Cyborg 3: Záchrana rasy

Cyborg 3: The Recycler

Cyborg 3: Machines Never Sleep

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA, 1994, 90 min

Konečně vypadla Angelina Jolii a já si můžu vychunat super film!(9.10.2010)

• TO

Cyborg-ženská je těhotná a recyklátoři ji chtějí zabít respektive rozmontovat. Místo Angeliny Jolie hraje roli Cash jakási Khrystyne Haje. Levné futuristické béčko odehrávající se v poušti, všude samé rozpadlé betonové továrny, různá futuristická vozítka a všichni chodí ve stylových futuristických oblečcích. Exploze jako pouťový ohňostroj, akorát finální řežba celkem ujde.(15.8.2006)

• pavel80

Po pořízení filmu jsem si pěkně sednul a nachystal se s vínkem na jeden s filmů, který mi v mládí uniknul… Pěkný začátek s futuristickými vozítky a já si začal říkat, že to bude prima oddychovka. Jo, ne nadarmo se neříká „hop, dokud nepřeskočíš“. Ještě jsem zkousnul cyber hanbatý dům (njn, už vidím vaše úsměvy). Pak to začalo, jít tak nějak divnou cestou… film jsem do koukal a pokud mohu doporučit něco na tomto filmu, tak je bitva mezi kyborgy a reciklátory. Né, že by to byla pecka, ale je to na tomto snímku to nejzajímavější (bitva = 15 herců, proti 15 kaskadérům). Malcolma jsem si užil bohužel, jen chvilku.(18.11.2012)

• Wacoslav1

Uz sice celkem kravina ale aspon ze solidnimy herci furt lepsi nez ty pozdejsi Pyunovi kokotiny z tou muzatkou namakanou(20.12.2012)

• Han22

Další z filmů mého dětství. Mnoho let po dvojce, kyborgové se stali lovnou zvěří a hrdinka Cash zjistí, že čeká první cybermimino. Spolu s programátorem Evansem prchají před ďábelským lovcem cyborgů Lewellynem do bájného Cybertonu, kde se s hrstkou vysloužiliých cyborgů postaví na odpor. Koukat se na to dá v pohodě, Richar Lynch je jako záporák dokonalý (ostatně jako v každým podobným béčku), cyberosada plná zajímavých existenců a závěrečná variace na Sedm statečných je přesně taková hovadská akce, jaká se hodí do podobných béček. Za mě dvě, jsou mnohem horší sračky.(16.4.2010)

• - Město Cytown má být poměrně neznámé a vzdálené několik dní cesty autem, avšak kyborg, který Lewellyna (Richard Lynch) zmrzačí na začátku filmu, se do Cytown dostane dříve než Cash či Lewellyn, a to pravděpodobně pěšky. (Mišuge)

• - Když Cash (Khrystyne Haje) uniká, druhý kyborg likviduje své útočníky něčím, co vypadá jako granátomet. Ten by však bylo nutné nabíjet ručně a přestože kyborg nemá prsty ani nikoho v blízkosti, ze zbraně dvakrát vystřelí. (Mišuge)

• - Ve scéně, kdy Cash (Khrystyne Haje) bojuje s ochromeným kyborgem, nejsou slyšet žádné zvukové efekty. (Mišuge)