Džimi ni sugoi! Kóecu girl Kóno Ecuko (TV seriál)

• Japonsko

地味にスゴイ! 校閲ガール・河野悦子

• Japonsko

Jimi ni Sugoi! Koetsu Garu Kono Etsuko

Pretty Proofreader

Komedie

Japonsko, 2016, 10x54 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Herecké obsazení a je prostě výborné – Išihara, Suda, Munetaka, Kišitani i Eguči odvedli skvělou práci. Větší roli měla i Honda Cubasa, ale u ní jde vidět, že ještě nedozrála nebo prostě nikdy moc dobrou herečkou nebude. Jedná se o seriál z pracovního prostředí a takové Japonci zvládají velmi dobře. Navíc i romantická linka je velmi mile zpracovaná, takže mohu jedině doporučit.(7.1.2018)

Perfektně obsazený seriál, čím dál více podléhám hereckému kouzlu, kterým Satomi Išihara disponuje, je tak přímočará, bezprostřední pozitivní a roztomilá (už v Dear Sister se mi pozdával, sérii From Five to Nine táhla taky sama), tady je jako Kóno Ecuko, která chce být módní editorkou slavného časopisu. Ale žal bohu skončí jako korektor, nicméně zažije spoustu legrace a poučných věcí i tady a zejména potká svého prince. Velmi idealistický seriál, který fikčně přibližuje práci redakce (takhle to určitě nikde nevypadá, zejména u nás ne), představuje japonské hodnoty sebeobětování, práce , sebezapření, skromnosti atd. Dělá to však nevtíravým a negresivním způsobem. Mám trochu problém s tím, že hlavní postava si nechá svůj vysněný post pláchnout, kvůli kolegům, ačkoliv by to přežili i bez ní, tak by postava nejedna, ale tvůrci holt potřebovali idealismus. Jinak spokojenost s dějem, hudbou, romantickou linkou, pouze je na pěst Honda Cubasa, strašně slabá herečka a navíc nevypadá nijak extra, seriál táhne svojí přítomností dolů.(16.1.2018)