Komentáře uživatelů k TV seriálu (10)

 • Borrtex
  *****

  Dokonale svižné a smysluplné. Skvělý námět, inspirující příběh a zábavné vsuvky. Brittany dokazuje své nadání ve výborně ztvárněné roli kladné / záporné postavy, která si jde bezohledně za svým, ať to má na její okolí jakékoliv následky. Působí namyšleně, tvrdohlavě a cílevědomě, tedy přesně tak, jak v této roli působit má. Za mě maximální spokojenost.(23.4.2017)

 • JohnCZ
  ***

  Do seriálu jsem vlastně šel jen kvůli Britt Robertson. Celá zápletka okolo spuštění internetového obchodu s módním oblečením mě vskutku nelákala a opravdu, prvních pár dílů je takový křest ohněm. Protože Sophia je nesympatická panovačná kráva, která si neví rady sama se sebou. Neví, co vlastně od života chce a její vášeň působí spíš jako naivní sen. Seriál ovšem postupně přestává působit tak povrchně, scénář docela slušně postavu Sophie rozebere a divák se tak nakonec i dozví, proč se tak chová. Celá série spíše působí jako sled epizod z jejího života, kvalitativně trochu jako na houpačce - jednou nuda a jednou takřka pětihvězdičková záležitost. Vlastně až v závěru série to začne působit ucelenějším dojmem. K mé radosti se seriál více zabývá vztahy než módou. Kdyby tomu bylo naopak, asi bych to ani nedokoukal. Britt je skvělá jako vždy, ale jako k postavě k ní divák přilne jen s potížemi a určitě ne hned po prvním díle. Nakonec ale fajn, ovšem těch 13 epizod bylo tak akorát.(16.7.2017)

 • ..Lucas..
  ***

  Nejpohodovější seriál tohoto roku. Britt je fajn a roztomilá a celkově se na Girlboss dívá příjemně.(21.6.2017)

 • Marze
  **

  Nezaujalo.(1.9.2018)

 • hansel97
  **

  Myslím, že mi na zisk názoru stačilo prvních šest dílů, protože Girlboss je opravdu podprůměrné zklamání, které mě docela mrzí hlavně kvůli Kay Cannon. Scenáristicky jsem od ní čekal více, ale díly jsou jako na houpačce a málokdy vycházejí. Co se týče hlavní postav ani mě nepřekvapuje, že nejsem spokojený, protože Britt Robertson nemám rád, přijde mi herecky plochá a stejná v každé roli a hlavně přehnaně afektovaná. Možná ta nostalgie je trochu plus.(10.5.2017)

 • tom.nosek
  ***

  Girlboss je sice veden jako komedie, ale komediálních chvil by člověk v seriálu pohledal. O seriálu se ale stejně nedá říct, že by to bylo drama. Celou dobu to vypadá, že se seriál stejně jako hlavní představitelka tak nějak hledají. Když k tomu ještě přičteme scénářovité výkyvy, kdy pendlujeme mezi "docela fajn díl", "šedá průměrnost", "doslova se tam nic neděje" (E07), nedá se dát více než tři hvězdy, i když mám Britt Robertson rád. Velké plus za epizodu, kde zajímavě (a vtipně) podali internetová fóra (E10). Velké plus za to, že se to odehrává v San Franciscu, které využívají, co to jde. (Až na podle mě faktickou chybu z E01, kdy ta jejich pověstná zubačka popojíždí za rozbitým autem. To by se v reálu kvůli technickému řešení celé "šaliny" podle mě nestalo.)(10.6.2017)

 • edie sedgwic
  ****

  Pre mna celkom prijemna seriova zalezitost, ktora vtipnym sposobom na styl Girls ukazuje, ze sa da z nikoho da vypracovat na niekoho.(1.5.2018)

 • Domislava95
  *

  Nevím jestli je to chyba Britt Robertson, ale v jejím podání je Sophia taak otravná. Takže díky, nie, radšej #GIRLBOSS knihu.(23.4.2017)

 • splaty
  *

  Na seriál s nesympatickou hlavní hrdinkou, kterou tvůrci ani nechtějí posunout blíže k tomu stát se lepším člověkem, nebudu plýtvat časem. 4 díly stačily.(19.12.2017)

 • sara93
  ***

  Líbí se mi zápletka o internetovém prodeji, ale to ostatní okolo mě už tolik nebere. Doufám, že se seriál bude věnovat více oblečení, než vztahům.(15.5.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace