Tajný život mazlíčků 2

• USA The Secret Life of Pets 2 (více)

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima. (CinemArt)

Rathalos

Tak aj po druhe perfektna zabava,maznacikovia opat nesklamali,uzil som si kopec srandy,krasnu animaciu a kralik Sniezik bol extra cool a nemozem zabudnut na super cesky dabing...:-) ()

Olík

Max and company strike back. Opět geniálně animované, opět svěží, opět vtipné, opět všechno. Ze startu napáleno jako stovka ve světovém rekordu. Ale pozor, začínáme lehce drhnout. Dochází šťáva (především humor) - jednotlivé příběhy přestávají lepit….především storka o zlém cirkusáku (a že s jejím posláním souhlasím – STOP zvířatům v cirkusech) příliš tlačí na bič – už se jenom dojíždí na vytuňeném startu. Takže jo, ale vypadalo to, že bude veseleji. ()

helloween93

Průměrné pokračování průměrné jedničky, jen tentokrát víc zacílené na nejmenší děti. Příběh rutinní bez nápadu a ruský záporák je hodně podobný Gruovi z Despicable Me (stejné studio). Bez králíka Snowballa s hlasem Kevina Harta a psa s hlasem H. Forda bych šel v hodnocení ještě o stupeň dolů. V tržbách Mazlíčci 2 vydělali o 300 mega míň než jednička, což se solidní sešup a jasný signál pro Universal nedělat trojku. 3* ()

fixaman

Naprosto boží animák, u kterého jsme se s přítelem smáli od začátku do konce a ze kterého byly nadšené i děti, takže ho teď musíme pouštět každý den :) ()

Sarinka.luc

Kevin Hart ako Captain Snowball jednoducho famozny. Dostal viac priestoru a taha cely film. Najviac sme sa ale smiali na morke, ktora teoreticky nepovie ani slovo. Kusok slabie ako prvy film, humoru vsak stale dostatok a hodina a pol presla ani neviem ako. ()

anitae

Opět jsem se hodně těšila. Jednička byla hodně dospělácká a dvojka je zas hodně pro děti. Děti se v kině bavily, dospělí se sem tam usmáli, čekala jsem asi trochu víc. ()

Torgal

Celé zle. Neviem prečo, ale tento film nemá žiadny ucelený dej. Postavy sú rozhádzané kade tade, každá si rieši svoje veci bez súvislosti s tým, čo robia ostatní a na konci sa to nijak nepretne. Tvorcovia zjavne netušili, čo chcú povedať a tak len nadhadzujú témy, ktoré potom potichu opustia (narodenie dieťaťa do rodiny na začiatku vyzeralo že bude ťažiskovou témou, v polovici filmu sa mu už nevenuje žiadna pozornosť). Výsledok potom vyzerá ako nesúrodý zlepenec krátkych animovaných skečov bez posolstva. Keby tu boli aspoň sympatické postavy, ale bohužiaľ všetky do jednej ma buď štvali alebo mi boli úplne voľné. Jediným pozitívom tak ostáva technické spracovanie, ale aj z toho mi je nakoniec smutno, že toľko práce sa vyplytvalo na také blbosť. 3-/10 ()

avril4234

Dúfala som v nejaké zlepšenie oproti jedničke, to žiaľ nenastalo. Príbeh bol zážitkovo, aspoň u mňa, na rovnakej úrovni. Ako tu mnohí uvádzajú, toto bolo naozaj určené len pre deti a žiadne zvraty, emocionálne scény, či hĺbka sa nenaskytli. Je to skôr taká oddychovka pre dospelých a zábava pre deti. ()

rublik05

O hodně slabší než první díl. Kazí ho zejména absolutně zbytečně vymyšlený příběh, který mě nikterak nezaujal, až na několik výjimek trochu nudné postavy a hlavně mi tam moc nesedělo to anticirkusové téma, které se asi poslední dobou zbytečně moc řeší nejen u nás. Film po celou dobu táhne místo ústřední dvojice hlavních postav (psů) kupodivu v prvním díle ne tak projevovaná kočka, která má fakt povedené scénky plus samozřejmě tak jak v prvním díle je hlavním tahounem celého filmu zabijácký zajda, který v tomto díle opravdu válí a nebýt jeho, tak celý film je pouhopouhý průměr. Plus bonus v čele s drsnou babičkou a rapujícím králíkem mě dokonale pobavil. Pár zbytečností typu cirkusy jsou zlo nebo nelogičností typu babička si vezme tygra domů a vše je cajk filmu dost ublížilo. Za mě celkem dobrá pohádka, která ovšem nemá ten drive a vtip prvního dílu. Viděno v kině 22.6.2019. 8/10. ()

balcazar

Tajný život maznáčikov je pre mňa presne ako Hotel Transylvánia. Je to animák, ktorý z rôznych príčin nemá na päť hviezdičiek, ale kvalita vtipov mi znemožňuje dať priemerné tri hviezdičky, pretože do tejto kategórie by bol hriech zaradiť ho. Presvedčila ma o tom prvá časť, ktorú som si po druhej opäť pozrel, aby som si potvrdil svoj názor. ()

Maximilianus

Klasické pokračovanie, ktoré prináša nové postavy, snaží sa byť veľkolepejšie, zábavnejšie a akčnejšie. Či sa mu to podarilo nechám na každom divákovi. Mne sa páčilo, že bol príbeh rozdelený do 3 rôznych dobrodrúžstiev, ktoré sa nejako prepojili ku koncu. Snowball asi zožal po prvom dieli pozitívne ohlasy, preto dostal v tomto filme viac priestoru. Aj tomu sa teším. Niektoré postavy toho priestoru nedostali až toľko, ale to nevadí. Tie najzaujímavejšie tam boli. 6,7/10. ()

Franc1s

Pohodové pokračování pro celou rodinu. Děcka to chtějí pořád vidět, já se s manželkou taky nasmál, tak proč ne? :) Snad se dočkáme závěru trilogie :) 6/10 ()

Likan7

Bohužel o poznání slabší, infantilnější, rozdrobené se s kašláním na dospělejší publikum. Ten vtip jedničky je pryč a z těch 80 minut mě bavilo tak 15. Příběh se rozštěpil na 2 a ten se superhrdinským zajíčkem byl vyloženě na přes držku. Na farmě jsme naopak byli méně, než by filmu prospělo. Prostě sequel filmu, který skoro nikoho nezajímal. Koho pak bude zajímat pokračování? ()

RAFT

Tak,druhý díl neměl vážně chybu, daleko větší zábava než předchozí díl. Humoru ve filmu je dostatek králík tahá skoro celý film sám. Těch 90 minut uteklo strašně rychle. Dnešní předpremiera. Za mě 80% ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Ucelený děj s vývojem, bez 2 paralelních příběhů, by slušel více. Každopádně, zvířátka zábavné...od morčátka, přes kočky až po krocana. Bavil jsem se! ()

JohnZ87

Podle mě o něco slabší než jednička. Film sestává ze dvou prakticky nezávislých dějových linií (z nichž zejména ta na farmě mi přišla poměrně zbytečná), které se spojí až v poslední části filmu. Filmu chybí taková ta kompaktnost jedničky, ale jinak se jedná s poměrně slušnou rodinnou podívanou na jedno zhlédnutí. 65% ()

X-Meni se loučí totálním fiaskem

X-Meni se loučí totálním fiaskem

09.06.2019

Tohle není radostná zpráva. Série X-Menů se kvalitativně až donedávna držela poměrně vysoko, poslední filmy Bryana Singera ale jasně ukázaly, že série je zralá na delší odpočinek, případně naprostý… (více)