Česko Slovensko má talent 6 (TV pořad)

Česko Slovensko má talent 6

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko / Česko, 2016

• Pythonator

Iluminátské zvratky prosazující nenápadně až velmi nápadně multikulturalismus a toleranci vůči přeoperovaným transvestitům nebo jiným úchylákům. Většina "talentů" jsou cizinci a nesmí chybět nějaký ten černoch (nejlíp pět na epizodu), ať to máme hezky česko-slovenské. Bílá pořád ječí jako kráva a oblažuje diváka bezduchým odborným hodnocením několikanásobné slavice, které by zvládlo i malé dítě.(21.7.2017)

• ZHODNOTITEL

Myslím si, že už to nemá co nabídnout. Přeci jenom šestá řada... Prachaře a jeho "vtip" nemusím, Slávik se mi už okoukal, na jeho namyšlenost aby taky jeden pohleděl, Bílá a její soucitnost už je taky v kontrastu těch dvou předchozích pánů otravná, Mórová jenom kdosi, co si o sobě myslí, že je hvězda a u nás ji nikdo nezná a ti dva baviči po straně jsou docela nudní.(7.7.2017)

• Sygauras

Česko Slovensko má talent. Zatím tam vystopilo několik Bulharů, Němců, Američanů, Rusů, Ukrajinců, Vietnamec, Pakistánec, Novozelanďan, Australan a pádr dalších lidí z různých koutů světa. Proč se to jmenuje Česko Slovensko má talent ?? No nic .... Taneční čísla neumím ocenit, děti jsou roztomilé (než vyrostou a pedofilové si jich přestanou všímat) kouzelníci předvádí pořád to samé, a ten zbytek jen reprodukuje to co už před nimi reprodukoval někdo jiný a lépe. Až přijde někdo z originální tvorbou, pak klobouk dolů a potlesk. Když mi tam ale zazpívá 20 lidí písničky od někoho jiného tak co mám hodnotit ? Hlas ? Tak fajn a co dál ? A když už tam přijde někdo kdo neumí nic než vyvolávat dávivý reflex, obměkčí porotu smutným příběhem svého (nudného) života, kdy si ve svých 22 letech musel/a vytrpět neskutečné bolení, smutek, trápení a dalších 15 záležitostí, které mě tak maximálně utvrdí v tom že demence je nekonečná.(9.2.2017)

• MM_Ramone

Tak a je to tu zas! Stačí mi teda zopakovať mierne upravený komentár, ktorý som zverejnil na deň presne pred rokom: "Skončili sa letné prázdniny a tak je najvyšší čas zaradiť do programovej štruktúry nejaký dlhodobý, overený formát, na ktorý máme ešte licenciu. Takže preto nám chce slovenská komerčná televízia JOJ už po šiesty raz nakukať, že "Česko Slovensko má talent", ktorý treba náležite oceniť a vypraviť do Las Vegas. Kde skončili víťazi z minulých ročníkov? Ani pes no nich neštekne. Tento krát bude znova objavovať zázračné talenty zvlášť odporné quarteto porotcov: slávny gay-porno herec Roman Gregor (vlastným menom Jaroslav Slávik), afektovaná speváčka Lucie Bíla (vlastným menom Hana Zaňáková), nevycválaný odjebek Jakub Prachař a do štvorice to najsprostejšie teliatko - vrcholne nesympatická hlupaňa Diana Mórová." Odpad!(6.9.2016)

• tnp101

Popravdě úplně nevím, zda to má souvislost s vývojem Primy a Novy nebo mojí maličkosti, ale už asi rok sleduji, že pro mě původně relativně akceptovatelná zábavná produkce Primy je v současnosti nekoukatelná a produkce Novy obdobného ražení mi nevadí. Zrovna komentované veledílo je dokonalou ukázkou všeho, co mě irituje. Nesympatické, nezábavné, trapné, často až unylé a hlavně hrozně umělé a snobské. Zdá se mi, že od toho posledního si Nova nyní docela drží odstup a Prima na to naskakuje.(18.7.2017)