A Family Man

• Kanada

The Headhunter's Calling

USA / Kanada, 2016, 108 min

Takové "Já to tedy beru, šéfe!" po americku. Hlavní hrdina byl napraven, dítě zachráněno, co víc si přát.(12.9.2017)

• frenkie

Toto dílko je dalším příspěvkem v nikdy nekončící řadě snímků o těch správných lidských hodnotách. Ano, my už skutečně víme, co je v životě nejdůležitější, už nám to, prosím, přestaňte tak vehementně a okatě pořád cpát, už je toho fakt dost. Ještě, že do toho nenamontovaly víc křesťanských sraček, takto se to dalo, hlavně díky výkonu sympaťáka Butlera, přežít. A také hlavně za něj jsou to alespoň ty dvě *. Jinak bych šel ještě níže.(22.8.2017)

Taková ta rakovinová klasika, ale se šťastným koncem. A mimochodem, Gerard teda pěkně sešel, ale řekla bych, že se i trochu zlepšil. Nicméně, už na něj není taková podívaná jako dříve.(23.8.2017)

• verbal

Zmrdský dedy Žérár Řiťler (žánr nežánr, i v kanclu zase hraje, jako by s partičkou perfektně depilovaných maskulinních homosparťanů v zádech sveřepě bránil importu perských koberců do Řecka) je bezohledný arogantní čurák, furt jen sedí u pásu, telefonuje, vyjebává s milými a slušnými lidmi a sere na svou katalogovou rodinku, až z toho jednomu z jeho antikoncepčních selhání hemoglobin s leukocyty sežerou RH fucktor. Dedy tedy přestane být zmrdský, bezohledný a arogantní čurák, začne trávit více času s katalogovou rodinkou, pomáhat milým a slušným lidem, načež jde leukémie jeho dárce orgánů jako mávnutím kouzelné kauzality do prdele a všichni jsou šťastní. Přesně takhle by tu měl vypadat obsah téhle urputně patetické, močopudné, prvoplánově hloupé a nudné pičoviny pro kudlanky, naivní predestinační pomatence, životem zklamané staré panny a vyjedené dutiny lebeční, aby soudný heterosexuální divák s alergií na kočičí srst zase nešlápl do hovna.(22.8.2017)

Jedna z mnoha žánrovek o polepšení se jednoho úspěšného lovce hlav, který na počátku nemá s nikým soucit a až s první rodinnou tragédií přijdou na řadu nějaké emoce. Gerard Butler je v roli uvěřitelný, nemá problém ani s jednou hereckou polohou a člověk se u toho dobře baví a na konci možná prozře k jednoduchému ponaučení. Ale nic více, ovšem vzhledem k dostupnosti filmu a jejímu rozpětí to úplně stačí.(26.9.2017)