Divoké vlny 2

Michelle Wong

Mark Yeager

Scénografie:

Chin Ko

Nic nečekáš, nic nedostaneš. Zdá se to být fér, ale vzpomeňte si na Vánoce...(3.2.2017)

• liskam

Madagaskarem to začalo a Madagaskarem to mělo skončit...(30.3.2017)

• Tuax

První film patří mezi mé nejoblíenější animáky všech dob a tak jsem se po tolika ltech těšil na pokračování a dostavilo se ohromné zklamání. Celé to překroutili, hlavního hrdinu změnili, aby zapadal do příběhu,který byl asi tím hlavním, vzhledem ke svému morálnímu podtextu, který se snaží nejspíše působit na mladé diváky. Do toho to propojení s wrestlingem, to to sprasilo ještě více. Je v tom spousta narážek a přímých ukázek z wrestlingu, nehledě na hlavní sestavu Velké pětky, kde z toho nejvíce asi vyčnívá Funebrák. Snaha o reportážní animák jako byl první tu sice je, ale vůbec to nevychází a vypadá to bídně. Je to hodně namixované, už samotný Ostrov smrti, byl jak z jiného animáku, přestože to přizpůsobovali surfingu, ačkoliv let nad lávou, no to byla... Naštětsí je to i přes to všechno pořád do jisté míry zábavné. Animace je bezva a to drobrodružství dokáže vtáhnout i přes ty šílenosti v něm obsažené.(4.5.2017)

• Vyhy

Je jen dobře, že to v Americe nešlo do kin, jelikož by na to nikdo nechodil. U nás, pokud dvojku chceme vidět, žel do kina musíme. Přijít s pokračováním po deseti letech je docela výzva, ale mělo se na čem stavět, protože jednička byla nadprůměrným animákem, který přišel zas s něčím novým. A to se právě o Divokých vlnách 2 říci nedá. Je možné, že dětské diváky to pobaví, a to jim přeju, ale pro mě to byla ztráta času. Ale viděl jsem opět známé tváře, tak dvě hvězdy musím dát.(5.4.2017)

2,5* Takhle zprznit pokračování mého oblíbeného animáku. To si Cody ani kuře z Pardubic opravdu nezasloužili.(21.5.2017)

Občas môžu príjemene prekvapiť aj filmy, od ktorých človek nič výnimočné nečaká. "Surf´s Up 2: WaveMania" je jednoznačne jeden z týchto filmov. Bál som sa, či neurobia len lacnejšiu verziu toho, čo už sme mali, ale musím priznať, išiel do tohto filmu aj reálny talent. Okey, klamal by som, keby poviem, že tu funguje všetko, pretože je tu aj veľké množstvo debilných momentov, a veľká časť humoru je neskutočne trápna a hlúpa. Ale na druhú stranu sa mi páči Codyho stretnutie s jeho legendárnymi hrdinami "Hang Five". A musím povedať, že čo tento film zvláda skutočne veľmi dobre je vytvorenie tímového ducha. To je perfektné. Pretože v každom momente som mal pocit, že to je o tom tímovom duchu. Môžeme byť rozdielnej povahy, ale musíme sa naučiť vedieť spolupracovať ako tím. A možno nakoniec ani nezáleží na tom, či budeme môcť byť novým členom "Hang Five." Pretože niekedy môžeme zistiť, že sú dôležitejšie veci. Úprimne, tento film sa mi páči pre jeho príbehovú aj vizuálnu stránku a ani postavy nie sú podľa mňa odfláknuté. Keby si dali ešte trošku viac záležať so svojim humorom a neboli by niektoré momentky skutočne sprosté, mali by sme tu film na úrovni prvého dielu. Takto je to o niečo slabšie, ale stále dostatočne dobré na to, aby som povedal, že som rád, že som film videl. Hodnotenie: B-(19.1.2017)

• H4ku11

Nejak už v druhej časti nebolo o čom, tak to dopadlo takto. Nie dobre.(11.5.2017)

