poster

Kiss (TV film)

 • USA

  Kiss Rocks Vegas

Hudební

USA, 2016, 115 min (Alternativní: 60 min)

Režie:

Devin Dehaven

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

 • Kissak
  *****

  Krása, koncert mohl být rozhodně celý a ne sestřihaný, ale i tak super zvuk i obraz. Paul Stenley už nezpívá jako zamlada, ale vzhledem k věku už musí být člověk tolerantní a je dobře, že Kiss ještě vůbec hrají. Je škoda že v playlistu chybí třeba I Was Made For Loving You či Hide Your Heart, které na tomhle tour také hráli. Doporučuji koupit si Deluxe Edition (Blu-ray, DVD + 2CD) ve formě krásné knihy plné barevných fotek. V kinech má být údajně delší verze koncertu. Ale nebyla :-)(24.9.2016)

 • MikeCool
  ****

  Koncert: Povedený, novodobý, barevný koncert legendárních Kiss. ___ (Jiráskovo divadlo, Nový Bydžov)(17.11.2016)

 • Jimmy15
  *****

  Je to tu. Dlouho očekáváný záznam z koncertu uskutečněného v Las Vegas před 2 lety. Výsledek? Výborná připomínka živáku, který byl v Praze. Jinak přišlo mi to až moc sestříhané a konečný přídavek měl přespříliš prskavek a ohňostrojů, ale jinak si kluci vysloužili aspoň za mě plný počet.(27.10.2016)

 • Rockerman
  *****

  Samozřejmě, že živý koncert to nemůže nahradit. Hlavně zvuk, alespoň v našem kině nebyl ideální. Na druhou stranu seděli jsme v pohodlných sedačkách, nikdo do nás nestrkal a nehrozilo, že by nás někdo polil pivem. Navíc tu byly zajímavé pohledy do publika. Takže, ač nejsem skalním fanouškem Kiss, líbilo se mi to velice.(26.10.2016)

 • Luk Skywalker
  ****

  Paráda, v kině super obraz i zvuk, to je něco jiného než se dívat v obývaku a to můžete mít velkou obrazovku jak chcete. Koncert neztrácí celou dobu drajv, ale čekal jsem delší koncert (jen 90 minut), i když zakládajícím členům kapely je přes 60 let a jsou přes 40 let na scéně, takže chápu, že už to tolik nedávaj. Sice chyběl jejich hit hitů, který zná kdekdo, aniž by jinak Kiss slyšel a to I Was Made for Loving You, který je dneska taková "popina", že to hraje leckteré radio. Co se týče atmosféry, tak američtí fanoušci teda moc nepařili, to by mi na místě vadilo, zato dělají blbiny do kamery, ukazují tetování, své Kiss malování, děti atd. Ale zážitek v kině s partou lidí hodnotím velice pozitivně, bylo téměř vyprodáno. Dobrá show hodná jména této rockové legendy.(26.10.2016)

 • zsvmasar
  odpad!

  Ubečánci, kteří si hrajů na malé děti v maskách....(26.10.2016)

 • Lukmignon
  **

  První oficiální bluray legendárních KISSáků je pro mě obrovským zklamáním. Koncert je oproti běžným vystoupením dost zkrácený, playlist by mohl být lepší a zvuk? Katastrofa! Kytary i bicí potichu, Paulův zpěv se téměř nedá poslouchat. Snad jen písničky co zpívá Gene nejsou špatný, ale jako skalní fanoušek jsem čekal mnohem, mnohem víc.(7.9.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace