Série(2) / Epizody(26)

Příběh našich nových hrdinů se odehrává v čase mezi událostmi filmu Impérium vrací úder a Návrat Jediů. Sourozenci Freemakerovi jsou sběrači, kteří provozují svůj rodinný obchod se šrotem. Ten nacházejí prohledáváním galaxie a z nich budují vozidla dle vlastního návrhu. (Disney Channel)

Aurus odpad!

Za mě je tento seriál až na 2 vtípky odpad! Příběh je totálně debilní, postavy nejsou sympatické a jsou blbé a fakt hodně nesympatické. Hudba je sama o sobě hrozná. Animace sice ujde ale zázrak to není. Za mě 0/10. ()

mm13

Výborná Lego sranda a najlepší animovaný Star Wars seriál zároveň! Stopnite to všetko (kŕčovité až trápne) ostatné (animované) a ďalej už len po tejto línii prosím. ()

Drslw

Skvelé! Nie je to žiadna paródia, ale vtipmi poprekladaný (skoro) plnohodnotný príbeh z Hviezdnych vojen - samozrejme, so špecifikami Lega, do mimolegového sveta neprenosnými. Obraz a hudba i postavy na úrovni hlavnej ságy - pre fanúšika SW doslova raj... Čo najviac podobných počinov! ()

ARI50

Opět pocit někdy mám pocit že pařím ps4 tam je lego dokonalé a tady tenhle příběh se povedl hodně. ()