Chata

(studentský film)
Celý film

Mladý pár se vydává do chaty na samotě v lesích. Všechno jde podle plánu, dokud Miroslav v kamnech neobjeví tajemnou knihu. Když tuto knihu otevřou, navždy se jim změní život... (Matared)

Celý film

pornogrind

Vizuálně slabý a po zvukový stránce ještě slabší. O hereckých výkonech snad ani nemůže být řeč. Za snahu a z úcty k necronomiconu 1hvězda. ()

topi80

Musím pochválit kameru, střih, práci se světlem a vůbec všechny tyto vizuální technické atributy, které byly na špičkové úrovni, Pak mě ale zklamalo, že když je to po této stránce tak vypiplané, nepohlídali si tvůrci herecké výkony a hlavně zvuk (když už si někdo dá s filmem takovou práci, bylo by dobré, kdyby divák rozuměl). Možná někde selhala technika, těžko říci. Každopádně se rád podívám na další film stejného týmu. ()

blackrain

Oblíbená klasika žánru s oblíbenými hororovými atributy. Pan scénárista s panem režisérem budou fandové do hororů. Tak natočili takovou poctu americké klasice. Pár momentů je povedených, ale některé byly hloupé a nelogické, což je škoda. Celé snažení pak vychází úplně na prázdno. Příště dám raději přednost americké klasice, kterou je tento příběh ispirovaný. ()

SOLOM.

Kdyby se rozhodli natočit místo studentského hororu amatérské porno, mohla to být možná i záživnější podívaná. Vyložená katastrofa to nebyla, hlavně díky jakžtakž snesitelné kameře (vizuální stránka), ovšem (ne)herecké výkony – jo to byla katastrofa, stejně jako ty dialogy a ozvučení mí místy trhalo uši. Krvavý závěr to měl zachránit, ale viděl jsem už mnohem lepší amatérské kousky – ovšem i dost ještě větších paskvilů. ()