Za mě příjemný seriál pro děti. Dospělí by ho samozřejmě měli brát s nadsázkou, protože je to seriál určený hlavně pro nižší věkové kategorie a těm se to líbí, takže proč ne. Zajímavý příběh, občas se ale některá tajemství táhnou možná až přes příliš hodně epizod (to, co se mohlo odehrát během např. 10 epizod je roztaženo na téměř celou sérii). Líbí se mi, že každá z postav má svá tajemství a postupně se o nich dozvídáme více a více. Velice oceňuji také dabingové obsazení, především starších postav (Simona Postlerová a Marika Šoposká jsou opravdu excelentní) a dále, že u herců, kteří hráli také ve Violettě, jsou dodrženi stejní dabéři (Rodrigo Pedreira - Ivo Hrbáč; Ruggero Pasquarelli - Jan Rimbala; Diego Álcala - Vojtěch Hájek). Co se mi také ještě líbí je hudba, některé písničky se povedly skvěle. Podle mě jeden z těch povedenějšich latinskoamerických seriálů. 5*(15.12.2016)

• Martin29

Skoro to samé co Violetta (včetně úvodního songu a stylizace toho jak tančí ta podoba je takřka stejná). Chudá holka co neví kde má rodiče (to se řeší skoro v každém díle) se zamiluje do kluka. Samozřejmě na něj mají zálusk i jiné. Kdybych byl ženská věkově do 15 let tak bych byl unešený jelikož jsem kluk tak mě tyhle seriály neberou. Nicméně oproti Violettě je tohle na vyšší úrovni na hlavní herečku se dá dívat a i ostatní herci většinou ujdou až na tu co tam pořád dává hashtagy (asi to chce být moderní, ale je to trapné) a ty dva trapáky co hledají Luniny rodiče.(7.1.2017)

• HiddenDragon

Tohle je proste cancer poslednich par let. Nechapu, proc to Disney cpe i k nam. Zacalo to "Violettou", ale ocividne maji techto braku v zasobe vic. Pokladam to za skodlive zhruba jako koureni, protoze sledovani takto dementnich serialu musi mit zcela jiste za nasledek poskozeni mozku. Je to zcela novy zanr, ktery kdysi nebyl. "Telenovela pro nactilete" (staci se podivat na pocet dilu) aneb jak rychle a snadno mit doma retardovaneho pubertaka. Neustale ty same uhly kamer, stejne sceny, priserni herci a jeste horsi dabing, ale uplne nejhorsi je celkova nulova hodnota. Neustale se resi totalne zbytecne kraviny a jeste pri tom koukate na ty preslazene ksichty. Na tohle bych se nedival ani ve trinacti, ale kdyz to vidim s odstupem jako dospelak, nejradsi bych se podepsal do petice za zruseni techto sracek. Ne Soy Luna, ale Sodoma Gomora!(21.2.2017)

• eLeR

Ďalšia somárčina, ktorou nám druhorodená otravuje vzduch ... ale tú úvodnú pesničku dáva v tej španielčine zase bez zaváhania. O malý kúsoček lepšie ako Violetta, ale v konečnom dôsledku ani neviem o čom to poriadne je, takže moje hodnotenie berte s rezervou :-D.(30.1.2017)

hlavní hrdinka i spousta dalších postav velice sympatická! :) Herecké výkony jsou ok, ale táhne to po herecké stránce především Lucila Gandolfo (za tu dávám hvězdu navíc, protože jsem si ji oblíbila ve filmu Kolonie), ta je skvělá! :) český dabing vcelku ujde, některé hlasy jsou zvolené vhodně, některé jsou zase trošku mimo, ale to se dá přehlédnout, přece jenom se nenajdou dva totožně znějící hlasy.. :) Písničky jsou taky dobrý, sem tam je nějaká docela chytlavá, jen mě mrzí, že k tomu nevytvořil český Disney Channel titulky, abychom my, kteří španělsky nemluvíme, věděli, o čem se zpívá :) za mě by to byly samozřejmě 4*, ale díky Lucile tomu dávám nakonec 5* :))(21.3.2017)

• - Herečka Luz Cipriota (Tamara) si obarvila a ostříhala kvůli jiné televizní roli vlasy, proto musí nosit ve 2. sérii paruku. (brecht98)

• - Všechny mobily, které herci v seriálu používají, jsou značky Samsung. (brecht98)

• - Jedním ze speciálních hostů 2.série se stala v dílech 40 a 41 Martina "Tini" Stoessel, která vystoupila se svou vlastní písní „Ya No Hay Nadie Que Nos Pare“. (brecht98)