Agent z vesmíru

Agent z vesmíru

Akční / Sci-Fi / Drama / Krimi

Kanada / Velká Británie, 2007, 95 min

• milhouse333

Nebýt toho, že ve filmu se objeví pár akčních scén, které jsou na béčko obstojné a že tvúrci obsadili dvojici opravdu hezkých holek, nevykoledoval by si u mě tenhle snímek ani tu jednu hvězdičku. Se sci-fi to má společného pramálo a navíc jsou v tom nejhorší dialogy co jsem kdy slyšel od dob, co jsem v televizi viděl tomuto filmu konkurenční Teletabis.(1.8.2011)

Všichni tu hejtujou no a mně se to líbilo. Dakyho mám rád už dlouho a u tohoto snímku jsem dostal absolutní oddechárnu kde mohl mozek vypnout a jen spokojeně sledovat děj. Akce je docela dost Daky stále umí, herci sympatičtí, ženy hezké a stopáž akorát. Mimozemšťanů si teda moc neužijete - prostě lidi co když je střelíte jiskří jak když vezmete svářečku, ale to bylo to poslední co mi mohlo vadit. Prostě bezvadné béčko já jsem spokojený.(23.3.2014)

• drankeryth

Pomozte niekto, mimozemstania nas chceju znicit a docela im to ani neslo:) Mark Dacascos ako velky kladas je odhodlany znicit tychto okupantov raz a navzdy. Na pomoc jej prisla pubiska, ktora je extremna potetovana, ako nejaka drsnacka, ale od drsnej zenskej ma strasne daleko. Spolu im to ide a dopracovali sa az do samotneho finale, kde znicili hlavneho zaporaka, ktoreho si zahral Billy Zane, ceckovy herec nie moc oblubeny pre mna. Co sa tyka tych mimozemstanov tak vyzerali ako ludia, ved sa aj do nich prevtelili a vyzerali ako nejake prskavky na vianocnom stromceku:) Akcie boli nevyrazne a velmi ma ani nebavili pozerat, ale hlavna vec, ze znova bolo porazene zlo a na svete zavladol mier. To by aj asi bolo vsetko ohladom tohoto filmu, takze radsej vyskusam iny film ako tento slaby pokus o mimozemskej civilizacie.(8.10.2011)

• MickeyStuma

Mark Dacascos musel být hodně v zoufalém stavu, když natočil takový nehorázný filmový omyl. Když na to tvůrci neměli dostatečný rozpočet, měli se na to vykašlat. Zprznit tak výborný sci-fi námět chtělo asi hodně odvahy. Efekty dětinské, dialogy nesrozumitelné, příběh plný nelogičností. Ani ty akční scény neoslní. Napadá mě jediná otázka: Co tím chtěl básník říci? Ne, takhle si sci-fi rozhodně nepředstavuji.(4.2.2014)

• xLOBOx

Jedna * za pěkné herečky. Mark Dacascos má vážně nejhorší dialogy, celý film se tváří jakože tam ani není. V paměti mi zůstala milostná scéna kde se s ním chce Lindsay milovat a on nic nedělá, potom na něj vyleze a on se dívá jinam a ona na něj:"ty mě nechceš? nelíbím se ti?" Mark:" nejsem z tvé rasy, nejde to." :D:D Zkopírovaný nápad s bránou(kterou celý film staví) ze stargate(kde btw hrála Lindsay Maxwell). Zasmál jsem se tomu spíše až další den, když jsem si uvědomil, jak moc to bylo stupidní, během sledování to je vážně nuda..(4.12.2010)

• - Natáčení probíhalo v kanadské provincii Britská Kolumbie v lokalitách a městech Coquitlam, Langley a Vancouver. (Terva)