• Knor
  odpad!

  Neviděl jsem ani jeden díl. Hodnotím na základě viděných upoutávek. Kdyby se mi před dveřma objevil ten teplej zkurvenec Cibulka, spáchal bych na něm velice, opravdu velice pomalou, bolestivou a krvavou vraždu za použití veškerého domácího nářadí a pomůcek pro udržování zahrady ... Tento úžasnej pořad je jen další absolutní zbytečností v už tak naprosto zbytečným denním programu našich televizí a působí na mě stejně asi jako rozšlapaný hovno okolo kontejnerů.(5.10.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  odpad!

  "Můžu dál?" Nemůžeš, Aleši, já Tě znám. Už jsem Tě již několikrát vyhodil dveřmi, ale vždy ses usměvavě vrátil televizí, oknem nebo komínem a tak se Ti alespoň odvděčím svým hodnocením. Toto navštěvování nezajímavých lidí a vedení trapných hovorů se Ti zkrátka nepovedlo, ale chyběl skutečně kousek a mohl to být vynikající pořad. Stačilo by změnit název, moderátora a téma.(10.9.2016)

 • SOLOM.
  odpad!

  To víš, že jo Aleši…tenhle ocas mi zazvonit u dveří, tak by naše „čivava“ měla hody. Borec, který měl úspěch v očích některých diváků alespoň ve svojí tajence, se postupem času stal jedním z nenáviděnějších rádoby moderátorů televizní obrazovky. Ale někoho možná baví, očumovat jak si žijí naše hvězdy a rádoby celebritky…(31.1.2021)

 • pytlik...

  Fakt nevím, jak mohli z Barrandova vyhodit Cibulku, tahouna a tvář téhle televize. To aby teď nasadili Zemana na obrazovku každý den, aby aspoň trochu zalátali tu díru v kvalitě. Mám ale bohužel pocit, že i tak by to pan prezident sám neutáhl. A co my ostatní, kterým už teď chybí kvalitní Alešův humor? My se můžeme tak maximálně utěšovat podobně kvalitními anekdotami... (8.10.2017)

 • kingik
  odpad!

  Žertovné lA(le)škování Aleška a Míši. Míša radostně: "Čau, Aleši, jdu včas, mám v kapse lubrikační gel a neskonalou touhu se s tebou polaskat." Alešek nadšeně: "Ano, nejsem proti, tamhle se opřu o zeď, můžeš mě pěkně promazat?" Míša zasněně: Jasně, už mám na dlani gel, tak se mně hezky vyšpul." Alešek vzrušeným gej hlasem: "Ty jeden uličníku, ty´s to se mnou vždycky uměl, taky jsem si tě vzal, že." Míša zkušeně: "Tak už tě mažu." Alešek: "Ano, maž, ty můj obře, a pamatuj - kdo maže, ten jede." Míša zrychleným dechem: "Uf, už moje špička žaludu tvého análu se dotýká, jde to dobře, MŮŽU DÁL?" Alešek přerývaně, zmítajíc se orgasmem: "Můžeš, ty můj Jagel(ka)onský tygře, ty můžeš vždycky dál!" 0/10(24.1.2017)