Zábavno-súťažná šou, v ktorej si okrem svojho odhadu a intuície môžete vyskúšať aj svoje vedomosti. Stalo sa vám, že ste boli prekvapení po tom, čo vám niekto prezradil svoj skutočný vek? Takýchto prekvapení zažijete v novej šou TV JOJ veľa. Úlohou súťažnej dvojice je uhádnuť vek človeka, ktorý stojí pred nimi. Ten s nimi ale nemôže komunikovať. Súťažiaci môžu vyhrať až 5000 eur, no v zdanlivo jednoduchej súťaži zistia, že uhádnuť vek človeka na prvý pokus nie je až také jednoduché. Každý nesprávny pokus im totiž ukrojí z celkovej výhry. Súťažiaci majú k dispozícii aj pomôcky, ktoré im môžu výrazne pomôcť k úspechu. Spolu zo súťažiacimi si môžete svoje schopnosti pri odhade veku otestovať aj vy pred televíznou obrazovkou. (TV JOJ)

martin1m2 odpad!

Ste sa zbláznili? To je už zas čo za chobotina? Bol som núteným divákom jediného dielu, ale veď to je tak zúfalá trapárna, nuda a neuveriteľný nonsens až to bolí? Čo je na tom zábavné, že 2 celévRITI hádajú vek nejakého neboráka? Ako ?!?! Každý kto tomuto dá viac ako odpad by si zaslúžil pobyt na klinike a zadarmo psychiatrické posedenie ... Ako vážne sme už tak vygumovaní? Že v Amerike sa ľudia v telke dokážu pozerať na kávičkujúcich ľudí v kaviarni ... ale že už aj na Slovensku ... -.- Vyhodiť celý televízor von oknom ... Aj môj oco to dnes pozeral - najradšej by som mu spravil TOTO !!! -.- ()

Autogram odpad!

Nie je to chyba moderátora, že táto relácia stojí za hovno. Problém je v neuveriteľne hlúpom nápade celú jednu hodinu hádať ľuďom ich vek. A tváriť sa pri tom, že ide o „vedomosti“, keď sa vtipná dvojica snaží uhádnuť rok nejakej historickej udalosti, a celé to vyznie úplne na smiech. Len to nie je smiech zábavný, ale iba smiech nad trápnosťou alebo hlúposťou súťažiacich. Nečudujem sa JOJke rýchlemu presunutiu tejto zábavy z večera do poobedňajších a dopoludňajších hodín a očakávam rýchly koniec v prepadlisku dejín. ()

oasismanik

Nejako som si nevedel predstaviť o čom môže byť relácia, kde sa hodinu tipuje vek, tak som si to musel pozrieť. Ono to nie je až také zlé, nápovedy nám pripomenú plno starých-dobrých piesní a udalostí, Voštinár je priemerný ako vždy...V podstate fajn, ak naozaj nemáte čo robiť a baví vás pozerať sa na reláciu dokopy o ničom, kde beží každých 10 minút 8 minútová reklama. ()

Karamanlis

Základná myšlienka tejto súťažnej relácie v podstate nie je zlá, jej pravidlá a systém hodnotenia za správne/nesprávne odpovede (keď súťažiace osobnosti presne trafia vek dotyčného získajú bonus iba 50 €, kým pri poriadnej trefe vedľa v záverečných kolách môžu prísť prakticky o všetko...) sú podivné a celá relácia tak pôsobí ako narýchlo vyhútaná rýchlokvaska. ()

Necrotongue

Původně jsem chtěl pořad přihodit k odpadu,ale pak jsem viděl díl,ve kterém měly dvě soutěžící uhodnout věk ženy,která se podle nápovědy narodila v roce,kdy došlo k vítězství pracujícího lidu a obě podle předloženého obrázku,na které čelní řada dělníků nese transparent s obří fotografií Klementa Gottwalda,usoudily,že se jedná o rok 1968 a hbitě vypočítaly,že má 57 let.To byla fakt síla.Deset minut jsem se svíjel smíchy a z toho soudím,že si pořad hvězdičku zasloužil. ()