Tajný život mazlíčků 2

• Austrálie

• Nový Zéland

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2019, 86 min

Po skvělé jedničce přišla druhá runda zvířátek a už to bylo malinko vaření z vody.Opět viděno s dabingem,který už se líbil v jedničce a opět vše na výbornou,kromě asi jména kohout.Sice opět malinko ze života,kdy pes jede v autě s otevřenou tlamou či se bojí veterináře,ale jinak příběh už není tak kvalitní.Záporák s tygrem by nebyl špatný,ale on prostě nebaví.Cesta na farmu je v důsledku zbytečná a nepřináší tolik scének k zasmání.Sice by tu vše bylo na pohodu,film má občas spád díky vlkům a snažení se ukázat i nové postavičky,ale jako celek mně to moc nevyhovovalo.Přesto přes těch pár much,se stále jedná o nadprůměrný dílko.70% za Smíška.(16.10.2019)

Tajný život zachcanců 2 už nepobavil a hlavně nepředčil jedničku z roku 2016 (tu mám za pět, to byla pecka). Ale na jedno kouknutí rozhodně neurazí a svým způsobem je to i nadále docela milá pohádka o zvířátkách. Děj vás moc neuchvátí a to co bylo v jedničce, tu postrádáte. Emočně moc nefunguje, příběh taky docela jednodušší, akce slušná, animace krásná a jak říkám, zvířátka roztomilá. Určitě nelituji toho, že jsem film viděl. 60 % jak vyšitých.(23.12.2019)

Must see pro milovníky zvířat, pro pejskaře především. Řekla bych, že pokud máte rádi zvířata, je jedno, jestli je vám deset nebo třicet a Tajný život mazlíčků se vám bude líbit. Tenhle animák je krásně barevnej a tak milej, že si rozhodně zaslouží vyšší hodnocení. Hodně oceňuju, jak tvůrci pojali vztah nově příchozího člena rodiny a pejsků. Málokdy je druhý díl lepší, než první, ale tady se to povedlo.(28.10.2019)

"The Secret Life Of Pets 2" je podľa mňa dobrým pokračovaním filmu, ktorý na mňa nejako extra dojem neurobil. Nevyužil veľmi dobre svoj potenciál, pôsobil ako niečo čo sme už videli a ťažko si to vedelo niečo vybudovať, keď trailer ponúkal niečo trošku iné a zaujímavejšie. Dúfal som, že tento film napraví reputáciu Illumination a urobia to tentokrát dobre. A pravda je, že nielenže som s filmom spokojný, ale je podľa mňa oveľa vtipnejší, živší a pôsobí kompaktnejšie. Takže dávam v tomto smere tvorcom veľké plus. Animácie sú skvelé. Tak ako som od Illumination zvyknutý. Nemyslím si, že sú niečím prelomové alebo sa posunuli vo svojej tvorbe niekam ďalej ale fungujú . Film vyzerá dobre. Je farebný, energický a dobre to plynie. Musím sa priznať, že aj príbehy ma v tomto príbehu bavia viac. Možno by som chcel, aby sme miestami niektoré vzťahy rozobrali trošku hlbšie, ale nakoľko sa film sústredí na 3 príbehové línie, tak je to ťažké skĺbiť a nie je čas na všetko. Rooster je podľa mňa dobrou postavou a chcel by som ho osobne poznať viac. No čím si ma film ešte tiež získava je aj vzťah, ktorý majú Max a Duke k malému Liamovi. Tam je krásne vidieť láska psa k človeku. A urobilo to na mňa dojem. Takže opäť tvorcov chválim. Myslím si, že tu ide o príjemný funkčný animovaný film pre celú rodinu. Dostatočne zábavný a dostatočne energický. Pre malých aj veľkých. Zoberte svoje deti a čeknite si ho. Hodnotenie: B+(14.8.2019)

V poslední době tu mám samá příjemná překvapení. Ve středu mě překvapila dvojka LEGO Příběhu a dneska mě velmi příjemně překvapilo pokračování Tajného života mazlíčků. Zase, nečekal jsem, že bude druhý díl lepší a už vůbec jsem nečekal, že se mi bude líbit. První díl mě totiž nudil, nebavil a u ničeho jsem se tam nezasmál, tady to ale dopadlo překvapivě dobře. Sice se to nevyhne tomu otravnému fekálnímu humoru, který mě v animácích dost vytáčí, avšak ten zbytek buď neurazil nebo jsem se u něj i zasmál (top je scéna s jehnětem na větvi). Co se příběhu, je dost jednoduchý a je dělený vlastně na tři příběhy, které se - naštěstí - na konci nějak propojí dohromady. Ono to dlouhou dobu působí s dělením na tři příběhy jako kdyby se člověk díval na nějaký protáhnutý díl nějakého seriálu, jako film to vypadá až v tom akčním finále. Zdá se mi to takové odfláknuté, ale z jisté větší části odpustím, jelikož je tu perfektně vedená posloupnost času a děje. Na to jsem si dával pozor a nezaznamenal jsem ani jednou, že by se v nějakém dni nebo noci vynechalo pro děj něco důležitého. Hlavně z tohohle důvodu dávám nakonec slabé 4*, místo mých původních lepších 3*. Sice mi tu ještě vadí, že jediná zlá postava ve filmu je Rus (jako by neexistovaly jiné "zlé" země - ona vlastně nemůže existovat zlá země, existují jen zlí lidé a ti můžou být jak z Ruska, tak i z USA, Číny, Česka, Německa nebo klidně i odněkud z Belize, je to jedno), ale jinak se mi Tajný život mazlíčků 2 celkem líbil a konečně jsem si našel nějaký (většinou pozitivní) vztah k více postavám z jedničky, třeba Snížka mám o něco radši než v jedničce, kde jsem si nebyl jistý, co si o něm myslet, stejně jako u Maxe a Koule (i když ta tu mohla mít větší roli než měla), ale hlavně jsem o něco víc oblíbil Brigitte, kvůli její roztomilosti. 4*(29.6.2019)

• - Hned v úvodu filmu začne hrát píseň „Empire State of Mind“ od Jay-Z feat. Alicia Keys. (Yoshimitsu)

• - V čase 1:14:45 přejede stařičká chovatelka koček zloducha z cirkusu. Stáhne od vozidla okénko a vzápětí začne hrát píseň „Ante Up“ od M.O.P. (Yoshimitsu)

• - Mezi závěrečnými titulkami je ještě jedna scéna. (griph)