Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.fish
  odpad!

  Asi by bývalo stačilo málo a byla by to výborná parodie, jelikož ta míra plytkosti a bezbřehé konzumnosti je téměř až dokonalá. Pokud to pan režisér myslel jako výsměch vymydleným rockerům naší české kotlinky, co pijou pivo z Kauflandu a Lídlu, poslouchaj Kabáty, jsou neuvěřitelně drsní a "vědí" co je bigbít, tak to beru. Občas tak ten sarkasmus je. V tom případě by to bylo za čtyři hvězdy. Mám ale spíš pocit, že to pan režisér myslel vážně, což je teda průser. Řekl bych, že i Kříž s Dejdarem čekali, že se účastní parodie. No odpady tu neházím rád....(5.11.2017)

 • Olík
  *

  Každý má plnou hubu (promiňte mi ten výraz) Zdeňka Trošky a jeho "tvorby", ale tady se taky točí podobné "skvosty"......mokré sny Petra "vždycky jsem se chtěl stát rockere a proto okrádám důchodce na Šlágr TV" Šišky. Za tohle by se měl Dejdar omluvit Bártu Simpsonovi, Děrgel Janáčkově konzervatoři, Kříž Štěpánu Šafránkovi, Doga Lemmy Kilmisterovi, Nohavica Krylovi, Šiška všem a Kramár......no Kramár, to je taková postavička, že tam sedí. Pominuli, že scénář napsal "Šiška Petarda" společně s Duem Yamaha o cigárpauze mezi jednotlivými sety na vystoupení v Dolním Senošlapově, tak tady je špatně snad úplně všechno....natočené, zahrané...snad i ten catering byl převážně o rohlících na strouhanku. Epické záběry na v dešti rokujícího Pavla Kříže.....vau, múzy pláčou, Jimi Hendrix rotuje v hrobě a Michal David se blaženě tiskne k ruské Máše. Chápu pane Šiška, že jste si vždycky přál stát se druhým Mickem Jaggerem, šňupat modrou skalici ze zadků potetovaných osmnáctek a poté souložit vše co neuteče, každopádně bych Vám doporučil, zůstat u Dětí z Pirea a své nenaplněné touhy si nechat na večerní usínání.(3.1.2018)

 • rakovnik
  **

  Na Zaolziu jest fajne. Jedna hvězda za Beskydy, gorole, miodulu, Jarka a postarší Evu, jedna za několik pěkných písniček. Jinak Dušan Rapoš vytvořil guláš, který mi nezachutnal, i díky okatě se vnucujícímu PP. Taktéž atak dojemnosti mě nechal zcela chladným. Mám ten kraj v srdci, ale tento film tam nebude.(28.1.2018)

 • Něrpa
  *

  Nebetyčná píčovina s otřesnou hudbou a absencí děje. Novodobé mučení filmem. Kříž a Dejdar úplně mimo měřítka. Hudba mě málem přinutila udělat si lobotomii, protože to byla nehorázná sračka. Ale má to i pozitiva. Pěkné prostředí a hlavně Michalinu a Sáru. Jo a vlastně ještě guralskou kapelu, která jediná hrála dobře. V této posrané republice nemáme žádnou rockovou kapelu. Neumíme to a ti co to dělají, jsou pouhou parodií rocku.(29.1.2018)

 • Mikecat
  *

  Doktor u jezera elektrickej gitary v spolupráci s Nohavicou a Kollárovcami - zazneli Sokoly a Mariša. Réžia si myslela, keď uvidíme pár nahých tiel a vášnivých bozkov mladej rebelky ktorá to hrá s otcom aj synom nastriedačku tak padneme na riť?Nezáživné, plytké dialógy, slabé herecké výkony, jednu * dávam za dobrú muziku a Kollárovcov.(13.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace