Level Up

• Velká Británie London Underground (neoficiální název) (více)

Matt (Josh Bowman) a Anna (Leila Mimmacková) tvoria mladý pár a žijú v Londýne. Anna úspešne štartuje svoju kariéru a vie, čo chce dosiahnuť, zatiaľ čo Matt stále hľadá svoje miesto v živote. Na prvý pohľad sú šťastní, ale v ich vzťahu sa pomaly stupňuje napätie, pretože Matt celé dni trávi doma na gauči a hrá videohry. Jedného rána zamaskovaní lupiči vtrhnú do bytu a unesú Annu. Matta zbijú, uväznia ho vo veste s čudesným balíčkom a zanechajú mu mobilný telefon. Matt musí doručiť balíček z vesty podľa pokynov, ktoré sa dozvie z mobilného telefónu. Ak osloví políciu, vyhľadá pomoc, nesplní pokyny alebo neuspeje, únoscovia Annu zabijú. Zúfalý Matt musí vyštartovať na dlhý beh pochmúrnym Londýnom a plniť príkazy z telefónu, aby zachránil svoju priateľku. Lenže šťastie mu nie je naklonené a celý svet sa akoby sprisahal proti nemu. Osud mu stavia do cesty stále nové a čoraz ťažšie prekážky. Podarí sa Mattovi dokončiť misiu a doraziť do cieľa? (TV JOJ)

kaylin

Snímek "Level Up" se snaží být natolik zajímavý, až je prostě jenom podivný. Chce být něčím zvláštním, ale přitom chce pořád zůstat akčním thrillerem, ale nedaří se to, tempo se rozmělňuje tím, že nevíte, co je vlastně skutečnost, a co ne. Tady je to rozhodně na škodu a nebudete mít ze sledování dobrý pocit. ()

ARI50 odpad!

Bohužel ale procenta sedí přesně, co tohle mělo jako znamenat. Nevím koho to napadlo ale silně se to nepovedlo, herec příběh a vše okolo hnus. ()

M1k9 odpad!

Hrozný béčkový film, který se bohužel vybarví až v druhé polovině. Dneska bývá zvykem, že jistá nelogičnost se později vrátí jako genialita. Zde to tak opravdu není. 0/10 ()

BOURQUE

Základ je založený na známych častiach takého príbehu. Chýba však premyslenejší scenár a lepšie vypracované scény (niekedy je medzi nimi tratená spojitosť). Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

Viny95501

Neuveriteľné. Nechápem ako so mohla moja top spoločnosť " Universal " upísať k tejto sračke. Tak zbytočný film som nevidel od: The Hunger Games. Po zhliadnutí si hovorím, že náš čas na tejto planete je obmedzený...neplýtvajte ho!!! ()

martin1m2 odpad!

Normálne sa musím zamyslieť kedy naposledy som videl tak hrozný, hrozný, trápny, úbohý film ... Už celú večnosť som nedal filmu hodnotenie ,,Odpad," a taktiež som celú večnosť nevidel tak debilný film ... Bože, na tomto filme bolo zlé úúúplne všetko ... Vrátane zle vybratých hercov, ktorí hrajú otrasne a trápne ... vrátane zlej akcie, žiadnej logiky, minimálnej nadväznosti a logiky ... Bože :D My so sestrou sme ten film pozerali ako komédiu, lebo sme sa na debilite a úbohosti filmu toľko nasmiali ... Už len prevlek tých akože zlosynov bol tak otrasný a primitívny a béčkový, lacný ... ježiši Kriste ... Stačilo raz a už nikdy viac ... a to som to nedokázal dopozerať dokonca ... Hlavná postava Matt je úplný pozér, ktorého by na smrť zmlátila aj jeho vlastná priateľka a nie tam hejno bitkárov ... a keď ho v dome prepadnú 6ti maskovaní idioti, tak ho zmlátia ako žito a on sa postaví bez bolesti, bez úhony akoby nič ... zato kedˇnaňho jeden tento idiot skoči a padne na stôl, tak sa stôl doláme na prach a útočník skončí v bezvädomí !!! ale Matt sa postaví ako Rambo a ide ďalej ... PANE BOŽE ... Myslím, že tak debilná scéna stačí na to, aby ste film v žiadnom prípade NEPOZERALI ... :D :D :D Skrátane, tento film to je proste niečo STRAŠNÉ, BLBÉ, AMATÉRSKE, PRIMITÍVNE ... Osobne by sa všetci zúčastnení mali hanbiť :D :D :D Poslúchnite radu @Viny95501 a NEPLYTVAJTE SVOJÍM ČASOM NA TENTO FILM ... Hawk ()