Reklama

Reklama

Tajný život mazlíčků 2

  • USA The Secret Life of Pets 2 (více)
Trailer 13

Obsahy(1)

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima. (CinemArt)

(více)

Videa (17)

Trailer 13

Recenze (141)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Už samotný úspech prvého dielu ( vyše 875 miliónov doláčov ), mi prišiel ako nezmyselný. No a neúspech dvojky ( iba 429 mega ), mi práve preto prišiel ako zmysel dávajúci. Stavať jeden diel nad druhý, tu nemá podklady. Obe sú akosi nedotiahnuté animáky, pričom ten druhý stavia na komplexnosti a určitej závislosti na dnešnej pochybnej dobe ( to keď králiček oblečený do ženských šiat a parochne, v hrôze vykríkne - ´´Tak to je...bohovské´´ ). Čo už, za desať rokov, tu neostane aj tak kameň na kameni, tak si teda užívajme. ()

papadoce 

všechny recenze uživatele

Tak toto bolo aj slabšie ako jednotka. I keď nadrogovaná mačka bola kúúúl. V prvom rade mi vadilo sledovať tri rozličné príbehy. Povedal by som že ani jeden príbeh nepobavil totálne, ale dajú sa vybrať nejaké sekvencie. Mňa pobavila najviac prvá scéna u Sergeja v cirkuse, alebo miniscéna s červenou bodkou. Žalostne málo, že ? Tak také to je. ()

Reklama

Torgal 

všechny recenze uživatele

Celé zle. Neviem prečo, ale tento film nemá žiadny ucelený dej. Postavy sú rozhádzané kade tade, každá si rieši svoje veci bez súvislosti s tým, čo robia ostatní a na konci sa to nijak nepretne. Tvorcovia zjavne netušili, čo chcú povedať a tak len nadhadzujú témy, ktoré potom potichu opustia (narodenie dieťaťa do rodiny na začiatku vyzeralo že bude ťažiskovou témou, v polovici filmu sa mu už nevenuje žiadna pozornosť). Výsledok potom vyzerá ako nesúrodý zlepenec krátkych animovaných skečov bez posolstva. Keby tu boli aspoň sympatické postavy, ale bohužiaľ všetky do jednej ma buď štvali alebo mi boli úplne voľné. Jediným pozitívom tak ostáva technické spracovanie, ale aj z toho mi je nakoniec smutno, že toľko práce sa vyplytvalo na také blbosť. 3-/10 ()

Likan7 

všechny recenze uživatele

Bohužel o poznání slabší, infantilnější, rozdrobené se s kašláním na dospělejší publikum. Ten vtip jedničky je pryč a z těch 80 minut mě bavilo tak 15. Příběh se rozštěpil na 2 a ten se superhrdinským zajíčkem byl vyloženě na přes držku. Na farmě jsme naopak byli méně, než by filmu prospělo. Prostě sequel filmu, který skoro nikoho nezajímal. Koho pak bude zajímat pokračování? ()

helloween93 

všechny recenze uživatele

Průměrné pokračování průměrné jedničky, jen tentokrát víc zacílené na nejmenší děti. Příběh rutinní bez nápadu a ruský záporák je hodně podobný Gruovi z Despicable Me (stejné studio). Bez králíka Snowballa s hlasem Kevina Harta a psa s hlasem H. Forda bych šel v hodnocení ještě o stupeň dolů. V tržbách Mazlíčci 2 vydělali o 300 mega míň než jednička, což se solidní sešup a jasný signál pro Universal nedělat trojku. 3* ()

Galerie (71)

Zajímavosti (10)

  • Na začátku je vidět, jak Liam ve stoje vytáhne Maxe za uši a pak s ním takto i skáče. Pak k němu ve stoje i přijde a řekne mu, že má Maxe rád. Teprve až potom učí Max s Baronem Liama chodit. (NunchakuMan)
  • V novembri 2017 bolo potvrdené, že Louis C.K. sa nevráti ako Max po tom, čo bol obvinený zo sexuálneho obťažovania. (Astonko)

Související novinky

X-Meni se loučí totálním fiaskem

X-Meni se loučí totálním fiaskem

09.06.2019

Tohle není radostná zpráva. Série X-Menů se kvalitativně až donedávna držela poměrně vysoko, poslední filmy Bryana Singera ale jasně ukázaly, že série je zralá na delší odpočinek, případně naprostý… (více)

Reklama

Reklama