Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Prubner
  *

  Soundtrack si asi koupím, ale film je strašný. Scénář je příšerný, napsaný neobratně a amatérsky, a režisér Rapoš už zapomněl točit. Technicky je to taky hrůza, hlavně postsynchrony. Film před úplným dnem zachraňuje hudba, pár dobrých herců, skvělá kamera, beskydská příroda a půvab Sáry Sandevy (hrát neumí). Potěší i cameo Evy Vejmělkové. Film má pár dobrých okamžiků, ale taky spoustu WTF momentů, kdy jsem nevěřil vlastním smyslům. Prostě - kupte si radši ten soundtrack, film je ztráta času.(27.9.2017)

 • malylada
  odpad!

  Tak první adept na nejhorší film roku v české kino distribuci. Přehlídka nevkusu, nepovedené reklamy na x značek a moravskoslezský kraj za neustálého doprovodu béčkové hudby. Zápletka prakticky žádná není, pouze se jedná o nahodilý slepenec scének, které nejsou vůbec vtipné a jediným pozitivem byly snad svlečené dívky. Herecké výkony až amatérské, hlavně v podání hlavních hrdinu a opravdu se divím Martinu Dejdarovi. Asi po čtyřiceti minutách jsem se koukal na hodinky a ošíval v sedačce kina. Nechápu, jak si někdo dovolí dostat do kina něco takového a chce za to zaplatit.......1/10(14.3.2017)

 • rakovnik
  **

  Na Zaolziu jest fajne. Jedna hvězda za Beskydy, gorole, miodulu, Jarka a postarší Evu, jedna za několik pěkných písniček. Jinak Dušan Rapoš vytvořil guláš, který mi nezachutnal, i díky okatě se vnucujícímu PP. Taktéž atak dojemnosti mě nechal zcela chladným. Mám ten kraj v srdci, ale tento film tam nebude.(28.1.2018)

 • Maik22
  odpad!

  Představte si hovno obalené ještě do většího hovna. Víte hovno o tom o čem to je,ale jde o hovno, tak proč ne......a vo tom to je. Velké hovno obalené do záběru Beskyd, které jsou stejně o hovnu (ve filmu, jinak jsou Beskydy nádherné). A víte o čem píši? O hovnu...tenhle film je prostě jedná velká sračka. Děkuji za promrhaných 109 minut.Snad už nikdy více. Prezentace třineckých celebrit v čele "celebrit" s Křížem a Dejdarem...větší hovno snad ani nedokážete namíchat ve své hlavě...natož ve filmu.(19.11.2017)

 • Fifer
  *

  Ano je to tak, přiznávám se. Mám úchylku na blbé české product-placement filmy. Pokud se chcete podívat, jak je to špatný, tak vás to nezklame. Nejlepší byla paradoxně ta mladá kapela, která měla i celkem slušné písničky (ale soundtrack si shánět nebudu). Film nějakou dobu i dodržuje šablony, které si nastavil. Chvíli to vypadá, že by to mohlo fungovat jako obyčejná šablonovitá romantická komedie. Mladík vs. starý rocker, princezna vs. rockerka. Jen občas to scenáristovi ujede. Proč se hlavní princeznička, která si potrpí na dokonalý vzhled, koupe nahá v řece? To má přece dělat ta drsná rockerka. A proč je ta první sexuální scéna trapná jako ty z Rafťáků? Ahoj, vidím tě nahou, pojďme si za...ehm. Product placement tak trapný, až pobaví.(15.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace