhc se znovu dívala na seriál, který mi napoprvé připadal průměrný, ale stalo se. A musím říct, že jsem se bavil i přesto, že už jsem to viděla. ()

Středa (2017) (E03)

Jo, začíná to mít odpich! ()

Zemřel Josef Abrhám

Zemřel Josef Abrhám