poster

Domov (festivalový název)

 • Slovensko

  Domov

  (festivalový název)

Drama

Belgie, 2016, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • campix
  ****

  [Gent Film Festival - 2016] Přesná ukázka toho, jak by mělo podobně střižené drama vypadat. Kevin se vrací do rodného města z vězení a to s sebou přináší hodně vyhrocených situací. Z počátku není úplně jasné proč, na jak dlouho a za jakých okolností se dostal do vězení, ale postupně vše vyplouvá na povrch a směřuje k nevyhnutelnému finále. Nepříjemně dusná atmosféra spojená s netradičním filmovým zpracováním, které mi ale ze začátku hodně vadilo. Poté, co si zvyknete na roztřesenou kameru, hodně záběrů z telefonu a netradiční šířku plátna, tak vše jen umocní výsledný dojem. Finále, které ve vás zanechá určitou stopu. je zde samozřejmostí.(22.10.2016)

 • pan Hnědý
  *****

  Snový, dolanovsky hudebně prozářený film. Melancholický, myšlenkou rozvinutý art, který dozní po čase. Opticky přesný na detaily a emoce mladých herců. Probuďte mě, až se někdo přiblíží a natočí nadživotní prožitek, jako Fien Troch. Čtvercový formát zanechává dotyk festivalového nádechu. [Aff, 2017](22.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace