Cyborg 3: Záchrana rasy

Cyborg 3: Machines Never Sleep

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA, 1994, 90 min

• Wacoslav1

Uz sice celkem kravina ale aspon ze solidnimy herci furt lepsi nez ty pozdejsi Pyunovi kokotiny z tou muzatkou namakanou(20.12.2012)

Konečně vypadla Angelina Jolii a já si můžu vychunat super film!(9.10.2010)

• topr harley

Že já si já blbec stěžoval na druhý díl.(2.6.2011)

• Rodriguez

Pokud někdo nadával a proklínal už druhý snímek, tak ve třetím si vytrhá vlasy, obrousí nehty na kost a bude mu špatně ještě hodinu po zkouknutí snímku. Tragédie střídá smutek, kam tak solidní snímek může nakročit a skončit! 10%(4.2.2015)

• PKD

Nehodnotitelné z jakéhokoliv úhlu.(7.10.2018)

• TO

Cyborg-ženská je těhotná a recyklátoři ji chtějí zabít respektive rozmontovat. Místo Angeliny Jolie hraje roli Cash jakási Khrystyne Haje. Levné futuristické béčko odehrávající se v poušti, všude samé rozpadlé betonové továrny, různá futuristická vozítka a všichni chodí ve stylových futuristických oblečcích. Exploze jako pouťový ohňostroj, akorát finální řežba celkem ujde.(15.8.2006)

• Han22

Další z filmů mého dětství. Mnoho let po dvojce, kyborgové se stali lovnou zvěří a hrdinka Cash zjistí, že čeká první cybermimino. Spolu s programátorem Evansem prchají před ďábelským lovcem cyborgů Lewellynem do bájného Cybertonu, kde se s hrstkou vysloužiliých cyborgů postaví na odpor. Koukat se na to dá v pohodě, Richar Lynch je jako záporák dokonalý (ostatně jako v každým podobným béčku), cyberosada plná zajímavých existenců a závěrečná variace na Sedm statečných je přesně taková hovadská akce, jaká se hodí do podobných béček. Za mě dvě, jsou mnohem horší sračky.(16.4.2010)

2.dabing ■■■■ https://www.dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=9831(1.4.2019)

• route60

Proč prosím proč, to přece není normální, 15minut bylo moc to bolelo všechny ať veme čert.(3.10.2010)

• pavel80

Po pořízení filmu jsem si pěkně sednul a nachystal se s vínkem na jeden s filmů, který mi v mládí uniknul… Pěkný začátek s futuristickými vozítky a já si začal říkat, že to bude prima oddychovka. Jo, ne nadarmo se neříká „hop, dokud nepřeskočíš“. Ještě jsem zkousnul cyber hanbatý dům (njn, už vidím vaše úsměvy). Pak to začalo, jít tak nějak divnou cestou… film jsem do koukal a pokud mohu doporučit něco na tomto filmu, tak je bitva mezi kyborgy a reciklátory. Né, že by to byla pecka, ale je to na tomto snímku to nejzajímavější (bitva = 15 herců, proti 15 kaskadérům). Malcolma jsem si užil bohužel, jen chvilku.(18.11.2012)