Zrozeni k lovu

(TV film)
  • Německo New Life: Born to Hunt
všechny plakáty
Německo, 2015, 51 min

S příchodem léta nastává čas hojnosti a rodiče učí svá mláďata všem dovednostem přežití, hlavně umění lovu...  Mláďata nás okouzlují svou roztomilostí. Jenže zatímco některá zůstávají neškodná, i když vyrostou, v jiných se probudí hluboce zakořeněný instinkt. Přestože trvá týdny, nebo dokonce roky, než si vybrousí lovecké schopnosti, dravci číhají ve všech koutech našeho světa. Prostředí a životní styl se může zásadně lišit, ale jedno mají společné: tato mláďata byla zrozena k lovu. Vyskytují se ve všech velikostech a podobách od maličkých arktických lišek a sněžných sov přes rychlé gepardy a svalnaté pumy až po silné lední medvědy. Než získají pověst obávaného dravce, každý z nich musí překonat neobyčejné překážky. Mláďata nás okouzlují svou roztomilostí. Jenže zatímco některá zůstávají neškodná, i když vyrostou, v jiných se probudí hluboce zakořeněný instinkt. Přestože trvá týdny, nebo dokonce roky, než si vybrousí lovecké schopnosti, dravci číhají ve všech koutech našeho světa. Prostředí a životní styl se může zásadně lišit, ale jedno mají společné: tato mláďata byla zrozena k lovu. Vyskytují se ve všech velikostech a podobách od maličkých arktických lišek a sněžných sov přes rychlé gepardy a svalnaté pumy až po silné lední medvědy. Než získají pověst obávaného dravce, každý z nich musí překonat neobyčejné překážky. (TV Prima)

Sa.sa

Ano zvířecí miminka jsou roztomilost sama... Nádherné záběry na to jak loví ve volné přírodě... Tomu se prostě nedá odolat, či to nemít rád...! PS: nejjednodušší to mají medvídci jak loví lososy - jen tam prostě čekají než jim sami připlavou do huby... Tomu říkám hostina :)))) ()