poster

Long zhi gu zhi jing ling wang zuo

 • Čína

  精灵王座

 • USA

  Throne of Elves

Animovaný / Fantasy

Čína / USA, 2016, 104 min

Režie:

Yi Ge, Yuefeng Song

Hrají:

Dian Tao

Producenti:

Bill Borden
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Já jsem od čínsko-amerického animovaného filmu moc nečekal, a tak jsem byl celkem příjemně překvapen, a to jak vizuální stránkou, která mi přišla velmi dobrá, tak i příběhem, který byl docela hezký, a nenašlo se zde moc míst, kde by se člověk nudil. Není to objevný příběh, ale v tomhle podání to bylo dobré.(24.9.2017)

 • corpsy
  **

  Viditeľne prišlo viac drsnejšej ( a aj temnejšej akcie ), pričom sa tým pádom myslelo aj na tých ´´odrastenejších´´ fanúšikov žánru, ale naivita ostala. A ako som tvrdil pri prvom filme, stále je to predovšetkým pre tých menších a aj mňa by viac zaujal práve v školskom veku.(16.4.2019)

 • Jeoffrey
  ****

  Pokračování série Dragon Nest je takovým docela slušným romantickým fantasy. Sice tam jsou pořád nějaké ty nedostatky a věci s kterými se u čínských (a třeba i ruských) animovaných filmů příliš nedokážu ztotožnit (hlavně to zatracené "dramatické" zpomalování), ale díky faktu, že je příběh tentokrát zaměřen na mnohem méně postav, působí vše mnohem kompaktněji. Příběh není nikterak překvapivý a v rámci žánrových pravidel je naprosto v normě. Hlavní záporačka je vcelku povedená a navíc i docela sexy, takže se na ní velmi dobře dívá (obdobně jsou na tom i ostatní elfky). Stejně tak se mi líbila i animace a prostředí. Elfské město mělo patřičnou vznešenost a krásu a i další lokace působily zajímavě. Ústřední dvojice mi byla opět sympatická a té jejich romanci jsem přál. Bylo to i trošku vtipné, především tvrzení, že i když jste malého vzrůstu, můžete mít krásný výhled mě pobavilo. Hudba byla poměrně dobře zvolená. Ve výsledku to sice není nic, co by bylo nějak extrémně nadprůměrné, ovšem minimálně označení "slušné" si to u mě zasloužilo. 6,7/10(30.1.2017)

 • Jirka_Šč
  ****

  První anime bylo víc dospělé a viditelně vytvořené podle počítačové hry, druhé je víc masovka, což ale neznamená, že horší. Kompaktnější, víc pro mládež. Záchrana elfí královny a boj o zdroj síly života. ■ Čínská jazyková verze s anglickými titulky: http://vidcrunch.ga/movies/throne-of-elves/ Po jejím vidění konstatuju, že i ta anglická se dá (zajímavé, že existuje ještě další čínská jazyková verze, zřejmě pro čínský trh, která má úplně jiné úvodní titulky).(7.12.2017)

 • - Čínská jazyková verze má úplně odlišné úvodní titulky, než anglická. Místo shrnutí předešlého děje zobrazuje korespondenci mezi oběma hlavními postavami. (Jirka_Šč)