Level Up

Paul Burns

Kostýmy:

Sian Jenkins
  • Johnny.ARN

Och môj bože, to angláni zas natočili prvotriedny dríst. ODPAD!(7.5.2019)

• M1k9

Hrozný béčkový film, který se bohužel vybarví až v druhé polovině. Dneska bývá zvykem, že jistá nelogičnost se později vrátí jako genialita. Zde to tak opravdu není. 0/10(28.10.2017)

• kaylin

Snímek "Level Up" se snaží být natolik zajímavý, až je prostě jenom podivný. Chce být něčím zvláštním, ale přitom chce pořád zůstat akčním thrillerem, ale nedaří se to, tempo se rozmělňuje tím, že nevíte, co je vlastně skutečnost, a co ne. Tady je to rozhodně na škodu a nebudete mít ze sledování dobrý pocit.(27.9.2016)

• ARI50

Bohužel ale procenta sedí přesně, co tohle mělo jako znamenat. Nevím koho to napadlo ale silně se to nepovedlo, herec příběh a vše okolo hnus.(12.6.2019)

• martin1m2

Normálne sa musím zamyslieť kedy naposledy som videl tak hrozný, hrozný, trápny, úbohý film ... Už celú večnosť som nedal filmu hodnotenie ,,Odpad," a taktiež som celú večnosť nevidel tak debilný film ... Bože, na tomto filme bolo zlé úúúplne všetko ... Vrátane zle vybratých hercov, ktorí hrajú otrasne a trápne ... vrátane zlej akcie, žiadnej logiky, minimálnej nadväznosti a logiky ... Bože :D My so sestrou sme ten film pozerali ako komédiu, lebo sme sa na debilite a úbohosti filmu toľko nasmiali ... Už len prevlek tých akože zlosynov bol tak otrasný a primitívny a béčkový, lacný ... ježiši Kriste ... Stačilo raz a už nikdy viac ... a to som to nedokázal dopozerať dokonca ... Hlavná postava Matt je úplný pozér, ktorého by na smrť zmlátila aj jeho vlastná priateľka a nie tam hejno bitkárov ... a keď ho v dome prepadnú 6ti maskovaní idioti, tak ho zmlátia ako žito a on sa postaví bez bolesti, bez úhony akoby nič ... zato kedˇnaňho jeden tento idiot skoči a padne na stôl, tak sa stôl doláme na prach a útočník skončí v bezvädomí !!! ale Matt sa postaví ako Rambo a ide ďalej ... PANE BOŽE ... Myslím, že tak debilná scéna stačí na to, aby ste film v žiadnom prípade NEPOZERALI ... :D :D :D Skrátane, tento film to je proste niečo STRAŠNÉ, BLBÉ, AMATÉRSKE, PRIMITÍVNE ... Osobne by sa všetci zúčastnení mali hanbiť :D :D :D Poslúchnite radu @Viny95501 a NEPLYTVAJTE SVOJÍM ČASOM NA TENTO FILM ... Hawk(1.5.2019)