Seriál Top 5 roku 2016. Kdo nemá kopřivku ze soudních dramat s velmi provařeným námětem - vyhořelý a zlomený právník vs. zbrojní koncern a obří nadnárodní právní firma, tak ať zkusí. Stejná kvalita jako letošní The Night Of a o level lepší než ze stejného prostředí Suits. Sází se zde na skvěle napsané charaktery, atmosféru a zajímavě podané právní prostředí. Co táhne nejvíc, to jsou herci. Bez výjimky A třída - i ve vedlejších rolích a to není v seriálové tvorbě zas až tak běžné. Perfektní casting a dvě mimořádné charismatické hvězdy - Billy Bob Thornton a William Hurt. Prvních sedm epizod za plný počet , ta poslední je trochu bezradná, protože to chtěli efektně zakončit a mě to celé přišlo trochu na sílu a křeč. Ale i tak , o příběh šlo až na druhé koleji, na první byli herci.(20.11.2016)

Goliath trpí klasickým "netlix syndromem". Dlouhá stopáž, žádná ctnost vůči tomu tam prdnout největší kvanta nezajímavostí a nudy. Celé je to sporné. Mezitím, co některé díly jsou uspokojující, tak některé jsou taková nuda, že si myslíte, že koukáte na záznam sjezdu svědků Jehohových. Celému tomu kraluje Thornton a jeho nepopiratelný herecký talent. No a ta Parker "na stará" kolena bude hrát snad ve všem. Celé to dává dohromady zajímavý příběh, alespoň na těch pár epizod. Ale problém je v tom, že vás to tak nudí, že se základní fakta, která byla řečená už v prvním díle, se dozvídáte skoro až ve čtvrtém. Druhá série asi nebude. A je to jenom dobře. Asi bych to nedal.(23.4.2017)

Další seriál,který jen potvrzuje, že film má na kahánku. S velkou pečlivostí tvůrci míchají střípky z amerického práva s prvky z osobního života a dění kolem korporace tak,aby z nás nedělali experty na zákony a pozornost se mohla upnout na podstatu dění okolo. K tomu patří i osobní rivalita dvou ,kdysi partnerů, velké právnické fy,která všemu dodává ten správný punc dramatu. Tady však tvůrci použijí na můj vkus příliš "okatý" přístup ala právník na dně,vs. právník na vrcholu,ale aspoň to vyšperkovali "ožehnutou" tváří Williama Hurta (skvostný výkon). Ale není se co divit, jelikož charakter seriálu je pojat jako Goliáš proti Davidovi,přičemž si seriál po celou dobu drží odstup od prvoplánových scén a vše se podřizuje přirozenému projevu, kde dominuje B.B.Thorton a jeho parta. Ale, jak píšu již na úvodu, je tu ze všeho něco,takže nic bombastického fakt nečekejte (např. třeskuté finále v soudní síni),tady se hraje více na strunu civilnosti,ale ta vše obsahující kompaktnost vás nakonec dostane.(30.12.2016)

Billy Bobek je prostě třída. Když jsem se po skončení chtěla dívat na druhou serku Volejte Saulovi,tak mě to nebavilo, protože Bob hraje o třídu lépe a pak je vše ostatní tak nějak nuda. Goliath má atmošku a pokud se dostanete přes druhý-nejvíc nudný díl,tak se máte určitě na co těšit. Mísí se tady všechno a mě tyhle právnické kličky hodně baví....Navíc ostatní postavy jsou vybrané a hlavně zahrané víc, než skvěle,takže se těšte na zvláštní směsici charakterů nebo spíše bezcharakterůůů.(15.3.2017)

Po dvou dílech musím konstatovat, že to jde pěkně po povrchu. Postavy jsou jedno velké klišé - ztroskotaný, chlastající a hláškující kdysi slavný právník, kterému pomáhá ukecaná ženská od rány ve středních letech a krásná prostitutka a k dovršení všeho proti právníkovi stojí až směšně přestylizovaný záporák s ohořelou polovinou obličeje, co sedává v tmavé místnosti za zvuku vážné hudby. Jako fakt? :D Moc mě to nemotivuje dívat se dál.(28.6.2017)

• - Obe miesta (Hotel aj Bar Chez Jay), v ktorom Billy McBride (Billy Bob Thornton) býva, tiež popíja, sú skutočnými miestami nachádzajúcimi sa v Santa Monice, Kalifornii. (Kaceris)