Nekompromisní, drzé a intenzivní drama. Často vás překvapí, děj rozhodně není přímočarý, pohrává si s náznaky, dokáže vybudovat tu správnou atmosféru a vy si přistihnete přitom, jak to všechno hltáte. Připomněl jsem si tímto seriálem první řad True Detective. U malého a celkem jednoznačného příběhu se postupem času objevovala další a další vrstva zasahující do vyšších sfér. Těšila mě práce s kamerou a její neprvoplánové záběry. Hudba je též skvělá. Závěr možná nebyl tak drsný jak jsem si přál, ale to mu odpustím. Goliath je jedná z nejlepších letošních novinek a byla by škoda ji minout. 90%(17.11.2016)

Pre mňa bol tento seriál celkom príjemne prekvapenie. Prvotný dôvod prečo som ho zapol bol len a len Billy Bob Thornton, no po prvom dieli ma to vtiahlo do deja a zhltol som to v priebehu troch dní. Dej sleduje Billyho McBrida, alkoholického právnika ktorý bol niekedy na vrchole. Billy dostane ponuku na jeden prípad ktorý zo začiatku nechce riešiť, no potom postupne keď zisťuje o čo sa vlastne v prípade jedná tak mu to nedá spávať. Je to rozhodne vynikajúci seriál s výborným introm, peknými kulisami a hereckým výkonom Billyho ktorý si za ztvárnenie tejto postavy zlatý glób zaslúžil.(10.1.2017)

Prvá polovica seriálu bola veľmi silná, silné okamžiky a opäť skvelý BBT. Záverečný súd a hlavne posledné dve časti ma veľmi nepresvedčili. Trošku mi to škrípalo v rozhodnutiach hlavných postáv a nedávalo mi to logiku. Avšak, celý seriál musím hodnotiť veľmi kladne a nesmierne zaujal i napriek chybám. Som zvedavý na druhú sériu.(26.11.2017)

Ak to neberiete, ako súdnu drámu - pretože je to veľmi hlúpučké a scénaristi si z vás robia doslovne prču, ktorá vyvrcholí nakonci po vynesení rozsudku – ale ako jeden herecký koncert v podaní Billyho, ktorý začína už skvelým introm a hudobným podmazom od The Silent Comedy, a ktorý jazdí na svojom starom kabriolete pokiaľ nenásava v bare na pláži, ktoré je jeho vysunutým pracoviskom a kde sa asi stretáva s Gregorym Housom, Hankom Moodym a Harry Boschom a riešia spoločné životné trable. Pretože Billy má s týmito postavami až mnoho spoločné. Seriál ako aj postavy sú jedno chodiace klišé, ale aj keď ste to videli už tisíckrát, tak proste je tam niečo, čo vás prinúti pusitiť si ďalšiu časť. U mňa to bol Billy, skvelý soundtrack a skvelý ženský cast na ktorý sa dalo nielen dívať ale aj tie vedlajšie ploché postavy odohrali s gráciou a vtiskli im nejakú tú tvár. Ak máte chuť na súdne drama, tak siahnite po American Crime Story (ak ste ešte nevideli) ak na nejaký výplňový seriál k večeru tak Goliath nie je zlá voľba, tých 8 hodín ubehne veľmi rýchlo, pretože preslnenej Kalifornie nie je nikdy dosť, najmä v tomto sychravom počasí. Pre fanúšikov Billyho povinnosť. 6/10(24.10.2016)

Pokud jsem Jedné noci dal plný počet, tady nemůžu jinak. Opět to táhne právník v hlavní roli, tentokrát luxusně vyvedený a poprávu Zlatým glóbem oceněný Billy Bob. Také ostatní postavy se mně moc líbily a kamera s hudbou to celé rámuje v kalifornských reáliích. A pokud si myslíte, že jste přiliš malí a bezvýznamní, zavřete se do pokoje s hejnem komárů.(11.1.2017)

• - Obe miesta (Hotel aj Bar Chez Jay), v ktorom Billy McBride (Billy Bob Thornton) býva, tiež popíja, sú skutočnými miestami nachádzajúcimi sa v Santa Monice, Kalifornii. (Kaceris)