Zabít Gunthera

Killing Gunther

Akční / Komedie

USA, 2017, 94 min

• Cinematrix

Celé je to točené formou dokumentu roztřesenou amatérskou kamerou. Nesnášim found footage přístup, od kterého si snažim držet odstup a tady jsem si zase jednou ošklivě naběhl. Stejně tak jsem si naběhl, když jsem se těšil na Arnolda, kerý je v titulcích na prvnim místě. Ono je to sice celé o něm, ale v podstatě bez něj. Stejně tak, jako jsem se těšil na akční komedii. Ono je to sice celé o akci a o humoru, ale v podstatě bez akce a bez humoru.(8.10.2017)

• P1tr

Pokud čekáte, že si užijete Arnolda Schwareneggera po dlouhé době v plnohodnotné komediální roli, pak se připravte na jedno z mnoha zklámání, které pro vás tento símek má přichystané. Arnie totiž na scénu dorazí pozdě a jen na chvíli a většinu času strávíme s méně známými zabijáky. A zpočátku to funguje, neboť humor působí ujetě tak akorát a méně známí, ale velmi schopní komici táhnou scény k úspěchu a úsměvům, ale po zhruba půlhodině dojdou nápady a odhodlání a od té chvíle se do konce jede na volnoběh a ani příchod Arnolda nezachrání nevýraznou komedii od lehkého průšvihu.(9.3.2018)

• Morholt

Pokud jde o Arnolda a zvrat, tak dobrý. Nicméně jinak žádná hitparáda. Ne že bych se ani jednou nezasmál, ale v zásadě je to tak, jak píše Tuxedo - v hlavní roli jsou ty nejohranější fórky, které se Killam ani nesnažil podat nějak neotřele. Navíc ten mockumentary styl mi místy lezl na nervy. Každopádně nic moc jsem nečekal, takže jsem si alespoň ušetřil zklamání. 25%(16.10.2017)

• 666Carnage

Když jsem viděl trailer říkal jsem si, že to by mohla být dobrá zhovadilost a sranda. Jediný co to není je sranda. Film má 90 minut a to úplně zbytečně. Kdyby to mělo třeba jen 30 šlo by to. Jediný co je tam dobrý je těch 15 minut s Arniem, jenže to je až na konci a vydržet těch zbylých 70 minut je docela fuška. Jako film, u kterého se bude pít či se opájet něčím ostřejším a ve více lidech by to možná jako blbej vtip šlo ale jinak teda fakt ne. 20% a to jen za Arnolda Schwarzeneggera.(22.10.2018)

• Paldiny

Asi najhoršia vec akú som s Arnoldom videl. Je tu všetko to, čo vo filmoch najviac nenávidím, tona scén pri ktorých sa cítim trápne, ktoré neplynú z deja, v ktorom nie je zmienka po scenári. Čoho tu ale je hodne, tak na kilometre prekročených hraníc súdnosti, lacné triky, hromada nesympatických do kamery sa prihovárajúcich nehercov. Po deväťdesiat minútovom utrpení ma preto zaujímali už len dve veci. Prvá, ako sa k filmu dostal Švarcík a druhá ako sa k nemu dostala Robin Šerbatská. Prvá otázka zostáva nezodpovedaná, zakiaľ čo na tú druhú dáva odpoveď filmografia režiséra a predstaviteľa hlavnej role. Ten totiž v HIMYM stvárnil vedľajšiu postavu menom Gary Blauman, čo má za následok, že chuderku Robin poznal a akýmisi zázračnými metódami, plačom, alebo argumentom, že sa stretne s Terminátorom uprosil, aby sa jeho amatérskeho pseudo - dokumentárneho projektu zúčastnila. Bože, ale ako sa tam dostal Arnie, to mi stále hlava neberie...(13.10.2018)

• - Film obsahuje potitulkové scény. (figis20)

• - Natáčelo se v Burnaby a Surrey (Britská Kolumbie, Kanada). (griph)