• malylada

Tak první adept na nejhorší film roku v české kino distribuci. Přehlídka nevkusu, nepovedené reklamy na x značek a moravskoslezský kraj za neustálého doprovodu béčkové hudby. Zápletka prakticky žádná není, pouze se jedná o nahodilý slepenec scének, které nejsou vůbec vtipné a jediným pozitivem byly snad svlečené dívky. Herecké výkony až amatérské, hlavně v podání hlavních hrdinu a opravdu se divím Martinu Dejdarovi. Asi po čtyřiceti minutách jsem se koukal na hodinky a ošíval v sedačce kina. Nechápu, jak si někdo dovolí dostat do kina něco takového a chce za to zaplatit.......1/10(14.3.2017)

• godycz

Vazne strka hlavu a zaroven ruku do kadibudky. nevtipne. nezajimave. hloupe. a to jsem k ceskym filmum VELMI ohleduplny.......kdyby se alespon naucil do playbacku ten rytmus pravou rukou....OMG....hruzzza...(14.10.2017)

• p.i.t.b.u.l

Jednu hvezdu za pisnicky a Jarka Nohavicu, zbytek stál za h....(22.10.2017)

65%(30.10.2017)

• sardon

Děs běs, aneb jak pejsek a kočička tvořili dort. Bezradnost děje mi chvilkama připomínala porevoluční Trhala fialky dynamitem. Bohužel jestliže se Fialkám dal prominout slaboduchý (ne)děj s omluvou jakéhosi porevolučního nadšení " teď můžeme do filmu nacpat co chceme a dělat si srandu z čeho chceme" tak u Muzzikantů můžeme jen bezmocně plakat nad tím, na co zase někdo dal peníze. Děrgelovi jsem ani na vteřinu neuvěřil, že je rockový muzikant co to dělá především srdcem, navíc nechápu proč měl při zpěvu hlas, který se k němu vůbec nehodil. Jedinná zápletka filmu tak vlastně bylo zjištění Dr. Schwarze, že má ještě jednu dceru.Celý zbytek filmu už jsem pak čekal, jestli se z postavy Martina Dejdara nevyklube nějaký utajený strýček bratrance tety doktora Schwarze, abychom si společně na závěr mohli říci : "Padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina". Bože kam ten "český" film spěje?(20.1.2018)

• Peter Bračík

Kříž, Dejdar, Kramár - otrasne zahrané. Pre dané role maximálne nevhodné obsadenie.(12.3.2018)

• jirkahodr

no tak takhle ne!!!(20.3.2017)

• hony23

Buzzikanti nabídli opravdu tristní podívanou. Děj byl nulový, role špatně napsané a hudba, která to měla zachránit, byla nudná a nezajímavá. Z této mizérie vyčnívaly pouze 2 povedené písně od Jarka Nohavici, které ostře kontrastovaly se zbylým hudebním bahnem, čímž filmu prokázaly spíše medvědí službu. A pokud se bude někdy udělovat cena za nejtrapnější filmovou postavu, tak Kohák má ode mně jistý hlas!(7.10.2017)

• fafejt001

SRANDOVNÍ Pavel Křížů , nepřirozený Dejdar , amatérský Děrgel , fajnova Michalina s kruhem v nose a bezvadne i fajnove Beskydy . Inak take slabe .(5.11.2017)

• Mikecat

Doktor u jezera elektrickej gitary v spolupráci s Nohavicou a Kollárovcami - zazneli Sokoly a Mariša. Réžia si myslela, keď uvidíme pár nahých tiel a vášnivých bozkov mladej rebelky ktorá to hrá s otcom aj synom nastriedačku tak padneme na riť?Nezáživné, plytké dialógy, slabé herecké výkony, jednu * dávam za dobrú muziku a Kollárovcov.(13.11.2017)

Je to můj kraj, mí písničkoví hrdinové, ať už Rock, folk, nebo folklór... já na tom vyrůstala a na prknech amfiteátru v Lomné i Jablunkově jsem tančila..... takže za mě nádhera. Duo Nohavici a Cmoríka je úžasné. Rokové pecky Dogy taky naprosto nádherné. Já děkuji a jsem hrdá, že vidím pohromadě naše muzzikantské legendy ve filmu. A o dracích nemluvě. Takový náš trojmezní film. Je tam slovenština, čeština i polština. A taky poděkování všem rodákům, kteří ve filmu hráli. :-) :-)(30.11.2017)

• klukluka

Je mi z toho blbě. Myslím zle. Fyzicky špatně. Na blití.(28.1.2018)

Nechápu odpady a negativa k tomuto filmu. Mě film baví a zcela mě překvapil. Jak příběhem, tak skvělými hereckými výkony, hlavně od Děrgela, Lichého, Kramára, Dejdara a Pavla Kříže, který když umíral byl best. Stejně tak i Jarek Nohavica potěšil, stejně jako písničky, kzeré jsou chytlavé a velmi dobré.Po Fontáně 3jsem od Rapoše čekal sračku, ale příjemně překvapil.4*(28.1.2018)

• TomasRichtr

Hudba překvapivě dobrá, Michalina nepřekvapivě dobrá, Sára Sandeva fajn. Scénář ale blbej jak tágo a geronti Kříž s Dejdarem fakt marný, i když je za to těžko vinit, protože pod takovou režií by toho rockera nezahrál dobře ani Kurt Cobain. Nicméně pokud jste právě po lobotomii a chcete slyšet slušnou muziku, dá se tento film přežít.(4.2.2018)

• PamelaJJK

Tak tohle jsem nedal. Po zhruba 20 minutách gradující trapnosti jsem to vzdal a nezachránilo to ani obsazení. Zcela jasný odpad. A hudba? Aspoň v té úvodní dvacetiminutovce přímo úděsná. Nemá smysl plýtvat slovy na podobný blábol.(18.2.2018)

• Sherty

+ Panorama Beskyd (pro mě srdcovka, jelikož z Beskyd pocházím), 2 písničky se daly poslouchat. - Špatné herecké výkony, chaoticky děj neděj, působilo to na mě až moc amatérským dojmem. - 25%(25.3.2018)

• Rooseman

Jestli Čechům stačí tenhle typ entertainmentu, tak prosím, ale jinak naprosto nechápu ubohost celé téhle plejády novodobých, rádoby kvalitních a vyššího smyslu dávajících snímků. Pocity mám značně smíšený, přišel Jarek, celkem dobře hrál Kříž, ale tyhle dva charaktery nepřebijí naprosto dementní, a to s prominutím nejde říct jinak, zápletku a tragické, možná až tragikomické, dialogy... Když budu milosrdný a opominu, že bubeník občas koktal a občas ne, že sled některých událostí vůbec nedával smysl a že se 45-50 minut nic, ale vůbec nic, ve filmu nedělo, tak bych dal dvě hvězdy. Bohužel, jestli je toto dílo aktuálním obrazem české kinematografie, tak už nemá další filmy ani cenu sledovat.(11.6.2018)

Koukám že je tu samej akademickej porotce. Film si na nic nehraje, proste chce jen pobavit. Dobra hudba, prdelky na ktere se pekne kouka, uzasne Beskydy a ve sve roli velmi zabavnej M. Dejdar. Dal bych normalne asi tri hvezdy, ale za tak nizke hodnoceni mistnich akademiku davam jednu navic.(21.6.2018)

• rublik05

Další filmové zklamání. Očekával jsem od tohoto výtvoru s rockerskou tématikou asi příliš mnoho. Nefunguje tu nic, mizerné herecké výkony, chemie mezi herci absolutně nulová, dějová linka téměř žádná. Vtipné scénky a momenty jakoby naprosto minuly tento film. Další naprosto zbytečný film. Má křehká rocková duše pláče a z milosti dává 1*...(10.7.2018)

Tady je řada kritiků. Z mého pohledu šlo však o hezký příběh i dobře natočený film. Na pět hvězd to nebylo, ale i díky velmi kvalitní hudbě, kterou řada místních znalců označila za brak, dávám čtyři hvězdy.(25.7.2018)

Bol to film nad mojími očakávaniami, len škoda, že druhá polovica filmu ma až tak nebavila ako tá prvá. Skôr som čakal, kedy to predlžovanie deju skončí. Ale celkový dojem bol veľmi dobrý. 75%(23.2.2017)