Zábavno-súťažná šou, v ktorej si okrem svojho odhadu a intuície môžete vyskúšať aj svoje vedomosti. Stalo sa vám, že ste boli prekvapení po tom, čo vám niekto prezradil svoj skutočný vek? Takýchto prekvapení zažijete v novej šou TV JOJ veľa. Úlohou súťažnej dvojice je uhádnuť vek človeka, ktorý stojí pred nimi. Ten s nimi ale nemôže komunikovať. Súťažiaci môžu vyhrať až 5000 eur, no v zdanlivo jednoduchej súťaži zistia, že uhádnuť vek človeka na prvý pokus nie je až také jednoduché. Každý nesprávny pokus im totiž ukrojí z celkovej výhry. Súťažiaci majú k dispozícii aj pomôcky, ktoré im môžu výrazne pomôcť k úspechu. Spolu zo súťažiacimi si môžete svoje schopnosti pri odhade veku otestovať aj vy pred televíznou obrazovkou. (TV JOJ)

Aljak

Formát súťažnej show sám o sebe neni vôbec zlý. Po dlhej dobe sa na Slovensku objavila relácia, kde súťažia aj bežní ľudia a nielen idiotské "extrémne vtipné" celebrity, takže to je na tom celom obrovské plus. Najväčším mínusom teda zostáva pán afektu a trápnosti Vlado Jašter Voštinár, ktorý dokáže znechutiť celé sledovanie tejto súťaže, keď silou mocou musí komentovať každú vec, čo niekto povie. Je to otravné! ()

tron

Dosť nepochopiteľná relácia. Nepríjemný Vlado Voštinár a dvaja čudní hostia, ale hlavne strašne WTF nápad, ktorý potvrdzuje, že v dnešnej dobe stačí mať aspoň trocha originálny nápad a už je z toho relácia. A nikto sa radšej príliš nezamýšľa nad tým, či je ten nápad dobrý alebo zlý. Hlavné je, že je originálny. Pritom teoreticky to naozaj nie je nápad vhodný iba na zahodenie. Posúďte sami: pred dvojicou hostí resp. súťažiacich X minút stojí človek (muž, žena, starý, mladý...) a oni na základe indícií (napr. sa dozvedia, že sa narodil v roku, v ktorom vznikla slávna pesnička XYZ) hádajú, koľko má rokov. Sorry, mňa to moc neoslovilo. ()

MM_Ramone odpad!

Slovenská súkromná televízia JOJ zaradila do svojej programovej štruktúry ďalšiu nehorázne nudnú a nezaujímavú súťažnú reláciu. Na pódium postavia osobu a súťažiaci za pomoci nejakej tej pseudo-celebrity má na základe indícií uhádnuť jej vek. No to mi je teda len zábava. Je to také napínavé, až ma po chvíli z toho začalo napínať na zvracanie. Hlavne keď som sa musel pozerať na hnusný, slizký ksicht Vlada Voštinára, ktorý sa to snaží moderovať. Joj, to je ale odpad! ()

Anderton odpad!

Pri podobnom vývoji v TV JOJ môžeme budúce leto očakávať reláciu Hádaj dĺžku môjho penisu. Pri každej milimetrovej odchylke bude súťažiacemu strhnutých 200 eur. ()

Arsenal83

Napriek účasti jedného z najnesympatickejších moderátorov galaxie Vlada Voštinára, jeho meno odráža skutočnú kvalitu jeho prejavu na úrovni šťaniek, je relácia celkom zábavná, predovšetkým s príchodom chodiacej knihy z Duelu sa to zlepšilo. Mňa to baví pozerať. ()

Karamanlis

Základná myšlienka tejto súťažnej relácie v podstate nie je zlá, jej pravidlá a systém hodnotenia za správne/nesprávne odpovede (keď súťažiace osobnosti presne trafia vek dotyčného získajú bonus iba 50 €, kým pri poriadnej trefe vedľa v záverečných kolách môžu prísť prakticky o všetko...) sú podivné a celá relácia tak pôsobí ako narýchlo vyhútaná rýchlokvaska. ()

Necrotongue

Původně jsem chtěl pořad přihodit k odpadu,ale pak jsem viděl díl,ve kterém měly dvě soutěžící uhodnout věk ženy,která se podle nápovědy narodila v roce,kdy došlo k vítězství pracujícího lidu a obě podle předloženého obrázku,na které čelní řada dělníků nese transparent s obří fotografií Klementa Gottwalda,usoudily,že se jedná o rok 1968 a hbitě vypočítaly,že má 57 let.To byla fakt síla.Deset minut jsem se svíjel smíchy a z toho soudím,že si pořad hvězdičku zasloužil. ()

TomX2 odpad!

Nesledujem to, videl som len pár dielov a nebolo to zlé, no aj tak nechápem zmysel tejto relácie. A zábavné to nie je. 40% ()

majo25

Ďalší z rady kúpených formátov zo zahraničia. Čo vlastne nie je zlé, pretože je to vždy lepšie ako tunajšie originálne pokusy, ktoré aj rýchlo končia. Veľkú chýbu vidím v tom, že to nie je vtipné, že to nie je vedené do komična. A čo sa týka moderátora, bohužiaľ Jojka nikoho iného nemá, a nového (osvedčeného) nezaplatí. ()

Autogram odpad!

Nie je to chyba moderátora, že táto relácia stojí za hovno. Problém je v neuveriteľne hlúpom nápade celú jednu hodinu hádať ľuďom ich vek. A tváriť sa pri tom, že ide o „vedomosti“, keď sa vtipná dvojica snaží uhádnuť rok nejakej historickej udalosti, a celé to vyznie úplne na smiech. Len to nie je smiech zábavný, ale iba smiech nad trápnosťou alebo hlúposťou súťažiacich. Nečudujem sa JOJke rýchlemu presunutiu tejto zábavy z večera do poobedňajších a dopoludňajších hodín a očakávam rýchly koniec v prepadlisku dejín. ()

Uesbe

ako nápad je to dobré, aj ako sociálny experiment, Voštinár je......sám sebou.....len tí hostia hýbu kvalitou ()

oasismanik

Nejako som si nevedel predstaviť o čom môže byť relácia, kde sa hodinu tipuje vek, tak som si to musel pozrieť. Ono to nie je až také zlé, nápovedy nám pripomenú plno starých-dobrých piesní a udalostí, Voštinár je priemerný ako vždy...V podstate fajn, ak naozaj nemáte čo robiť a baví vás pozerať sa na reláciu dokopy o ničom, kde beží každých 10 minút 8 minútová reklama. ()

tosastava

Naša druhá najväčšia komerčná TV žumpa, nemôže predsa sklamať svojich verných infantilných divákov. So svojim dvorným, krajne nesympatickým moderátorom, zosmolili ďalšiu primitívnu "zábavnú" reláciu. Chápem že pre senilných dôchodcov a neprispôsobivých spoluobčanov, bude tento formát ďalšou "výnimočnou" udalosťou,ale mrazí ma s pomyslenia ,koľko je u nás takýchto vygumovaných spoluobčanov ()

martin1m2 odpad!

Ste sa zbláznili? To je už zas čo za chobotina? Bol som núteným divákom jediného dielu, ale veď to je tak zúfalá trapárna, nuda a neuveriteľný nonsens až to bolí? Čo je na tom zábavné, že 2 celévRITI hádajú vek nejakého neboráka? Ako ?!?! Každý kto tomuto dá viac ako odpad by si zaslúžil pobyt na klinike a zadarmo psychiatrické posedenie ... Ako vážne sme už tak vygumovaní? Že v Amerike sa ľudia v telke dokážu pozerať na kávičkujúcich ľudí v kaviarni ... ale že už aj na Slovensku ... -.- Vyhodiť celý televízor von oknom ... Aj môj oco to dnes pozeral - najradšej by som mu spravil TOTO !!! -.- ()

mataloxxl

Na jednu stranu je to seriál, ktorý patrí do skupiny "páli vám to" a pod. No na druhú stranu je lepšie sa pozerať na "super vtipných súťažiacich" ako na búrlivé pálené. Vlado má svoju kariéru už za sebou a toto je toho dôkaz :/ ()

Jard

Hodnotím to tak pol na pol. Nepadám z toho do kolien a ani sa pri tom nenudím. Je to taká neškodná relácia. 45% ()