Kaabil

rigby

Dokonalý zločin ve světě, kde jsou všichni slepí. Možná trochu naivní, ale moc pěkná pohádka pro dospělé. V hlavní roli magicky přitažlivý Hrithik Roshan, na kterém celý film stojí a táhne ho na plný úvazek až do konce. Navíc nechybělo i jeho pověstné tancování. Co víc si přát, zkrátka zábava na celý večer. ()

kaylin

Mám rád filmy s pomstou. Mám rád filmy, kde je hlavní postavou slepec. A tady se to propojilo. Jasně, je to v první řadě akční film, je to film, který je indický, takže se zde v první polovině dost zpívá, ale opak konečně dojde na vraždu a následuje cesta za pomstou. Akce je povedená, hlavní hrdina je dobře drsný a přitom lidský. ()

Aljak

Koncept o slepom chlapcovi, o hľadaní vinníkov a vytrvalej odplate bol super, rovnako aj celá zápletka a koniec koncov aj ústredný motív o jedinej karme, ktorá reálne existuje = pomsta vykonaná vlastným pričinením. Bohužiaľ, celý dojem z filmu pokazili prehnane akčné scény a nereálne bitky, pri ktorých už by niekde v tretine súboja boli zrejme obaja aktéri v bezvedomí kdesi na zemi. Na takéto výstrednosti som mimoriadne alergický, a dokáže mi to to dosť znechutiť celkový filmový zážitok. Dalo by sa to spraviť veru aj reálnejšie... Nevadí, tak či tak to bola kvalita a musím uznať, že takéto drámy o manipulácii a pomste sú moja srdcovka (akurát bez tej akčnej zložky). ()

Andrea1717

Videla som prvých 40 minút filmu a vypla som ho a NIKDY v živote ho viac nezapnem, nie, že by nebol dobrý, ale... takéto filmy zásadne nepozerám. Nenávidím bezmocnosť a tento film je čistou esenciou bezmocnosti. OK prvých 40 minút až kým sa to nepokazilo bolo fajn, pekne natočené, hudba fajn, Hrithik to hral naozaj dobre... Nech sa ti film príjemne odpočíva v pokoji v prepadlisku pamäte môjho počítača... Amen. ()

StanislachKo

Tu je všetko, čo na Bollywoode milujem aj nenávidím. Ale prevláda to prvé. V mojom poňatí sa tento film skladá z troch častí: príjemné intro, ktoré "iba" hreje na duši, stredná časť, z ktorej Ti podľa mňa môže prísť až fyzicky nevoľno a nakoniec bohapustý akčňák. Ono by to možno bolo nepozerateľné, ale Roshan je neskutočne talentovaný herec a celú kaabilu vyťahuje hore celkom sám. ()