Příjemná zábava, ale nic, co by mě vyloženě nadchlo. A z příběhu jsem byla místy zmatená, protože jsem měla pocit, že si tvůrci občas protiřečí. Ale vyloženě naprdnutá jsem z tohohle filmu určitě nebyla, takže zlatý střed.(16.6.2017)

• RAFT

Další pokračování ,které stojí za starou bačkoru.Tohle opravdu nemělo vzniknout.30%(29.1.2017)

• ConDar

Dosť biedne,ale čo už,.Nemala som žiadne veľké očakávania ,takže ani sklamanie nebolo veľké. ..(10.2.2017)

• Blazis34

Parta kolem Cody Mavericka nenavázala na aspoň trochu dobrý první díl. Bída - 30%, slabší dvě hvězdy.(25.4.2017)

• Likan7

První Divoké vlny nebyly bůh ví jaký animák. Ale měl určité kouzlo, které celkem fungovalo. Do dvojky se to tvůrci snažili zanechat. Je tu taky snaha o reportážní vsuvky, ale všechno ostatní je absolutně nezajímavý a hloupý. Příběh, postavy, scénář. Všechno je o úroveň horší než v prvním dílu, který byl v přinejlepším nadprůněrný. Škoda, celkem jsem Divokým vlnám 2 věřil.(5.5.2017)

• elimS

25% - komentář 20ti slovy: "Násilné", "namachrované", nevtipné. Děsně me štvalo zpracování ve formě "dokumentu" a o "špatné" animaci ani raději nemluvím. 80 minut bylo mučivých.(22.6.2017)

• O_Peki

Divná pohádka.(25.1.2017)

• D.Arcobello

Chcel som niečo easy na zaspatie, no toto bolo plytké jak kavova lyžička otočená naruby. Tak blbé že som až nezaspal. Moja záľuba v rozprávkach tu nefunguje ani na 5% Ale z nostalgie k prvému dielu ako celkom fajn nápadu a celkom peknej animácií aspoň 1*. Nikdy viac nechcem naraziť na takúto sračku.(20.4.2017)

Oproti jedničce slabé, ale na 50 procent bych to viděl.(22.4.2017)

• Trixinka

Méně je někdy více. Původní Divoké vlny měly zůstat jediné. Tohle pokračování se vážně nepovedlo - vtipné to není, příběh o ničem - finální surfování na blescích je zkráceno na minimum a přitom se celý děj točí kolem toho, Hang 5 jsou spíše k smíchu než k obdivování, a ještě to překvápko nakonec - já nedocházím, koho by bavil důchod.(24.4.2017)

• Patrik256

podla mna zbytocne pokracovanie u 1 to malo ostat // Tržby v ČR*_ 3 633 323 Kč // Diváci v ČR _ 28 547(10.6.2017)

• lamunopo

Čekal jsem veselý, vtipný film s mluvícími zvířátky. První díl byl dobrý, na pokračování jsem se těšil. Místo toho jsem dostal smutné, dospělé drama a místy horror. Nejlepší co se o tom dá říct, že je to neveselý film, který hodně dobře vypadá. Takže ve zkratce: je to něco na způsob nejnovějších Dob ledových. Za mě obrovské zklamání. Někde mezi jednou hvězdičkou a odpadem. Velký kandidát na nejhorší animovaný film roku, ačkoliv je leden.(22.1.2017)

• kaliakra

Pokračovanie klasiky vzniklo v produkcii USA, ale v lacných kanadských štúdiách, ako propagačný videofilm wrestlingovej federácie, určený len do videodistribúcie. Pre toho, kto pozná wrestlerské hviezdy, to môže byť celkom fajn zábava. Kto ich nepozná, čumí ako puk. U nás distributér nasadil propagačné video za plné vstupné do kín ako riadny film. Nuž, riadny, štandardný film to nie je, ale ani sa tak netvári. Najzábavnejší je slovenský dabing, ktorý vyrobili v Česku českí herci. To nie je slovenčina, ale nefalšovaná "slovenština" akú sme v kinách nepočuli už roky! Takže vlastne milý návrat do praveku filmovej distribúcie.(24.1.2017)

<< předchozí 1 2