poster

Snovej (studentský film)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2016, 33 min

Režie:

Marek Ciccotti

Scénář:

Marek Ciccotti

Kamera:

Jan Košč
(další profese)
 • rakovnik
  ***

  Vojta Kotek byl zprvu trochu otravný, ale v tomto filmu má vše smysl. I pointa, byť trochu ušmudlaná. Nicméně, vyprávění příběhu se i přes krátkou stopáž trochu táhlo. Nejzajímavější na filmu je ale hudební číslo sestry hlavní hrdinky.(26.8.2016)

 • triatlet
  ****

  Snové scény Terezy byly vtipné, herci přesvědčiví a zápletka nezklamala. Pobavilo.(20.1.2017)

 • slunicko2
  ***

  Slibný pokus 30letého vnuka Jiřiny Bohdalové Marka Ciccottiho (scénář a režie) nabízí vtipné dialogy, které autor vkládá do úst typově pěkně zvoleným hercům. Zejména 24letá Kamila Janovičová (hlavní ženská postava Tereza) svou zmatenou husu představuje výborně. Příjemně jí pak sekunduje 28letý Vojtěch Kotek (její bývalý partner Jirka).(6.10.2016)

 • LadyPupu
  ****

  Pěkné... Nemluvím samozřejmě o tom, když někoho nemůžete dostat z hlavy (to je naopak pekelně destruktivní), ale zpracování příběhu samotného spolu se sympatickými hereckými výkony tria Janovičová - Kotek - Holý (ano, ten Holý, který byl v prachbídnejch Četnících z Luhačovic napřesdržku).(20.5.2017)

 • Veronica27
  **

  Hudební číslo sestry bylo fakt něco, chvílemi jsem myslela, že mi noťas proletí oknem.Při představě, že každého pronásleduje ex,kdy byla spáchaná nevěra, by to ve světě vypadalo jak v zemi duchů a bláznů.Mě tohle bohužel nudilo, bylo to o ničem.Dvě hvězdy za Kotka s vousy, kdy vypadal trochu mužněji než obvykle.(27.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace