Snovej (studentský film)

Marek Ciccotti

Marek Ciccotti

Jan Košč
  • Veronica27

Hudební číslo sestry bylo fakt něco, chvílemi jsem myslela, že mi noťas proletí oknem.Při představě, že každého pronásleduje ex,kdy byla spáchaná nevěra, by to ve světě vypadalo jak v zemi duchů a bláznů.Mě tohle bohužel nudilo, bylo to o ničem.Dvě hvězdy za Kotka s vousy, kdy vypadal trochu mužněji než obvykle.(27.8.2016)

Film výborně funguje v rovině crazy-komedie, hůř si vede na poli klasický romanťárny, o kterou se režisér snaží hlavně ve druhý půlce, takže výsledkem nemůže být nic jinýho, než hodně vychýlený psychologický profil hlavní představitelky. Nápady ale dobrý, herecký výkony taky.(6.1.2019)

Slibný pokus 30letého vnuka Jiřiny Bohdalové Marka Ciccottiho (scénář a režie) nabízí vtipné dialogy, které autor vkládá do úst typově pěkně zvoleným hercům. Zejména 24letá Kamila Janovičová (hlavní ženská postava Tereza) svou zmatenou husu představuje výborně. Příjemně jí pak sekunduje 28letý Vojtěch Kotek (její bývalý partner Jirka).(6.10.2016)

Vojta Kotek byl zprvu trochu otravný, ale v tomto filmu má vše smysl. I pointa, byť trochu ušmudlaná. Nicméně, vyprávění příběhu se i přes krátkou stopáž trochu táhlo. Nejzajímavější na filmu je ale hudební číslo sestry hlavní hrdinky.(26.8.2016)

Snové scény Terezy byly vtipné, herci přesvědčiví a zápletka nezklamala. Pobavilo.(20.1.2017)