• Arsenal83

Zmes českých,slovenských a poľských hercov, slovenský spevák spieva česky a hlavný herec sa tvári, že vie spievať jak Hrušinský v Diskopříběhu. Pardon omyl, hercov tam bolo len pár. Šlo skôr o zmes skrachovaných superstaristov, ktorí sa pricucli k Dejdarovi a Nohavicovi. Ale songy boli celkom fajn, tak aspoň dve hviezdy.(29.10.2017)

• Oktavianus

Hvězdičku si dohromady vysloužily okouzlující a éterická Sára Sandeva a živočišně rajcovní Michalina Olszańska. Jinak je tenhle film tragédie ze všech stran. Poslední dobou mě baví sledovat několik kinematografických proudů, jedním z nich je kategorie "současné špatné české filmy" (což jsou téměř všechny), po zkušenosti s příšernými Muzzikanty jsem ovšem v pokušení toho masochismu nechat. Tragicky napsáno, neumětelsky zrežírováno, všude samí nekvalitní herci a ještě si to hraje na obhajobu muziky před "popovými sračkami". Jak aspoň na vteřinu věřit parodiím na Michala Davida od člověka, co si do filmu pozve těšínskýho udavače Nohavicu a pracuje pro TV Šlágr? O obsazení rodiny Wronků a dalších neherců ani nemluvě, a to včetně sladkých hošíků Děrgela a Callty. Nefunguje tu nic, vlastně se to ani nepodobá filmu, jen takový improvizační estrádě, o karikovaných charakterech Dejdara, Lichého a hlavně trapně ubohého "rockera" Kříže se nezmiňuju vůbec, nebo se rozčílím. Ale jedno pozitivum tu vidím. Česká republika musí být opravdu bohatá země, když se najdou peníze na takovou slátaninu. To je fajn, peníze evidentně jsou. Jen ty dobrý filmy tu ještě chybí.(18.3.2018)

• Lachtaan

Můžu citovat Dejdarovu hlášku přímo z filmu: “Bez talentu. Bez nápadu. Bez invence... Bez naděje” Přesně tak se jeví tenhle prapodivný kýč, který snad ani nelze považovat za film. Spousta rádoby návazností naprosto nelogických a romantický podtext napsaný nejspíše člověkem, který si skrze něj léčil své osobní mindráky. Jedna úctyhodná hvězda za příjemnou ústřední písničku.(28.1.2018)

• Něrpa

Nebetyčná píčovina s otřesnou hudbou a absencí děje. Novodobé mučení filmem. Kříž a Dejdar úplně mimo měřítka. Hudba mě málem přinutila udělat si lobotomii, protože to byla nehorázná sračka. Ale má to i pozitiva. Pěkné prostředí a hlavně Michalinu a Sáru. Jo a vlastně ještě guralskou kapelu, která jediná hrála dobře. V této posrané republice nemáme žádnou rockovou kapelu. Neumíme to a ti co to dělají, jsou pouhou parodií rocku.(29.1.2018)

• rublik05

Další filmové zklamání. Očekával jsem od tohoto výtvoru s rockerskou tématikou asi příliš mnoho. Nefunguje tu nic, mizerné herecké výkony, chemie mezi herci absolutně nulová, dějová linka téměř žádná. Vtipné scénky a momenty jakoby naprosto minuly tento film. Další naprosto zbytečný film. Má křehká rocková duše pláče a z milosti dává 1*...(10.7.2018)