Nastala chyba při přehrávání videa.
 • numi
  ***

  Hrozný rozjezd, který se ale vyplatí přetrpět. David Spade, který mi na začátku přišel tak vyumělkovaný a trapný se taky rozjede k příjemnému komediálnímu výkonu, takže nakonec dostanete pod nos povedenou rodinnou komedii s pěknou porcí originálních nadávek. A jako dezert Brendana Frasera, Roba Reinera a Davida Arnolda... [prosinec 2005](3.12.2005)

 • lennyd
  ***

  Dickie Roberts je jedno z dětí, které doplatilo na svoji mladou hereckou kariéru. Když seriál, ve kterém hrával jako kluk začal lidi nudit, byl nemilosrdně vyhozen. Nyní už je dospělý, a sní o návratu mezi hereckou elitu. Bohužel k roli, která by ho vrátila zpátky, potřebuje být "normální". Takže si najme "normální" rodinu, aby v ní mohl znovu prožít své ztracené dětství... Ze začátku mi přišel film hodně trapný, ale postupem "znormálňování" Dickieho mě začínal bavit více a více. Ke konci už se to celé tvářilo jako standardní rodinný film... Potěší i menší role skutečných více či méně známých herců a režisérů (Brendan Fraser, Rob Reiner, David Arnold, atd...)(3.7.2004)

 • Streeper
  ***

  Docela jsem byla překvapená, jak vtipné to je byť je to z produkce Adama Sandlera, takže nebudu lhát očekávala jsem to nejhorší a možná proto se mi to nakonec i líbilo. David Spade není až tak známý herec a nedivím se, není totiž zajímavý ani příliš výrazný, ale v tomhle filmu, kde není žádná jiná hvězda (snad jen kromě Alyssy Milano), která by ho zastínila to nevadí. Film jako celek je vtipný a konec velmi dojemný. Takový oddechový snímek na nudné odpoledne, který neurazí.(19.11.2019)

 • eraserhead666
  ****

  "Nahobluji tu roli jako Ježíš tesař." Po přečtení komentářů jsem trochu pochyboval, ale kdybych věděl, kdo to produkoval, neměl bych pochyby. David Spade je zvláštní herec. Prakticky v každé své roli, ve které jsem ho viděl působí lehce nesympaticky, ale přitom to dává přesně. Věřím, že takový není, ale jeho podání je hodně přesvědčivé. Zábavné cameo role (Sasha Mitchell rozsekal) a role bývalých dětských herců (v tomhle ohledu opravdu výborná závěrečná píseň). Úsměvná komedie, v závěru s nějakým tím poselstvím, ale ve stravitelné míře. 3.5*(24.4.2016)

 • Patrik200s
  ***

  V skratke. Jedná sa o to že stroskotaný herec nemôže nájsť prácu a dôvodom jeho nezdaru je že nezažil detstvo tak preedá poslednú vzácnu vec čo mu ostala a zacvaká si rodinu kde môže žiť ako decko. No škoda že nemohol predstierať kojenca určite by ma to bavilo o čosi viac ale na čo plakať nad rozliatím mliekom nie som producent scenárista ba ani režisér tak zas raz hodnotím film ako prieemer.(22.1.2009)