Donna má vysoké ambice. Sní o atraktivním a zároveň romantickém povolání - chce se stát letuškou první třídy na mezinárodních linkách. Pro naplnění svého snu je ochotná udělat cokoliv - její cesta k úspěchu však rozhodně není „hladkým vzlétnutím“, ale spíše startem plným turbulencí, které ani v nejmenším neočekávala. Vzdá se po problematickém začátku svého snu, nebo zůstane po zbytek života hlavou v oblacích? (Filmbox)

Trailer

T2

Rozpočet $-miliónovTržby USA $15,614,000Tržby Celosvetovo $19,526,014║ Veľmi nevydarený pokus o komédiu, nič tu nefunguje tak ako by malo, tobôž aby sa tu našli nejaké vydarené vtípky, škoda veru pozerať pokiaľ si nechcete pokaziť náladu. /20%/ ()

kOCOUR

Nebýt Mike Myerse a jeho Falkovsko-Sellerovské exhibice (to mi připomíná, že trojice fotek na poličce mě opravdu rozesmála :), měla by to Gwyneth tentokrát zapeklitě těžké - stokrát okoukaný Karate Kid, i když v hávu letušky, je látka vyžadující invenci, lásku, experiment, objevování! Rutinérské znechucení z převářky žánrů v jednom kotli a pachuť scénaristických rychlokvašek filmu příliš nepomohou na cestě za osvědčenou diváckou komunitou. To, co mohlo být romantickou komedií či romantickou tragedií nakonec skončilo někde na půl cesty mezi výletem po interaktviním altasu a n-tou variací na Popelku. A ta komedie...eh, moje bránice si téměř nevšimla. Dvě tři pokašlání, možná. Nebo jsem toho opravdu tolik prospal...? ()

Dever

Soundtrack Theodore Shapiro: 1. Suddenly - LeAnn Rimes [4:00] ,2. No Sign of It - Natalie Grant [4:04] ,3. Was That My Life - Jo Dee Messina [3:50] ,4. I'm Not Anybody's Girl - Kaci [3:13] ,5. I've Been Waiting - Sixpence None the Richer [4:18] ,6. Boys Don't Cry - Plumb [3:48] ,7. Utopia - Sofia Loell [3:42] ,8. Circle of Love - Tamara Walker [3:42] ,9. The Bus Ride - Anna Wilson [3:55] ,10. Sincerely - G.G. [3:15] ,11. Time After Time - Katie Cook [4:04] ,12. Everywhere I Look, There's You - Tamara Walker [3:56], ()

Cival

Slušná romantická komedie, která zas až tak komedií není. Spíš melancholickou a docela naivní báchorkou o tom jak "dreams come true". Režie je naštěstí svižná, herci obstojní (ať už šílený Myers, civilní Ruffalo nebo Gwyneth - možná až moc přesvědčivá ve své roli venkovské naivky) a stopáž úsporná, takže není čas pozastavovat se nad hloupostí scénáře. Nejspíš nepovedený pokus o satiru. ()

Tosim

Dlouho při sledování téhle "věci" jsem si říkal, jestli je to záměrná parodie, nebo ty blbé sentence, co herci vypouští z úst, myslí vážně. Nejhorší to bylo na začátku, pak se hrany naštěstí obrousily. Gwyneth byla výrazná (ale nevím, proč takovou roli vzala, spíš bych si tam představil takovou Cameron Diaz, třeba vzhledem k obsazení Christiny Applegate a tanečku u záveřečných titulků), Mike Meyers byl jako vždy příšerný a Mark Ruffalo hraje sice civilně, ale IMHO furt stejně, třeba jako tady. Pos est zjišťuji, že je dobře, že onemocněl a roli, kterou měl původně hrát, vzal za něj Joaquin Phoenix. Tím teď myslím tento snímek. ()

• Na konci titulkov sa nachádza pár vystrihnutých záberov. (Mihail123)
  • DVD obsahuje špeciálny dokument o histórii letušiek. (Mihail123)