Krásné sny

Nice Dreams

Komedie

USA, 1981, 88 min

• Damiel

Film víceméně plyne bez zřetelné dějové osy, prostě se na sebe samovolně nabalují situace různé úrovně trapnosti. Kdyby se střihač víc snažil, vůbec nic by se nestalo. Koukat se skoro hodinu a půl na dvě (a více) zhulená a neustále se chlámající individua zase až taková zábava není, stejně tak na zkouřeného šéfa policie s leguáními drápy a ocasem(30.6.2005)

Pokulhávající děj a nižší míra humoru oproti předcházejícím dílům, avšak stále nadprůměrná huličská komedie.(10.9.2010)

Další ze série filmů o dvou hipících, kteří nikdy nemají dost. Nijak to nevystupuje z řady, akorát Stacey Keach se od prvního dílu změnil na poldu kouřícího trávu (jedinej způsob, jak dostat dealera, je, když začneš sám hulit. jedinej způsob, jak jim pustit žilou, je zavřít jejich prdele a ukrást jejich trávu) a pak z poldu ještěrkou. Pro mě nejlepší postava tohohle filmu. Cheech a Chong jako obvykle překračují všechny meze, jde po nich policie a připletou se do každýho problému, kterej se kolem nich mihne jen náhodou. Srandy nepřibylo, ale ani neubylo a Cheech je geniální svejma kecama, zpíváním, chováním a vším (a knírem).(17.8.2008)

Není to tak šílené a ujeté jako up in smoke, ale přesto jsem se dobře bavil.....sou to blázni :-)(9.9.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,100,000(4.8.2010)