poster

Wakefield

Drama

USA, 2016, 106 min

Režie:

Robin Swicord

Scénář:

Robin Swicord

Hudba:

Aaron Zigman

Producenti:

Bonnie Curtis, Julie Lynn

Střih:

Matt Maddox

Scénografie:

Jeannine Oppewall

Kostýmy:

Kim H. Ngo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • grizly007
  ****

  Jednoho obyčejného večera se Howard Wakefield vrací z práce avšak před domem si všimne , že mu do garáže leze mýval a jde ho tedy vyhnat přičemž zaběhne až do podkroví a z okýnka si všimne své manželky která právě připravuje večeři. V tom si uvědomí, že se mu domů vlastně ani nechce a proč taky, aby se zase pohádal s manželkou?.Rozhodne se tedy přenocovat v garáži. Druhý den ráno opět hledá důvody proč se vůbec vracet domů a touha se na všechno vysrat a vystoupit z každodenního cirkusu ho přiměje rozehrát zvláštní hru na "zmizelého"a tak jde den za dnem a Howard se při pozorování své rodiny baví a sám sebe ujišťuje, že je mu teď vlastně líp. Z dní jsou měsíce, rodina se snaží fungovat bez otce a Howard si začíná představovat jaké by to vlastně bylo kdyby se najednou vrátil...(11.8.2017)

 • kaylin
  ****

  Snímek "Wakefield" stojí na skvělém hereckém výkonu a na samotném nápadu. Bryan Cranston opět dokazuje, že se stal jedním z nejschopnějších herců současnosti, i když už je mu lehce přes šedesát let. Nápad samotný dovede zaujmout, a to i proto, že je přetaven do snímku, který nenudí. Závěr považuji za odvážný a dobrý tah.(2.8.2017)

 • -OverLord-
  ****

  Skvělý Cranston v originálním dramatu, ve kterém se toho sice moc neděje, ale úvahy a pocity hlavního hrdiny vytváří příjemně zvláštní atmosféru, která diváka obklopí a donutí ho i samotného trochu zapřemýšlet. Dlouho se mi nestalo, že bych tak napjatě čekal, jak to celé vůbec dopadne. Třešničkou na dortu je pak úžasně zvolený humor. Konec potěšil, nicméně mohl být aspoň o minutu delší, protože se z toho mohl vyklubat příjemný doják... nebo taky ne.(29.7.2017)

 • Kaka
  ****

  Film pro podnikatele. Názorně je zde vidět odvrácená strana úspěchu, ona druhá strana mince. Přímá konfrontace materiálních statků a jasně nalinkovaného života prominentného právníka vs. absance tepla rodinného domova, zdánlivě stabilního manželství a rodinné integrity jako takové. Tématicky nejoriginálnější film za poslední dobu, kde ukrutně válí Bryan Cranston, kterému většinu věcí nejenže věříte, ale máte chuť udělat je leckdy i velmi podobně. Budete se zaťatými pěstmi fandit až do finále i přes některé zbytečně hluché a nezáživné momenty (autistické děti apod.). Akorátní mix dramatu, cynického humoru a rodinných hodnot. Strašná škoda nedořečeného finále, chci ještě 2 minuty na víc. Artový konec je špatný konec.(13.8.2017)

 • Real Tom Hardy
  ***

  "OH, GOD, I WISH I HAD A HIGH-POWERED RIFLE RIGHT NOW." --------- Skvelý Cranston o pocitoch, hlbokých úvahách, životných otázkach a objavovaní seba samého. Problém je však ten, mimo iného, že počas celého filmu sa buduje nejaké to napätie, veľké prípravy na vyvrcholenie a keď už konečne prišlo, tak vlastne neprišlo. Záver bol totálne sklamanie, ktoré by zrejme nemuselo byť, ak by trvalo čo i len o minútku dlhšie a dalo aspoň malinký náznak toho, akým smerom sa to bude ďalej uberať. Nuž, čo sa dá robiť. PS: Jennifer Garner oooooooooooooooooooooooooooooh..(1.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace