poster

Zabít Gunthera

 • USA

  Killing Gunther

 • USA

  Why We're Killing Gunther

  (pracovní název)

Akční / Komedie

USA, 2017, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gogo333
  **

  Killing Hasselhoff moc dobře nedopadlo, ale tady hraje Arnie a Cobie, tak jsem čekal, že půjde o lepší kousek. Bohužel je to nezajímavá nuda, obohacená o trapnost. Hodně to pak na konci filmu zachraňuje Arnie a jeho cca 15 minut. Arnie je naprosto perfektní a scény s ním fakt pobaví. O to víc zamrzí, že celý film není z jeho pohledu jako těch pár posledních minut. Původně jsem chtěl dát 1*, ale Arnie tomu vysloužil ještě druhou hvězdičku. Pokud bych to měl porovnat s KH, tak KH je celý film na ty dvě hvězdy, tady je první hodina odpad a vše zachraňuje konec s Arniem. Velká škoda, mohla to být fajn akční komedie, takhle si radši pusťte Smokin' Aces.(7.10.2017)

 • kulyk
  ***

  Jak tak koukám pod sebe na rozrušující se kolegáčky, zásadním nedorozuměním je, že se film prezentuje coby akční komedie. Ve skutečnosti se jedná o parodii, což, nevím proč, tvůrčí tým nepřiznal. A jako parodie to má své lepší momenty, že. A také horší. Ve druhé půli spíše ty horší. Pokud však divák k látce přistupuje s vědomím, že není, a to ani zdaleka, sesmatlána na vážno, může v klidu přežvykovat a nemá důvodů k hysterii.(28.11.2017)

 • JJ.Gibson
  *

  Na začátku jsem měl pocit, že to bude moje letošní "guilty pleasure" ale postupem času to ztratilo ten správný náboj. Upřímně točit film jako dokument o tom, že chcete zabít nejlepšího hitmana na světe v podání Schwarzeneggera, je to zatraceně dobrý nápad. Bohužel se myšlenka nakonec vymkla kontrole a guilty pleasure to tedy rozhodně nebude. Příchod Arnolda sice ještě trochu nakopnul skomírající touhu filmu po čemkoli, ale i tak to nestačí a závěr už je šíleně přepálenej!!! Škoda, ale nelituji té oběti 94 minut...(22.11.2017)

 • javak810i
  ***

  Celkem zábavné, nízkorozpočtové a cheezy akční béčko, které těží především z vtipného scénáře, který si nezřídka utahuje ze zajetých žánrových klišé a také samozřejmě z Arnolda Schwarzeneggera, jenž se sice objeví až ke konci filmu, ale rozhodně nezklame. Díky krátké stopáži film rychle uteče a kromě kamery (něco mezi POV Hardcore Henry a klasikou) a chabých efektů vlastně nemám filmu moc co vytknout. Jedná se zkrátka o takovou hříčku, na níž je vidět, že ji tvůrci stvořili jen tak pro radost. Lepší 3*(24.9.2017)

 • Georgex
  **

  Trailer vypadal děsivě a nutno dodat, že film nezačíná nikterak lépe a chvílemi jsem přemýšlel, jestli jsem si náhodou omylem nepustil nějaký jiný amatérský film. Nakonec se to ale celkem rozjelo a vyklubala se z toho poměrně zábavná nízkorozpočtová komedie, která sice recykluje stokrát omílané vtipy, ale za tu čtvrt hodinku s Arnoldem a jeho závěrečné country sólo, jí to dokážu odpustit. Rozhodně bych zde nehovořil o nějaké degradaci jeho herecké kariéry, on byl vždycky člověk s velkým smyslem pro humor, tady to pouze opět naplno dokázal a udělal si ze sebe srandu. Docela se začínám těšit na Trojčata, která budou mít daleko větší rozpočet a mnohem lepší herecké obsazení. Moje hodnocení 45%.(25.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace