Reklama

Reklama

Tajný život mazlíčků 2

  • USA The Secret Life of Pets 2 (více)
Trailer 19

Obsahy(1)

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima. (CinemArt)

(více)

Videa (17)

Trailer 19

Recenze (141)

Figu 

všechny recenze uživatele

Čistě průměrnej animák vyloženě pro nejmenší publikum... Je to trochu rozjetější jednička, která slepuje tři příběhy do jedné závěrečné koncovky. Tam si myslím, že si lidi zodpovědný za Maxe a Barona s tou story vyhráli daleko víc jak u předešlýho dílu. Hvězdu musím přihodit za to, že kino zážitek otce se svojí tříletou dceruškou je pocit k nezaplacení! Jo a taky Kohout s krocanem jsou lehce frajeři! Blllllll Blllll Blllllll 70% ()

rublik05 

všechny recenze uživatele

O hodně slabší než první díl. Kazí ho zejména absolutně zbytečně vymyšlený příběh, který mě nikterak nezaujal, až na několik výjimek trochu nudné postavy a hlavně mi tam moc nesedělo to anticirkusové téma, které se asi poslední dobou zbytečně moc řeší nejen u nás. Film po celou dobu táhne místo ústřední dvojice hlavních postav (psů) kupodivu v prvním díle ne tak projevovaná kočka, která má fakt povedené scénky plus samozřejmě tak jak v prvním díle je hlavním tahounem celého filmu zabijácký zajda, který v tomto díle opravdu válí a nebýt jeho, tak celý film je pouhopouhý průměr. Plus bonus v čele s drsnou babičkou a rapujícím králíkem mě dokonale pobavil. Pár zbytečností typu cirkusy jsou zlo nebo nelogičností typu babička si vezme tygra domů a vše je cajk filmu dost ublížilo. Za mě celkem dobrá pohádka, která ovšem nemá ten drive a vtip prvního dílu. Viděno v kině 22.6.2019. 8/10. ()

Reklama

giaruj 

všechny recenze uživatele

Videné s deťmi v kine, čo značne ovplyvnilo moje hodnotenie. Scenáristicky náročné a nápaditejšie ako jednotka. Aj druhýkrát sa oplatí vidieť, najmä preto, že film sa neobmedzuje len na mesto. Vykročíme aj na vidiek medzi ovečky, kravičky, moriaky, prasiatka, svoje dostáva kritika týrania zvierat v Cirkuse či takmer kovbojka - naháňačka na vlaku. ()

papadoce 

všechny recenze uživatele

Tak toto bolo aj slabšie ako jednotka. I keď nadrogovaná mačka bola kúúúl. V prvom rade mi vadilo sledovať tri rozličné príbehy. Povedal by som že ani jeden príbeh nepobavil totálne, ale dajú sa vybrať nejaké sekvencie. Mňa pobavila najviac prvá scéna u Sergeja v cirkuse, alebo miniscéna s červenou bodkou. Žalostne málo, že ? Tak také to je. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

V poslední době tu mám samá příjemná překvapení. Ve středu mě překvapila dvojka LEGO Příběhu a dneska mě velmi příjemně překvapilo pokračování Tajného života mazlíčků. Zase, nečekal jsem, že bude druhý díl lepší a už vůbec jsem nečekal, že se mi bude líbit. První díl mě totiž nudil, nebavil a u ničeho jsem se tam nezasmál, tady to ale dopadlo překvapivě dobře. Sice se to nevyhne tomu otravnému fekálnímu humoru, který mě v animácích dost vytáčí, avšak ten zbytek buď neurazil nebo jsem se u něj i zasmál (top je scéna s jehnětem na větvi). Co se příběhu, je dost jednoduchý a je dělený vlastně na tři příběhy, které se - naštěstí - na konci nějak propojí dohromady. Ono to dlouhou dobu působí s dělením na tři příběhy jako kdyby se člověk díval na nějaký protáhnutý díl nějakého seriálu, jako film to vypadá až v tom akčním finále. Zdá se mi to takové odfláknuté, ale z jisté větší části odpustím, jelikož je tu perfektně vedená posloupnost času a děje. Na to jsem si dával pozor a nezaznamenal jsem ani jednou, že by se v nějakém dni nebo noci vynechalo pro děj něco důležitého. Hlavně z tohohle důvodu dávám nakonec slabé 4*, místo mých původních lepších 3*. Sice mi tu ještě vadí, že jediná zlá postava ve filmu je Rus (jako by neexistovaly jiné "zlé" země - ona vlastně nemůže existovat zlá země, existují jen zlí lidé a ti můžou být jak z Ruska, tak i z USA, Číny, Česka, Německa nebo klidně i odněkud z Belize, je to jedno), ale jinak se mi Tajný život mazlíčků 2 celkem líbil a konečně jsem si našel nějaký (většinou pozitivní) vztah k více postavám z jedničky, třeba Snížka mám o něco radši než v jedničce, kde jsem si nebyl jistý, co si o něm myslet, stejně jako u Maxe a Koule (i když ta tu mohla mít větší roli než měla), ale hlavně jsem o něco víc oblíbil Brigitte, kvůli její roztomilosti. 4* ()

Galerie (71)

Zajímavosti (10)

  • Auto Katie a Chucka má stejnou RZ jako cirkusová dodávka. (vojacekr)

Související novinky

X-Meni se loučí totálním fiaskem

X-Meni se loučí totálním fiaskem

09.06.2019

Tohle není radostná zpráva. Série X-Menů se kvalitativně až donedávna držela poměrně vysoko, poslední filmy Bryana Singera ale jasně ukázaly, že série je zralá na delší odpočinek, případně naprostý… (více)

Reklama

Reklama