Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hal_Moore
  ***

  Letuška První Třídy je typická romantická komedie, kde si má lavní postava vybrat mezi svou láskou nebo životem a vybere si cestu, která uspokojí jen ji. Gwyneth Paltrow vypadá úžasně a podává decentní výkon. Je výborně podporována Christinou Applegate, Mikem Meyersem a Candice Bergenovou. Mark Ruffalo je občas nepřesvědčivý. Celkem se jedná o klasickou průměrnou romantickou komedii pro nenáročné večery s přítelem/kyní.(17.9.2005)

 • Deimos
  **

  VHS/// Obsazení 5/10 Děj 3/10 Hudba 5/10 Efekty 3/10/// +obsazení slušné -ale ani jeden z herců mě moc nepřesvědčil, hudba až na pár skladeb slabá/// Tak na tento film jsem se těšil už od dob uvedení do kina, naštěstí jsem v jednom krámě uviděl kazetu a tak jsem neváhal. Výsledek ale poněkud zaostává za očekáváním. Děj mě sice občas tak dokázal vtáhnout, že jsem měl problém od TV odejít, jenže mnohem častěji jsem nadávál na filmaře. Podle mě tohle téma šlo natočit mnohem svižněji. Občas jsem vážně nechápal co se to s postavou děje a co vlastně chce. Navíc vůbec nebylo využito lákavé prostředí letiště (letadla). Film v podstatě až na úvod nenabídne žádné zajímavé scény a vtip jsem tu taky nějak nenašel. Takže po dlouhé době podprůměrná romantika, škoda./// Celkem 39%/// PS: George Kennedy potěší, Mike Myers naštve.(24.6.2007)

 • curfew77
  **

  Pokud se bude v podobných filmech objevovat Christina Applegate, je to svým způsobem v pořádku, neboť filmová kariéra někdejší Kelly Bundové je i tak malým zázrakem - v těchle rolích to Christině s vypracovaným bříškem sluší, velká herečka asi nikdy nebude a nejspíš to i ví. Skutečnost, že se filmy, které nevědí, čím chtějí být, musel před pár lety trpně prokousávat i Mark Ruffalo, už nás dneska taky mrzet nemusí, protože dávno dostává role v bijácích jako je Zodiac. Odmítám se ale smířit s myšlenkou, že na tomhle patře zaparkuje kariéra Gwyneth Paltrow, ženy, která kdysi dodala sice nenápadný, ale přesto nepostradatelný půvab nevinnosti Fincherovu arci thrilleru Sedm. Letuška 1. třídy je v několika málo momentech trefnou satirou, ve zbylém čase ale plní přesně tytéž stereotypy, které možná původně chtěla shazovat. Ztráta času pro všechny zúčastněné... dobře, kromě Christiny Applegate... a pochopitelně kromě Mika Myerse. 40 %.(6.11.2007)

 • vesper001
  **

  Neznáme to odněkud? Pravou blondýnku opustí přítel, ona se natruc provdá za kariéru, objeví se nový chlap, starší moudrá mentorka, (ne)přítelkyně a neodmyslitelná volba mezi hodnotami. Gwyneth ale bohužel nemá diblíkovskou roztomilost Reese, její postavě schází nadhled i sebeironie, a divák má brzy neodolatelnou touhu poslat ji na střemhlavý let po trase nouzový východ-oceán. Letuška 1. třídy by mohla udělat kariéru jen jako motivační video pro štamgasty pracovního úřadu, protože než poslouchat donekonečna hecující kecy typu „můžeš mít všechno, co chceš, můžeš být vším, čím chceš“ na sto a jeden způsob, to jde člověk radši makat.(29.10.2014)

 • MrMir
  **

  Poměrně nuda. Na to, jaké zde bylo obsazení a jak vysoký byl rozpočet, to je zklamání. Klišovitý příběh, nekomediální Paltrow (ta holka se svým smutným výrazem prostě nemůže utáhnout komedii, zejména v kontrastu se šíleným Myersem), průměrná Christiana (která místy neví co vlastně má hrát - záporačku?, klaďasku?). Velké plus je již zmíněný Myers, který jediný stojí za to :o). Film na jedno zkouknutí, který se vám vykouří z hlavy ještě během titulků.(29.7.2009)

 • - Fiktívna spoločnosť Royalty Airlines je voľne inšpirovaná leteckou spoločnosťou Continental Airlines. (Mihail123)

 • - Tento film se natáčel v Los Angeles a u jezera Havasu v USA. (reich)

 • - Napriek tomu, že film bol natočený v roku 2001, 5-eurovú bankovku môžete zbadať keď Donna píše v Paríži pohľadnice. (Mihail123)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace