Tajný život mazlíčků 2

• USA The Secret Life of Pets 2 (více)

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima. (CinemArt)

balcazar

Tajný život maznáčikov je pre mňa presne ako Hotel Transylvánia. Je to animák, ktorý z rôznych príčin nemá na päť hviezdičiek, ale kvalita vtipov mi znemožňuje dať priemerné tri hviezdičky, pretože do tejto kategórie by bol hriech zaradiť ho. Presvedčila ma o tom prvá časť, ktorú som si po druhej opäť pozrel, aby som si potvrdil svoj názor. ()

Kinofil

|| PG || Universal/Illuminations || Rozpočet: $80 mil. || USA: $158 257 265 - ČR: 50 247 773 Kč - Celkem: $429 434 163 || Je to mnohem slabší než jednička, mnohem jednodušší a mnohem méně originálnější. To neznaméná, že mi těch 90 minut neuteklo a že jsem se nebavil. Animace opět na úrovni (Pixaru) a ne, není to v dnešní době samozřejmnost. Český dabing je opět skvělý v čele s Dejdarem. Kéž by takhle s citem byly nadabováné i jiné pohádky a filmy. Příběh se nám rozdělil do 3 linií, aby každá z nich obsahovala oblíbenou postavu, ale stejně nakonec byla o několik minut zkrácená. Postavy jsou tedy ve výsledku nevyužité oproti jedničce. Pro dospěláky to bude menší rakovina než Mimoni a prckům je to jedno. 65%. ()

helloween93

Průměrné pokračování průměrné jedničky, jen tentokrát víc zacílené na nejmenší děti. Příběh rutinní bez nápadu a ruský záporák je hodně podobný Gruovi z Despicable Me (stejné studio). Bez králíka Snowballa s hlasem Kevina Harta a psa s hlasem H. Forda bych šel v hodnocení ještě o stupeň dolů. V tržbách Mazlíčci 2 vydělali o 300 mega míň než jednička, což se solidní sešup a jasný signál pro Universal nedělat trojku. 3* ()

papadoce

Tak toto bolo aj slabšie ako jednotka. I keď nadrogovaná mačka bola kúúúl. V prvom rade mi vadilo sledovať tri rozličné príbehy. Povedal by som že ani jeden príbeh nepobavil totálne, ale dajú sa vybrať nejaké sekvencie. Mňa pobavila najviac prvá scéna u Sergeja v cirkuse, alebo miniscéna s červenou bodkou. Žalostne málo, že ? Tak také to je. ()

EvilPhoEniX

Slabší než jednička, ale to se dalo čekat. Původně jsem doufal, že se bude pohádka zaměřovat na Evil veterináře, který bude postrach všech zvířátek a v téhle rovině by to mohlo fungovat parádně, ale vydává se to poměrně nezajímavou cestou byť pro děti dostačující. Humor výrazně ubyl a zajímavých detailů jako v prvním díle jsem postřehl také méně. Celkem zklamání, ale na zabití odpoledne to jde. 60% ()

• Mezi závěrečnými titulkami je ještě jedna scéna. (griph)
  • V novembri 2017 bolo potvrdené, že Louis C.K. sa nevráti ako Max po tom, čo bol obvinený zo sexuálneho obťažovania. (Astonko)

X-Meni se loučí totálním fiaskem

X-Meni se loučí totálním fiaskem

09.06.2019

Tohle není radostná zpráva. Série X-Menů se kvalitativně až donedávna držela poměrně vysoko, poslední filmy Bryana Singera ale jasně ukázaly, že série je zralá na delší odpočinek, případně naprostý… (více)