poster

Catfight

 • Velká Británie

  Catfight

Komedie

USA, 2016, 96 min

Režie:

Onur Tukel

Scénář:

Onur Tukel

Kamera:

Zoe White

Producenti:

Greg Newman

Střih:

Onur Tukel

Scénografie:

Estee Braverman

Kostýmy:

Charlie LaRose
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • JAn
  *****

  Drsná satira soudobé tváře Ameriky a extrémní panoptikum lidské marnivost, bez obalu a bez servítek útočící na diváka. Sandra Oh a Anne Heche jsou přímo skvostné, uječená Alicia Silverstone s upištěnou Ariel Kavoussi jim skvěle sekundují. Catfight je prostě malým velkým filmem. [farting sound](1.5.2017)

 • kaylin
  ***

  Parádně absurdní film, kde se setkají dvě spolužačky, které se nikdy neměly moc v lásce. Jejich negativní emoce dostoupí vrcholu, což vede k tomu, že se pořádně servou na schodišti. Jedna to odnese pořádnou ránou do hlavy, kdy se probouzí až za dva roky. Všechno je jinak. Ale to je jen začátek. Toho absurdního je zde dost, ale ke konci už to není ono.(7.3.2017)

 • hansel97
  ***

  Brutální satira na americkou společnost, která si rozhodně nebere servítky a právě kvůli tomu diváka baví. Postavy jsou přehnané a tlačené do svých limitů, ale díky tomu Catfight velmi dobře funguje a veze se na takové dadaistické vlně. Smělý počin, kterému ale chybí řádný konec.(19.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace