Česko Slovensko má talent 6 (TV pořad)

Česko Slovensko má talent 6

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko / Česko, 2016

• otík

Obecně tyto pořady nemám rád, ale za některé borce účinkující v této soutěži dávám jednu hvězdu.(20.11.2016)

• JohnMiller

Ehm.. Trh v septembri povoláva opäť k televíznym obrazovkám divákov bez štipky umeleckého cítenia. Chápem, že po ťažkej robote chce človek vypnúť a tak zapne bedňu, ja bývam tiež rovnako unavený, ale to neznamená, že tento povrchný škvár plný umelých ľudí a emócií sa mi bude páčiť.(12.9.2016)

• alba

Ide o podpriemernú bulvárnu reláciu, o prezentovanie pseudotalentovaných ľudí. Ak nemáte talent a chcete uspieť v podobnej súťaži, stačí ak sa budete držať nasledujúcich bodov: 1. čím menej oblečení ste, tým vyššia šanca, že uspejete a postúpite. Ženy, dajte si len spodné prádlo a zatancujte na stoličke či okolo tyči. Ak náhodou súťaž nevyhráte, aspoň prejdete konkurzom do nejakého striptízového baru. Muži stoličku, či tyč ani nepotrebujú, stačí ak spravia striptíz. 2. Tí, ktorí nemáte žalúdok na to, aby ste sa ukazovali polonahí, pre vás je tu metóda tzv. hra na city. Pekne si upravte svoj životný príbeh, kde vás osud ranil. Niekoho ste stratili, či už rodinu alebo psa, hlavne, aby vás ľutovali. Vaše číslo môže byť aj podpriemerné, ale aj tak postúpite. 3. Ak ste cudzinec, ktorého číslo bolo už v talentových súťažiach každej krajiny, nezúfajte.. my jasáme, lebo aspoň niečo dosahuje úroveň priemeru, máte veľkú šancu vyhrať.. Takže súhrnne.. komu sa nechce pozerať, tak túto podpriemernú talentovú súťaž vyhrá buď nahota, hra na city alebo cudzinec.(2.10.2016)

• MM_Ramone

Tak a je to tu zas! Stačí mi teda zopakovať mierne upravený komentár, ktorý som zverejnil na deň presne pred rokom: "Skončili sa letné prázdniny a tak je najvyšší čas zaradiť do programovej štruktúry nejaký dlhodobý, overený formát, na ktorý máme ešte licenciu. Takže preto nám chce slovenská komerčná televízia JOJ už po šiesty raz nakukať, že "Česko Slovensko má talent", ktorý treba náležite oceniť a vypraviť do Las Vegas. Kde skončili víťazi z minulých ročníkov? Ani pes no nich neštekne. Tento krát bude znova objavovať zázračné talenty zvlášť odporné quarteto porotcov: slávny gay-porno herec Roman Gregor (vlastným menom Jaroslav Slávik), afektovaná speváčka Lucie Bíla (vlastným menom Hana Zaňáková), nevycválaný odjebek Jakub Prachař a do štvorice to najsprostejšie teliatko - vrcholne nesympatická hlupaňa Diana Mórová." Odpad!(6.9.2016)

• Sygauras

Česko Slovensko má talent. Zatím tam vystopilo několik Bulharů, Němců, Američanů, Rusů, Ukrajinců, Vietnamec, Pakistánec, Novozelanďan, Australan a pádr dalších lidí z různých koutů světa. Proč se to jmenuje Česko Slovensko má talent ?? No nic .... Taneční čísla neumím ocenit, děti jsou roztomilé (než vyrostou a pedofilové si jich přestanou všímat) kouzelníci předvádí pořád to samé, a ten zbytek jen reprodukuje to co už před nimi reprodukoval někdo jiný a lépe. Až přijde někdo z originální tvorbou, pak klobouk dolů a potlesk. Když mi tam ale zazpívá 20 lidí písničky od někoho jiného tak co mám hodnotit ? Hlas ? Tak fajn a co dál ? A když už tam přijde někdo kdo neumí nic než vyvolávat dávivý reflex, obměkčí porotu smutným příběhem svého (nudného) života, kdy si ve svých 22 letech musel/a vytrpět neskutečné bolení, smutek, trápení a dalších 15 záležitostí, které mě tak maximálně utvrdí v tom že demence je nekonečná.(9.2.2017)