poster

Česko Slovensko má talent 6 (TV pořad)

 • Slovensko

  Česko Slovensko má talent 6

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko / Česko, 2016

 • castor
  *

  Vážně? Pořád tolik talentů? Nee. Každé dítě, ač předvede cokoliv, prakticky automaticky postupuje, kdokoliv se „silným“ příběhem á la umřel mi otec/teta/činčila zrovna tak. Je talentem, když někdo umí perfektně hrát na housle nebo jiný žonglovat s motorovými pilami? Kdo posoudí, co je talent a co obyčejná píle? Snesitelný formát je dávno pryč, neustále natahujeme vše, co se ještě krapet natáhnout dá, porota nepřirozeně huláká a permanentně stoupá. Pár minut slávy prostě zřejmě v téhle zemi potřebuje snad úplně každý. Jakub Prachař nicméně pořád (docela) fajn.(11.9.2018)

 • tnp101
  odpad!

  Popravdě úplně nevím, zda to má souvislost s vývojem Primy a Novy nebo mojí maličkosti, ale už asi rok sleduji, že pro mě původně relativně akceptovatelná zábavná produkce Primy je v současnosti nekoukatelná a produkce Novy obdobného ražení mi nevadí. Zrovna komentované veledílo je dokonalou ukázkou všeho, co mě irituje. Nesympatické, nezábavné, trapné, často až unylé a hlavně hrozně umělé a snobské. Zdá se mi, že od toho posledního si Nova nyní docela drží odstup a Prima na to naskakuje.(18.7.2017)

 • ZHODNOTITEL
  odpad!

  Myslím si, že už to nemá co nabídnout. Přeci jenom šestá řada... Prachaře a jeho "vtip" nemusím, Slávik se mi už okoukal, na jeho namyšlenost aby taky jeden pohleděl, Bílá a její soucitnost už je taky v kontrastu těch dvou předchozích pánů otravná, Mórová jenom kdosi, co si o sobě myslí, že je hvězda a u nás ji nikdo nezná a ti dva baviči po straně jsou docela nudní.(7.7.2017)

 • MaxQ69
  odpad!

  A tak to já zase talentovky mám rád. Vždycky sleduju tu originální, britskou, verzi. Ta je nejen nejlepší, ale i nejprestižnější, proto je vždy na co se dívat. A jak porota, tak moderátoři, jsou super. Bohužel ty české soutěže (nebo jak bývá poslední dobou zvykem z naprosto nepochopitelných důvodů stupidně "česko-slovenské") mají katastrofální úroveň. Ani nejde o výkony některých kašparů, kteří si to přišli "zkusit" nebo zoufalců, co si o sobě doopravdy myslí, že něco umí. Člověk zkousne i to, že těch opravdových talentů, co vyrazí dech, je jak šafránu. Celá show působí, slušně řečeno, komicky a postrádá vážnost. Už jen ta výhra - ceny v hodnotě 50.000€. Čekám, kdy v dalších ročnících budou hlavní výhry stravenky. Stávající moderátorská dvojice je zatím asi ta nejméně trapná, ale i tak to nestačí. Společně s porotou tvoří tedy 6 celebrit, kde 4 z nich jsou Slováci - moc vyrovnané to tedy není. Ale to by mi ani nevadilo, protože ta slovenská část je lepší. Co mi doopravdu vadí asi nejvíc, je totálně neprofesionální porota. Slávik uměl být někdy zbytečně arogantní a opravdu zlý, jenom protože mohl, ale stále má jeho slovo a názor nevětší hodnotu. S příchodem Diany a zmizením Krause, Dejdara a Mareše se to trochu ustálilo, ale pořád je to bída. Prachař je sice méně ubohý než jeho předchůdci, ale pořád je to na porotce málo. Vhodnějších adeptů na jeho místo by přitom bylo dost. Koho doopravdy nemůžu vystát, je Lucie Bílá. Hloupoučké pokrytecké sluníčko, jehož jediným, za to velkým, kladem je pěvecký talent. Člověk by si řekl, že někdo jako ona, kdo má tak velké zkušenosti se zpěvem a hudbou obecně, bude pro porotu nepostradatelným článkem a především významným přínosem. Opak je pravdou. Když už zrovna při vystoupeních neječí jako kráva, zmůže se maximálně na hodnocení typu "jsi neuvěřitelná", "ty máš tak čistou duši" nebo "jste milý, ale ne". Toto nikdo od několikanásobné slavice slyšet nechce. Je tam kvůli svému odbornému názoru, kterého jsem se za x ročníků této show zatím nedočkal. Zajímavé je, že když jsem sledoval zatím poslední ročník X-Factoru, velmi mile mě překvapila mlaďoučká Celeste Buckingham, jak věcně, zkušeně a vyspěle mluvila a honodtila. Ta by celou Bílou v ČSMT strčila do kapsy několikrát... Teď z tochu jiného soudku - také vám připadá, že je ČSMT zatím pouhou reklamou na Renault?(23.1.2017)

 • alba
  odpad!

  Ide o podpriemernú bulvárnu reláciu, o prezentovanie pseudotalentovaných ľudí. Ak nemáte talent a chcete uspieť v podobnej súťaži, stačí ak sa budete držať nasledujúcich bodov: 1. čím menej oblečení ste, tým vyššia šanca, že uspejete a postúpite. Ženy, dajte si len spodné prádlo a zatancujte na stoličke či okolo tyči. Ak náhodou súťaž nevyhráte, aspoň prejdete konkurzom do nejakého striptízového baru. Muži stoličku, či tyč ani nepotrebujú, stačí ak spravia striptíz. 2. Tí, ktorí nemáte žalúdok na to, aby ste sa ukazovali polonahí, pre vás je tu metóda tzv. hra na city. Pekne si upravte svoj životný príbeh, kde vás osud ranil. Niekoho ste stratili, či už rodinu alebo psa, hlavne, aby vás ľutovali. Vaše číslo môže byť aj podpriemerné, ale aj tak postúpite. 3. Ak ste cudzinec, ktorého číslo bolo už v talentových súťažiach každej krajiny, nezúfajte.. my jasáme, lebo aspoň niečo dosahuje úroveň priemeru, máte veľkú šancu vyhrať.. Takže súhrnne.. komu sa nechce pozerať, tak túto podpriemernú talentovú súťaž vyhrá buď nahota, hra na city alebo cudzinec.(2.10.2016)