Tajný život mazlíčků 2

• USA The Secret Life of Pets 2 (více)

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima. (CinemArt)

Hyssi

Začnu tím, že pokračování jedničky je zcela zbytečné ovšem až na pár nelogických momentů zábavné... Zase nelogičnost nebudu moc řešit přeci jenom jsme v pohádce... Ovšem vykreslení tygra mě hrozně sralo, udělali z něj totálního debila kterej se bojí čivavy. Ale to byl asi takový jediný moment co mě sral, jinak celý snímek byl dost zábavný a docela i užitý... a vypíchl bych scénky s kočkama, které jsou opravdu skvělé     [55 %] ()

MovieMan7

Pokračování vtipného animáku ze "skutečného života" a ještě povedenější. Lepší anekdoty, samozřejmě pár trapnějších tam je a dá se i občas předvídat, co se bude dít, ale co, přeci jen to je cíleno na mladší diváky. Zápletka ujde, alespoň je jasná. Hudba, no taková přehnaně hrající na city. Každopádně má to hlavně pobavit a zobrazit soužití lidí a zvířat. Titulkové scénky taky pobavily. 80% (viděno v kině) ()

Jenn

Možná o trochu lepší než jednička, protože ty scény s tygrem byly neskutečný (pustila sem si to v originále a děsně miluju hlasy Snowballa a Daisy), trochu sem si pobrečela a u scény s tlupou koček a drsnou babičkou sem se zase pořádně zasmála. Fakticky nádhernej film, určitě se na něj podívám ještě několikrát. ()

endrix

Za mě po jedničce velké zklamání. Příběh je hloupý i na dětský film, nejzajímavější postavy jsou degradované na trhlé chlupáče. Jednička ukázala, že udělat film pro děti i jejich rodiče jde. Dvojka ty rodiče škrtla. Je to veselé, barevné a je tam králíček. Škoda. ()

Doggie773

Jelikož byl první díl docela slabší, tak jsem od pokračování nic moc nečekala,ale film mě velmi mile překvapil. Je to milá oddechovka jen na hodinu a půl, která nijak extra nenadchne ale určitě neurazí. ()

Franki69

První díl nalákal na trailery (metalovej pudl), ale vyklubala se z něj vcelku nepřekvapivá story, plná akce a honiček, přitroublých vtípků a jednotlivých gagů. Vše ale ve skvostné animaci tvůrců Minions, takže bylo na co koukat. Dvojka, naštěstí od stejného animačního studia, už naštěstí není tak ztřeštěná, ale stále je to především rodinný animáček. S mluvícími zvířátky, který i rodiče v pohodě přežijí. Akce a prvoplánové potrhlosti zvířecích hrdinů lehounce ubylo, místo toho máme rozvážného venkovského frajera vlčáka s hlasem Harrisona Forda, naprosto skvělého krocana, králíka se supermanovským komplexem (napravený Snowball z jedničky), bázlivého hlavního psího hrdinu, záchranu čínského tygra z cirkusu a lidského padoucha Sergeje s výrazně ruským přízvukem. Ehm, ještě nedávno padouši v amerických dětských animácích měli arabské šátky a plnovousy. S výchovou a propagandou se zkrátka musí začít od školky…mno. Animáček nás pobavil, shlédli jsme s přítelkyní a hodnocení male & female se nám vzácně shoduje na 80% & 80%.. ()

Tomas_PO

Skvelá rozprávka, u mňa dokonca druhý diel predčil diel prvý. Zábava pre dospelých, ale aj výchovné prvky pre deti v podobe domácich miláčikov s rôznymi ľudskými povahovými črtami. A veeeľa mačiek, čo isto poteší najmä mačkárov :) ()

Mancunian

Je to pěkně namalovaný, rozesměje to, ale mě tam něco chybělo. Autoři se snažili předložit nám směs několika příběhů, které se pak tak nějak protly, ale mě ani jeden příběh nijak nezaujal. Nepůsobilo to na mě jako celek, ale spíš spojení několika kratších filmů. Vsadil bych spíše na jeden ucelený příběh. ()

KukulienkaHO

Rozhodne lepšie ako jednotka. Oproti prvému filmu tu neboli v príliš veľkej miere detinské až trápne fóry. Naopak, humor bol celkom podarený a niekedy som sa aj zasmial (ale aj tak sme sa primitívnym "vtipom" nevyhli). Príbeh sa skladá z troch súčasne idúcich dejových liniek, ktoré majú oproti jednotke väčšiu kvalitu. Celé je to ale veľmi krátke nato, aby sme si k novým postavám vytvorili nejaký vzťah, prípadne rešpekt (aj keď Fordova postava bolo napísaná výborne). Rozprávka je to fajn, kazí ju ale odfláknutý a jednoduchý koniec. P.S.: Dúfam, že sa na túto kvalitatívne nedozretú sériu Illumination vykašle a vráti sa k príbehovo lepším počinom. ()

belinko

Nemôžem si pomôcť, ale ja som sa sakramentsky bavil. Áno, je to stupídna rozprávka s absolútne prekuknuteľným dejom a jednoduchou zápletkou, lenže je presratá hláškami, ktoré ma fakt pobavili. Skvelá práca. ()

bonovox

Slabšie ako jednotka, chýba tomu lepší scenár a samotný efekt niečoho nového ako pri jednotke. deti však budú opäť spokojné... ()

oli9

Já si myslím, že 2ka je povedená a udržela si úroven jedničky. Opět vtip, akce a milý animák pro celou rodinu ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

X-Meni se loučí totálním fiaskem

X-Meni se loučí totálním fiaskem

09.06.2019

Tohle není radostná zpráva. Série X-Menů se kvalitativně až donedávna držela poměrně vysoko, poslední filmy Bryana Singera ale jasně ukázaly, že série je zralá na delší odpočinek, případně naprostý… (více)