Agent z vesmíru

Agent z vesmíru

Akční / Sci-Fi / Drama / Krimi

Kanada / Velká Británie, 2007, 95 min

• humanbeing

Průměrná slabota. Ale úplně špatné to není.(30.10.2009)

Pro mě bezproblémová nenáročná oddychovka trochu z jiného soudku sci-fi.(25.12.2010)

• Terva

Kam se poděl ten druhý muž z ukradeného auta hned na začátku filmu? A co to bylo za stupidní honičku? Jak krásně a šikovně ovládají mimozemšťané bojová umění, radost pohledět., co? Přidám koktavého inženýra, naprosto nemožnou hudbu a po patnácti minutách vypínám.(4.10.2009)

• Arkos

Už ten název mě měl varovat před touhle stupiditou. Jde o hodně slabé béčko s neexistujícím příběhem, dialogy jak z televizní inscenace a ubohými triky. A pokud jde o to scifi - vždy když hlavního hrdinu trefí nějaká kulka, tak mu po hrudi lítají světýlka. Toť vše.(29.10.2009)

• honajz

Sice v tom hrají mí oblíbenci Dacascos a Zane, ale když to má stupidní scénář, nezachránily by to ani jinší hvězdy. Z filmu mám stejný pocit jako Terva.(24.6.2011)

• - Natáčení probíhalo v kanadské provincii Britská Kolumbie v lokalitách a městech Coquitlam, Langley a Vancouver. (Terva)