Muzzikanti

Muzzikanti

Romantický / Hudební

Česko, 2017, 109 min

• malylada

Tak první adept na nejhorší film roku v české kino distribuci. Přehlídka nevkusu, nepovedené reklamy na x značek a moravskoslezský kraj za neustálého doprovodu béčkové hudby. Zápletka prakticky žádná není, pouze se jedná o nahodilý slepenec scének, které nejsou vůbec vtipné a jediným pozitivem byly snad svlečené dívky. Herecké výkony až amatérské, hlavně v podání hlavních hrdinu a opravdu se divím Martinu Dejdarovi. Asi po čtyřiceti minutách jsem se koukal na hodinky a ošíval v sedačce kina. Nechápu, jak si někdo dovolí dostat do kina něco takového a chce za to zaplatit.......1/10(14.3.2017)

Zajímavá zkušenost byla, že jsem seděla v kině v pouhých devíti lidech, víc jich nepřišlo. A já ani nevím, jestli prohloupili nebo ne. Do kina mi ten film přišel nic moc, ale jinak se mi velmi líbil. Bavil mě a hudba byla naprosto skvělá. Občas tam byly takové amatérské výstupy a velmi mě mrzí, že v hudebním filmu se herci nezpívají sami, ale pořád to nějak nedokáže smazat ten fakt, že mě to bavilo ... a ta příroda, ach :))(4.3.2017)

V niektorých pasážach jasný odpad a veľa trápností. Katastrofálna práca so strihom. Dejový linka slabá na štýl telenovely kde ale na miesto 180 častí Rapoš všetko narval do 2 hodín. No čo.. Lalaland to nieje... ALE. Som len obyčajný chlap, ktorému keď dáte pekné ženy ( hlavne Olszanska), alkohol, hokej, rock n roll (aspoň ten čo tam bol) tak mi to postačí. Ďalšiu hviezdu dávam za aj moje krásne Beskydy. A jednu za Jarka. Soundtrack na naše pomery celkom počúvateľný, myslím teda Nohavicu, Cmoríka, Jandovú.(26.2.2017)

• DobraVila

...Dušana Rapoša si veľmi vážim ako človeka a pedagóga ale musím povedať, že posledné filmy mu veľmi nevychádzajú. Po návšteve kina musím smutne konštatovať, že svoju latku nepreskočil, ba znova len podliezol. Je to smutné, rada by som si pozrela nový, zaujímavý film z československej produkcie, ale bohužiaľ, tento to rozhodne nie je.(23.2.2017)

Na předpremiéru filmu jsem šel s nízkým očekáváním. Naposledy jak jsem totiž viděl film, který se natáčel v mém regionu, tak jsem ho ani nedokoukal a pomalu jsem se styděl za místo kde žiji. Film byl velkým překvapením. Nádherná krajina Beskyd s krásným a romantickým příběhem s nádhernou herečkou (Olszanska). Postava Izzyho (Pavel Kříž) mi přišla trošku žalostná, ale to je možná tím, že Izzyho znám osobně. Dalším méně světlým momentem byly některé scény, které mi přišly až moc z říše "fantasy". Každopádně jsem se po celou dobu filmu nenudil a film mě velice bavil. Hudba ve filmu byla výborná!(7.3.2017)

• - Pôvodný scenár bol poskytnutý študentom FMK, UCM v Trnave, na analýzu v rámci hodín réžie. Prednášal ho sám režisér snímku Dušan Rapoš. (DobraVila)

• - Natáčelo se v oblasti Těšínského Slezska. Například v Jablunkově na akci Gorolski Święto, Dolní Lomné na Slezských dnech, Hrádku na Slavnostech Belka, Návsí u benzínové stanice Shell. Dále na Hrčavě, Českém Těšíně, Třinci. (Jurenka01)