Zabít Gunthera

(pracovní název)

Akční / Komedie

USA, 2017, 94 min

• Morholt

Pokud jde o Arnolda a zvrat, tak dobrý. Nicméně jinak žádná hitparáda. Ne že bych se ani jednou nezasmál, ale v zásadě je to tak, jak píše Tuxedo - v hlavní roli jsou ty nejohranější fórky, které se Killam ani nesnažil podat nějak neotřele. Navíc ten mockumentary styl mi místy lezl na nervy. Každopádně nic moc jsem nečekal, takže jsem si alespoň ušetřil zklamání. 25%(16.10.2017)

Něco tak absurdního jsem už dlouho neviděl a když tam 15 minut před koncem vtrhne Arnold, tak je vymalováno. Pořád přemýšlím, jak moc špatně na tom asi je, že se zaprodá k něčemu takovému, ale ono to bylo natolik stupidní, až to vlastně jako jednohubka na jeden večer docela zafungovalo. Samozřejmě s notnou dávkou alkoholu a bez očekávání čehokoliv je to asi trochu lepší. A slyšet v titulkách Arnolda zpívat? To je bonus minimálně za tu třetí hvězdu. :D(24.2.2018)

• kenkaku

Nějak nechápu komu tímhle Arnold prospěl... sobě určitě ne. Taran Killam je nesympatický rádoby vtipný retard a v tomto případě stojí za kamerou, před ní a ještě napsal scénář. Tragedie. Chápu, že bylo cílem si utahovat z 007, viz kecy na konci titulků "Gunther se vrátí (pokud film vydělá)", proto je film debilní až na půdu pravděpodobně schválně, ale opravdu za to utrpení to nestojí. Prosím... ať nevydělá.(13.10.2017)

• Psycho.R

První půlka naprostá nuda, půl hodiny se shání tým, který je neschopný, ale nikoliv vtipně neschopný. Usmál jsem se asi dvakrát. Když nastoupí Arnold, tak teprve začne alespoň trochu srandy. Viděl jsem to těsně po Pobřežní hlídce, která je o stupeň lepší, takže 3* dát nemůžu. Škoda, snad vyjdou Trojčata.(3.11.2017)

Vím, že kvalitní filmařiny a vůbec kvalitního čehokoli tady moc nenajdeme, ale tenhle film je pro mě čistou, jednoduchou zábavou, kde se banda volů navzájem likviduje v překvapivě hodně veselých scénách. Je to neobvyklé, vtipné a rychle to uteče, takže za mě spokojenost, i když to byla hrozná blbost. 70%(19.10.2017)

• - Film obsahuje potitulkové scény. (figis20)