Tajný život mazlíčků 2

• Austrálie

• Kanada

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2019, 86 min

Must see pro milovníky zvířat, pro pejskaře především. Řekla bych, že pokud máte rádi zvířata, je jedno, jestli je vám deset nebo třicet a Tajný život mazlíčků se vám bude líbit. Tenhle animák je krásně barevnej a tak milej, že si rozhodně zaslouží vyšší hodnocení. Hodně oceňuju, jak tvůrci pojali vztah nově příchozího člena rodiny a pejsků. Málokdy je druhý díl lepší, než první, ale tady se to povedlo.(28.10.2019)

"The Secret Life Of Pets 2" je podľa mňa dobrým pokračovaním filmu, ktorý na mňa nejako extra dojem neurobil. Nevyužil veľmi dobre svoj potenciál, pôsobil ako niečo čo sme už videli a ťažko si to vedelo niečo vybudovať, keď trailer ponúkal niečo trošku iné a zaujímavejšie. Dúfal som, že tento film napraví reputáciu Illumination a urobia to tentokrát dobre. A pravda je, že nielenže som s filmom spokojný, ale je podľa mňa oveľa vtipnejší, živší a pôsobí kompaktnejšie. Takže dávam v tomto smere tvorcom veľké plus. Animácie sú skvelé. Tak ako som od Illumination zvyknutý. Nemyslím si, že sú niečím prelomové alebo sa posunuli vo svojej tvorbe niekam ďalej ale fungujú . Film vyzerá dobre. Je farebný, energický a dobre to plynie. Musím sa priznať, že aj príbehy ma v tomto príbehu bavia viac. Možno by som chcel, aby sme miestami niektoré vzťahy rozobrali trošku hlbšie, ale nakoľko sa film sústredí na 3 príbehové línie, tak je to ťažké skĺbiť a nie je čas na všetko. Rooster je podľa mňa dobrou postavou a chcel by som ho osobne poznať viac. No čím si ma film ešte tiež získava je aj vzťah, ktorý majú Max a Duke k malému Liamovi. Tam je krásne vidieť láska psa k človeku. A urobilo to na mňa dojem. Takže opäť tvorcov chválim. Myslím si, že tu ide o príjemný funkčný animovaný film pre celú rodinu. Dostatočne zábavný a dostatočne energický. Pre malých aj veľkých. Zoberte svoje deti a čeknite si ho. Hodnotenie: B+(14.8.2019)

Klasická dvojka, oblíbené postavy se vracejí na scénu, aby prožily nové dobrodružství. Dvě ze tří jsou naprosto v pořádku. Návštěva venkova nebo mise za ztraceným míčkem jsou naprosto v pořádku. Harrison Ford jako zkušený veterán ze statku je boží. Bohužel třetí linie sleduje jakéhosik evidentně čínského tygra a jeho osvobození. Tady se zase jednou lezlo do zadku pro čínské juany. 55%(29.10.2019)

Přestože první díl nebyl nijak inovátorský, byl překvapivě dostatečně zábavný pro všechny věkové kategorie. Pokračování jede podle klasické šablony, kdy do filmu až násilně cpe všechny oblíbené postavy a přidává další, včetně nových "problémů" se kterými se musejí hrdinové potýkat. Pořád zábavné, ale ne tak jako tomu bylo poprvé.(12.11.2019)

První díl si upřímně už moc nepamatuji, ale něco mi říká, že tenhle se mi líbí víc. Pěkné střídání lokací a různé dějové linie, které se ve finále propojí. Studio Illumination podle mě v poslední době nevydává zrovna dobrý snímky, přesto druzí Mazlíčci mě dokázali pobavit a ke konci i trochu dojmout, z čehož jsem byla sama překvapená. Animace je roztomilá a dětem se film líbit bude. Dospělák se buď pobaví a nebo bude muset tu hodinku a půl vydržet, což není tak hrozný. :)(20.11.2019)