Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bearmeedek
  ***

  Muzzikanti nejsou klasický Film, proto je také hodnocení Filmu tak nízké. Ani se moc ostatním hodnotitelům nedivím, ale ty odpady jsou zbytečné. Ovšem muzikant to vidí jinak. Nejde o žádný zázrak, ale dá se u toho v pohodě relaxovat. Předložené praktiky okolo hudební branže nebyly ani ohromující, ani nějak poučné, nebo dokonce pravdivě mapující nějakou éru. Prostě jednoduché leporelo okolo pop-beatové skupiny, která konečně dostala „šanci“ vylézt z garáže na pódium. Ano – jako laciný mišmaš krásné přírody, nevalných hovorů, trochu pití, trochu sexu, hudební mix od folklóru po bigbít – od průjmových „umělců“ po Nohavicu nebo Dogu. Že je to tak akorát jít hned „na velkou“? To tam bylo taky, i s mobilem v té díře. Olsaňska tady působí daleko příjemněji, než jako předcházející role Hepnarky. Takže to nebylo ani jako když jsem se díval na film, ale spíš jsem sledoval „něco pro náladu“.(6.4.2018)

 • ludva10
  ***

  Ty jo. Musím říct, že jsem od filmu očekával propadák. Ale bylo to milé překvapení. Děj nečekejte skoro žádnej, herecké výkony taky nic moc, ale super hudba a písničky to vynahradí a udělají z filmu super oddechovku, u které si mozek odpočine. A i cimbálovka, kterou vůbec nemusím je ve filmu super. Dávám lepší 3*. Nehodnotím ale bohužel spoustu skryté reklamy.(28.1.2018)

 • Lokutus
  odpad!

  Přestárlý bývalý rádoby "hvězdičky" místní scény co dnes bohužel vezmou každou sračku, kýčovitý záběry krajinek a x vcelku i ucházejících roštěnek, kdyby to všechny nebyly nebetyčný děvky... vše natočený na úrovni debilní novácký/primácký telenovely a za doprovodu ještě dementnějších písniček - pochopitelně v podobě VELMI nezvládnutýho playbacku... vše pochopitelně naproto vo hovně a natažený na téměř dvouhodinovou stopáž. Kdo něco takhle retardovanýho odsouhlasil k výrobě a ještě na to navíc dal i prachy, by zasluhoval nejen vyrazit svou neschopnou prdel na chodník, ale ještě ji i rázně nakopat. Hnus na entou a další "klenot" český kinematografie!(7.8.2017)

 • dr.fish
  odpad!

  Asi by bývalo stačilo málo a byla by to výborná parodie, jelikož ta míra plytkosti a bezbřehé konzumnosti je téměř až dokonalá. Pokud to pan režisér myslel jako výsměch vymydleným rockerům naší české kotlinky, co pijou pivo z Kauflandu a Lídlu, poslouchaj Kabáty, jsou neuvěřitelně drsní a "vědí" co je bigbít, tak to beru. Občas tak ten sarkasmus je. V tom případě by to bylo za čtyři hvězdy. Mám ale spíš pocit, že to pan režisér myslel vážně, což je teda průser. Řekl bych, že i Kříž s Dejdarem čekali, že se účastní parodie. No odpady tu neházím rád....(5.11.2017)

 • Master19
  *

  Hvězdička z lítosti... Je to sice hezké si za hromadu peněz udělat radost, ale ke koukání to fakt není. Reálně je to odpad! jak vyšitý. Pro Petra Šišku mám slabost a některé jeho projekty oceňuji velmi kladně. Ne tak tento. Úvodní záplavu product placementu střídá záplava patos placementu, což je možná ještě horší. Dobrou hudbu přebíjí příšerná a divák se marně snaží něčeho chytit, přičemž mu zdatně podkopává nohy zmatečný střih a sebeparodické repliky. Když už bych se začal rozněžňovat, začne se s bohem a je to zase v pytli. Myslím, že jsem dokázal rozklíčovat mnohé, včetně "básnikovského" pohledu Štěpánka a píšťalky, ale přesto si myslím, že to nemůže být prostě myšleno vážně. O to více oceňuju skutečného Izziho, který si jde na svůj vlastní pohřeb, genialitu Jarka Nohavici a ... a ... a už nic. Už u závěrečných titulků jsem měl nutkavou potřebu pustit si Choking hazard. Jako ten film!(27.10.2017)

 • - Pôvodný scenár bol poskytnutý študentom FMK, UCM v Trnave, na analýzu v rámci hodín réžie. Prednášal ho sám režisér snímku Dušan Rapoš. (DobraVila)

 • - Filmový Izzi (Pavel Kříž) bydlí v domě skutečného Izziho. (db74)

 • - Natáčelo se v oblasti Těšínského Slezska. Například v Jablunkově na akci Gorolski Święto, Dolní Lomné na Slezských dnech, Hrádku na Slavnostech Belka, Návsí u benzínové stanice Shell. Dále na Hrčavě, Českém Těšíně, Třinci. (Jurenka01)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace