poster

Česko Slovensko má talent 6 (TV pořad)

 • Slovensko

  Česko Slovensko má talent 6

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko / Česko, 2016

 • Pythonator
  odpad!

  Iluminátské zvratky prosazující nenápadně až velmi nápadně multikulturalismus a toleranci vůči přeoperovaným transvestitům nebo jiným úchylákům. Většina "talentů" jsou cizinci a nesmí chybět nějaký ten černoch (nejlíp pět na epizodu), ať to máme hezky česko-slovenské. Bílá pořád ječí jako kráva a oblažuje diváka bezduchým odborným hodnocením několikanásobné slavice, které by zvládlo i malé dítě.(21.7.2017)

 • SOLOM.
  **

  Ty dvě hvězdy vždy dávám jen za některé soutěžící – kteří měli skutečně talent a dokázali zaujmout svým vystoupením. Ti dva skoro moderátoři jsou trapní, až z toho bolí oči a co se týká poroty, tak ta mi už taky leze pěkně na nervy. Bílá se mi hnusí čím dál víc, Diana taky žádná sláva, jde vidět, že rozumu moc nepobrala, tak se snaží alespoň nosit co největší výstřihy, Prachař se už s nimi veze na vlně nudy, no a Jaro – to je kapitola sama o sobě…Konečně to nevyhrál žádná zpěvák/čka – ale děvčata Act 4 Slovakia – i když se o jejich výhře dost pochybovalo a padala i obvinění z manipulování hlasů…(1.12.2018)

 • alba
  odpad!

  Ide o podpriemernú bulvárnu reláciu, o prezentovanie pseudotalentovaných ľudí. Ak nemáte talent a chcete uspieť v podobnej súťaži, stačí ak sa budete držať nasledujúcich bodov: 1. čím menej oblečení ste, tým vyššia šanca, že uspejete a postúpite. Ženy, dajte si len spodné prádlo a zatancujte na stoličke či okolo tyči. Ak náhodou súťaž nevyhráte, aspoň prejdete konkurzom do nejakého striptízového baru. Muži stoličku, či tyč ani nepotrebujú, stačí ak spravia striptíz. 2. Tí, ktorí nemáte žalúdok na to, aby ste sa ukazovali polonahí, pre vás je tu metóda tzv. hra na city. Pekne si upravte svoj životný príbeh, kde vás osud ranil. Niekoho ste stratili, či už rodinu alebo psa, hlavne, aby vás ľutovali. Vaše číslo môže byť aj podpriemerné, ale aj tak postúpite. 3. Ak ste cudzinec, ktorého číslo bolo už v talentových súťažiach každej krajiny, nezúfajte.. my jasáme, lebo aspoň niečo dosahuje úroveň priemeru, máte veľkú šancu vyhrať.. Takže súhrnne.. komu sa nechce pozerať, tak túto podpriemernú talentovú súťaž vyhrá buď nahota, hra na city alebo cudzinec.(2.10.2016)

 • tnp101
  odpad!

  Popravdě úplně nevím, zda to má souvislost s vývojem Primy a Novy nebo mojí maličkosti, ale už asi rok sleduji, že pro mě původně relativně akceptovatelná zábavná produkce Primy je v současnosti nekoukatelná a produkce Novy obdobného ražení mi nevadí. Zrovna komentované veledílo je dokonalou ukázkou všeho, co mě irituje. Nesympatické, nezábavné, trapné, často až unylé a hlavně hrozně umělé a snobské. Zdá se mi, že od toho posledního si Nova nyní docela drží odstup a Prima na to naskakuje.(18.7.2017)

 • MaxQ69
  odpad!

  A tak to já zase talentovky mám rád. Vždycky sleduju tu originální, britskou, verzi. Ta je nejen nejlepší, ale i nejprestižnější, proto je vždy na co se dívat. A jak porota, tak moderátoři, jsou super. Bohužel ty české soutěže (nebo jak bývá poslední dobou zvykem z naprosto nepochopitelných důvodů stupidně "česko-slovenské") mají katastrofální úroveň. Ani nejde o výkony některých kašparů, kteří si to přišli "zkusit" nebo zoufalců, co si o sobě doopravdy myslí, že něco umí. Člověk zkousne i to, že těch opravdových talentů, co vyrazí dech, je jak šafránu. Celá show působí, slušně řečeno, komicky a postrádá vážnost. Už jen ta výhra - ceny v hodnotě 50.000€. Čekám, kdy v dalších ročnících budou hlavní výhry stravenky. Stávající moderátorská dvojice je zatím asi ta nejméně trapná, ale i tak to nestačí. Společně s porotou tvoří tedy 6 celebrit, kde 4 z nich jsou Slováci - moc vyrovnané to tedy není. Ale to by mi ani nevadilo, protože ta slovenská část je lepší. Co mi doopravdu vadí asi nejvíc, je totálně neprofesionální porota. Slávik uměl být někdy zbytečně arogantní a opravdu zlý, jenom protože mohl, ale stále má jeho slovo a názor nevětší hodnotu. S příchodem Diany a zmizením Krause, Dejdara a Mareše se to trochu ustálilo, ale pořád je to bída. Prachař je sice méně ubohý než jeho předchůdci, ale pořád je to na porotce málo. Vhodnějších adeptů na jeho místo by přitom bylo dost. Koho doopravdy nemůžu vystát, je Lucie Bílá. Hloupoučké pokrytecké sluníčko, jehož jediným, za to velkým, kladem je pěvecký talent. Člověk by si řekl, že někdo jako ona, kdo má tak velké zkušenosti se zpěvem a hudbou obecně, bude pro porotu nepostradatelným článkem a především významným přínosem. Opak je pravdou. Když už zrovna při vystoupeních neječí jako kráva, zmůže se maximálně na hodnocení typu "jsi neuvěřitelná", "ty máš tak čistou duši" nebo "jste milý, ale ne". Toto nikdo od několikanásobné slavice slyšet nechce. Je tam kvůli svému odbornému názoru, kterého jsem se za x ročníků této show zatím nedočkal. Zajímavé je, že když jsem sledoval zatím poslední ročník X-Factoru, velmi mile mě překvapila mlaďoučká Celeste Buckingham, jak věcně, zkušeně a vyspěle mluvila a honodtila. Ta by celou Bílou v ČSMT strčila do kapsy několikrát... Teď z tochu jiného soudku - také vám připadá, že je ČSMT zatím pouhou reklamou na Renault?(23.1.2017)

 • - Vítězem šesté řady se stala skupina Act 4 Slovakia, která předváděla exhibici na kolech. (SONY_)