Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kim Gwang-il (Lee Jong-suk), syn vysoce postaveného severokorejského úředníka, je podezřelý ze spáchání sériových vražd po celém světě. Nejprve se svými kamarády řádil v Severní Koreji, poté se přesunuli do Hongkongu a nyní vraždí v Soulu. Po jeho stopách se pouští se svým týmem detektiv Chae Edo (Myeong-min Kim), jenže brzy zjistí, že zatknout ho nebude vůbec jednoduché. Klacky pod nohy mu hází agent NIS Park Jae-hyuk (Dong-gun Jang), který spolupracuje se CIA, jež má v případu také své zájmy. (LangiJ)

(více)

Recenze (23)

emma53 

všechny recenze uživatele

Škoda konečného finále i když jsem si ho asi takhle představovala, ale tohle bylo moc na sílu, patetické (a to vím, že korejáci si na to potrpí) a ten šklebící se slizoun byl příliš šklebící. Tam se dalo ubrat a ten vztek by jsem měla stejně. Musela jsem zapnout všechny baterky, než mně to všechno zapadlo do sebe a uvítala jsem, že tady do toho nevložili moc akčních scén, to bych v tom pak měla úplný zmatek. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Nechápem, ako mohli do tak dôležitej role, akou je postava agenta CIA, obsadiť “Stormareho”, ktorý v okamihu keď sa objaví na scéne, pôsobí vďaka afektovanému prejavu správania, doslova márno trápne. Taktiež ma neskutočne irituje, prečo má kórejsky snímok, s tak originálnym námetom, tak neskutočne skurvene primitívny americký nádych, respektíve, z akého dôvodu tvorcovia dopustili, že sa bude samotný dej uberať tak úbohým, tupým, ponižujúcim spôsobom, ktorý doslova a do písmena, človeka uberá o poslednú štipku dôstojnosti. Ten “zvrat”, tesne pred záverečnou pasážou, ma tak znechutil, že som po niekoľko dňovej absencii sladkého, otvoril a zožral celú Milku. Kurva, viete si vy vôbec predstaviť, aké je to náročné, odvykať si od sladkého?! Jediný dôvod prečo dám dve ⭐️ je ten, že samotný snímok má napriek dvoj hodinovej stopáži, pomerne veľmi rýchly spád, pričom jeho sledovanie, nijak mimoriadne nenudí. Inak jedno obrovské sklamanie .. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Slušný režisér Park Hoon-Jeong mě tentokrát příliš nepotěšil a to zamrzí když je k dispozici můj oblíbený Jang Dong- Gun z pecky Pláčícího muže. Za povšimnutí však stojí nový objev Lee Jong-Suk, který ztvárnil pěkně slizského metrosexuálního sériového vraha, ovšem jeho řádění skončí ve čtvrtině filmu a potom se jen dohaduje Jížní Korea, Severní Korea a Americký Interpol kdo si jej převezme, což mě příliš nebavilo. Ze začátku se film tvářil velmi špinavě a brutálně,scény vyvražděné rodiny v baráku a jedna slušná vražda uškrcením silonem nahé dívky, ale tím to končí. Žádná jiná akce se ve filmu už neukáže krom finální přestřelky v baráku, která ušla. Příběhově nedostatečně poutavé, napětí taktéž chybí a ke zvratu žádnému nedojde, není moc, co chválit. Očekával jsem mnohem víc,alespoň Peter Stormare potěšil v krátké roli. Zklamání.60% ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Zamotaný svět tajných služeb, které se přetahují o severokorejského psychopata, syna vysoce postaveného pohlavára, vynikající herecké obsazení, Jang Dong-gun jako agent tajné služby, který dělá kompromisy, aby prospěl nejen vlasti... proti němu jde Kim Myeong-min, jako Choi Edo, který jako policejní důstojník metody neřeší, hlavní je dostat podezřelého. Kim Gwang-Il(Lee Jong-suk vystřihl skvěle psychicky narušeného zabijáka). Svoje poslední slovo v souboji samozřejmě neřekla ani CIA, KLDR, takže spletenec může začít. Celkem napínavý a zábavný film, který po úvodní scéna postupně odhaluje jednání a motivaci postav. Hodně vychytaná svěží jízda, která jde nekompromisně divákovi a napětí po krku... ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Výborná korejská špionážní detektivka, která začíná jako kriminálka a končí jako hodně slušný thriller. Líbil se mi i ten originální přesah špionážních sil nejen k jejich severním sousedům, ale i za Indický oceán k Amíkům. Dlouho se mi nestalo, abych koukal na příběh sériového vraha a zároveň přemýšlel nad tím, které organizaci se vyplatí víc ho mít ve svých pařátech, a které míň. Vykonstruované to tu Korejci měli opravdu perfektně a závěr naprosto dokonale burcoval. Samozřejmě je tu pár momentů, které jsou trošku víc emotivnější, než by musely být, což si Jihokorejci nikdy neodpustí. Nicméně u závěrečných scén jsem se cítil jako kdybych koukal na staré asijské thrillery v čele s Volavkou. Byla to prostě pecka, která akcí šetří, aby Vás na konci parádně sejmula. Dokonce i herecky jsem si všechny užíval, včetně toho magora, kterej si svojí roli zřejmě užíval víc, než by musel. I to ale nakonec pomohlo filmu k lepší atmosféře. Za mě rozhodně skvělý zážitek a opět další zářez Jihokorejců jít v jejich kinematografii západním směrem. ()

Galerie (43)

Reklama

Reklama