poster

Goliath (TV seriál)

Drama

USA, 2016–2019, 20 h 43 min (Minutáž: 38–65 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vyfuk
  ****

  Goliath trpí klasickým "netlix syndromem". Dlouhá stopáž, žádná ctnost vůči tomu tam prdnout největší kvanta nezajímavostí a nudy. Celé je to sporné. Mezitím, co některé díly jsou uspokojující, tak některé jsou taková nuda, že si myslíte, že koukáte na záznam sjezdu svědků Jehohových. Celému tomu kraluje Thornton a jeho nepopiratelný herecký talent. No a ta Parker "na stará" kolena bude hrát snad ve všem. Celé to dává dohromady zajímavý příběh, alespoň na těch pár epizod. Ale problém je v tom, že vás to tak nudí, že se základní fakta, která byla řečená už v prvním díle, se dozvídáte skoro až ve čtvrtém. Druhá série asi nebude. A je to jenom dobře. Asi bych to nedal.(23.4.2017)

 • arbitr
  *****

  Pokud jsem Jedné noci dal plný počet, tady nemůžu jinak. Opět to táhne právník v hlavní roli, tentokrát luxusně vyvedený a poprávu Zlatým glóbem oceněný Billy Bob. Také ostatní postavy se mně moc líbily a kamera s hudbou to celé rámuje v kalifornských reáliích. A pokud si myslíte, že jste přiliš malí a bezvýznamní, zavřete se do pokoje s hejnem komárů.(11.1.2017)

 • stOKYi
  *****

  1. Séria : Prvá polovica seriálu bola veľmi silná, silné okamžiky a opäť skvelý BBT. Záverečný súd a hlavne posledné dve časti ma veľmi nepresvedčili. Trošku mi to škrípalo v rozhodnutiach hlavných postáv a nedávalo mi to logiku. Avšak, celý seriál musím hodnotiť veľmi kladne a nesmierne zaujal i napriek chybám. Som zvedavý na druhú sériu. 2. Séria: neskutočná jazda, druhá séria dokonca ešte lepšia ako prvá. Záporák záhadný, charizmatický a neskutočný psychomat. Ostatné postavy sa určite nedajú zahanbiť. Úchyláci, čudáci a jeden diel lepší ako druhý. Príbeh graduje, postupne sa odhaľuje až nakoniec....však nechajte sa prekvapiť. Určite u mňa TOP.(26.11.2017)

 • Kaceris
  *****

  Pre mňa bol tento seriál celkom príjemne prekvapenie. Prvotný dôvod prečo som ho zapol bol len a len Billy Bob Thornton, no po prvom dieli ma to vtiahlo do deja a zhltol som to v priebehu troch dní. Dej sleduje Billyho McBrida, alkoholického právnika ktorý bol niekedy na vrchole. Billy dostane ponuku na jeden prípad ktorý zo začiatku nechce riešiť, no potom postupne keď zisťuje o čo sa vlastne v prípade jedná tak mu to nedá spávať. Je to rozhodne vynikajúci seriál s výborným introm, peknými kulisami a hereckým výkonom Billyho ktorý si za ztvárnenie tejto postavy zlatý glób zaslúžil.(10.1.2017)

 • Michelle75
  *****

  Billy Bobek je prostě třída. Když jsem se po skončení chtěla dívat na druhou serku Volejte Saulovi,tak mě to nebavilo, protože Bob hraje o třídu lépe a pak je vše ostatní tak nějak nuda. Goliath má atmošku a pokud se dostanete přes druhý-nejvíc nudný díl,tak se máte určitě na co těšit. Mísí se tady všechno a mě tyhle právnické kličky hodně baví....Navíc ostatní postavy jsou vybrané a hlavně zahrané víc, než skvěle,takže se těšte na zvláštní směsici charakterů nebo spíše bezcharakterůůů.(15.3.2017)

 • - Obe miesta (Hotel aj Bar Chez Jay), v ktorom Billy McBride (Billy Bob Thornton) býva, tiež popíja, sú skutočnými miestami nachádzajúcimi sa v Santa Monice, Kalifornii. (Kaceris)